Aktualności finansowe

Od listopada trzy bezpłatne wpłaty we wpłatomacie w Alior Sync

Na początku listopada obowiązywać będzie nowa taryfa opłat i prowizji, zgodnie z którą zmianie ulegną zasady pobierania prowizji za wpłatę pieniędzy na konto poprzez wpłatomaty. Więcej »

Karta płatnicza

dbNET (Deutsche Bank) zmienia zasady pobierania opłat za kartę

Od 22 lipca 2013 r. posiadacze konta dbNET będą płacić przynajmniej 1 zł miesięcznie za kartę. Jeśli nie wydasz 200 zł w miesiącu, opłata za kartę wyniesie 5 zł; jeśli wydasz więcej, niż 200 zł, zapłacisz 1 zł. Więcej »

Podwyższenie opłaty za nieużywaną kartę oraz nowe konto w ofercie mBanku

Na początku kwietnia mBank poinformował o zmianach opłat związanych z eKONTEM oraz wprowadzeniu nowego konta do oferty. Najważniejszą zmianą jest wzrost opłaty za kartę w przypadku, gdy jej użytkownik nie wyda przynajmniej 100... Więcej »

Alior Sync od czerwca ogranicza Cashback i wprowadza zmiany w ofercie

Alior Sync tuż przed świętami poinformował o zmianach, które czekają jego klientów. Najistotniejsze są dwie z nich – jedna na plus: wprowadzenie bezpłatnych wypłat z bankomatów na całym świecie, druga na minus – znaczne... Więcej »

Wyższa kwota zwalniająca z opłat za kartę w ING – pamiętaj!

Aby uniknąć 7-złotowej opłaty za kartę płatniczą w ING Banku, od 29 grudnia 2012 r. trzeba wydać w miesiącu 200, a nie jak do tej pory 100 zł przy użyciu karty płatniczej. Więcej »

Zmiany w kontach ING i Alior Sync

Jesień przyniosła zmiany w regulaminach kont zajmujących czołowe pozycje w naszym rankingu. Zmieniają się zasady Cashbacku Aliora Sync, zmienia się również kwota zwalniająca z opłat za kartę w ING. Więcej »

Rabat w szkołach językowych przy płatności kartą mBanku

Początek roku akademickiego to również często okazja do zapisania się na dodatkowy kurs językowy. Bardzo słusznie, bo nauka języków to znakomita inwestycja w siebie. Warto wiedzieć, że jeśli jesteś (lub zostaniesz) klientem... Więcej »

Pendrive od mBanku

"Płać kartą – odbierz pendrive" – nowa promocja mBanku

Wszystkim nowym klientom w wieku od 18 do 26 lat mBank oferuje gadżet w postaci pendrive 8 GB firmy Kingston za dokonanie płatności kartą na kwotę min. 100 zł. Pendrive otrzymać może każdy, kto spełni kilka prostych warunków. Więcej »

eKONTO z darmowym internetem ponownie w ofercie mBanku

Z początkiem lipca ruszyła kolejna edycja promocji eKONTO z internetem, tym razem pod hasłem „nowe eKONTO z Internetem za 0 zł”. Nowi klienci mBanku, którzy wezmą w niej udział, będą mogli przez rok korzystać z... Więcej »

Finansometr ING

Finansometr we wszytkich kontach ING. Sprawdź, jak wydajesz pieniądze!

Fiansometr, czyli narzędzie ułatwiające zarządzanie budżetem osobistym, od lipca jest już dostępne dla wszystkich klientów posiadających konta w polskich złotych i korzystających z bankowości internetowej ING Banku. Tym... Więcej »

Jak zdobyć wejściówki na OFF Festival? Wygrać w konkursie mBanku

mBank na swoim fan page’u na Facebooku zachęca swoich klientów do wzięcia udziału w zabawie, w której wygrać można 30 podwójnych zaproszeń na sierpniowy OFF Festival 2012, który odbędzie się w Katowicach. Konkurs nosi... Więcej »

Często doładowujesz telefon? BZ WBK ma dla Ciebie konkurs. Do wygrania samochód i 10 smartfonów

Bank Zachodni WBK zorganizował konkurs doładowań telefonów komórkowych: osoby, które dokonają doładowań przez bankowość elektroniczną BZ WBK na największą łączną kwotę i zgłoszą się do konkursu, mogą wygrać... Więcej »

Zestaw studencki

Zestaw studencki od mBanku – załóż eKONTO, odbierz nagrodę

Wszystkim nowym klientom w wieku od 18 do 26 lat mBank oferuje drobny upominek: zestaw studencki. Znaleźć w nim można kubek, długopis i "studencki zestaw pobudzający". Gadżety o wartości 30 zł otrzymać może każdy, kto spełni... Więcej »

Autobus Wi-Fi

WiFi w miejskich autobusach dzięki ING Bankowi

Z początkiem maja w 12 Polskich miastach wyjechały na ulice pomarańczowe autobusy reklamujące bank ING. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż można w nich korzystać z darmowego internetu. Jak połączyć się z... Więcej »

Nowe eKONTO z internetem za 0 zł, czyli promocja mBanku pod lupą

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem mBanku i do 15 kwietnia 2012 r. otworzysz eKONTO, możesz załapać się na promocję eKONTO z internetem za 0 zł, która została już po raz czwarty przedłużona. Jakie są jej warunki? Czy warto... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.