Aktualności finansowe

Pendrive od mBanku

"Płać kartą – odbierz pendrive" – nowa promocja mBanku

Wszystkim nowym klientom w wieku od 18 do 26 lat mBank oferuje gadżet w postaci pendrive 8 GB firmy Kingston za dokonanie płatności kartą na kwotę min. 100 zł. Pendrive otrzymać może każdy, kto spełni kilka prostych warunków. Więcej »

eKONTO z darmowym internetem ponownie w ofercie mBanku

Z początkiem lipca ruszyła kolejna edycja promocji eKONTO z internetem, tym razem pod hasłem „nowe eKONTO z Internetem za 0 zł”. Nowi klienci mBanku, którzy wezmą w niej udział, będą mogli przez rok korzystać z... Więcej »

Finansometr ING

Finansometr we wszytkich kontach ING. Sprawdź, jak wydajesz pieniądze!

Fiansometr, czyli narzędzie ułatwiające zarządzanie budżetem osobistym, od lipca jest już dostępne dla wszystkich klientów posiadających konta w polskich złotych i korzystających z bankowości internetowej ING Banku. Tym... Więcej »

Jak zdobyć wejściówki na OFF Festival? Wygrać w konkursie mBanku

mBank na swoim fan page’u na Facebooku zachęca swoich klientów do wzięcia udziału w zabawie, w której wygrać można 30 podwójnych zaproszeń na sierpniowy OFF Festival 2012, który odbędzie się w Katowicach. Konkurs nosi... Więcej »

Często doładowujesz telefon? BZ WBK ma dla Ciebie konkurs. Do wygrania samochód i 10 smartfonów

Bank Zachodni WBK zorganizował konkurs doładowań telefonów komórkowych: osoby, które dokonają doładowań przez bankowość elektroniczną BZ WBK na największą łączną kwotę i zgłoszą się do konkursu, mogą wygrać... Więcej »

Zestaw studencki

Zestaw studencki od mBanku – załóż eKONTO, odbierz nagrodę

Wszystkim nowym klientom w wieku od 18 do 26 lat mBank oferuje drobny upominek: zestaw studencki. Znaleźć w nim można kubek, długopis i "studencki zestaw pobudzający". Gadżety o wartości 30 zł otrzymać może każdy, kto spełni... Więcej »

Autobus Wi-Fi

WiFi w miejskich autobusach dzięki ING Bankowi

Z początkiem maja w 12 Polskich miastach wyjechały na ulice pomarańczowe autobusy reklamujące bank ING. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż można w nich korzystać z darmowego internetu. Jak połączyć się z... Więcej »

Nowe eKONTO z internetem za 0 zł, czyli promocja mBanku pod lupą

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem mBanku i do 15 kwietnia 2012 r. otworzysz eKONTO, możesz załapać się na promocję eKONTO z internetem za 0 zł, która została już po raz czwarty przedłużona. Jakie są jej warunki? Czy warto... Więcej »

dbNET głośnik

Bezprzewodowy głośnik w promocji dbNET – "Będzie o tym głośno"

Otwierając konto dbNET w Deutsche Bank, możesz wziąć udział w promocji "Będzie o tym głośno". Nagrodą gwarantowaną jest w niej bezprzewodowy głośnik firmy Creative. Więcej »

Zmiany w Koncie<30 w BZ WBK. Od marca drożej

Od początku marca 2012 r. warunki prowadzenia jednego z najlepszych kont studenckich ulegają dużym zmianom. Niestety, nie są to zmiany korzystne dla klientów. Co się zmienia? Więcej »

Od początku sierpnia mBank zmienia zasady korzystania z karty płatniczej

Od poniedziałku, 1 sierpnia 2011 r. mBank wprowadził opłatę za korzystanie z karty do eKONTA. Jednak jeśli jest to konto, z którego korzystasz na co dzień, nie zmieni się nic. Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.