Aktualności finansowe

Promocja 200 zł Pekao

200 zł premii i oszczędności na 7% z Kontem Przekorzystnym w Pekao

W kolejnej edycji promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę” do zyskania jest premia w wysokości 200 zł. Warunki są bardzo proste do spełnienia, a wszystko, co trzeba zrobić, to otworzyć konto w Pekao przez... Więcej »

Promocja ING 500 zł

Do 500 zł za otwarcie konta w ING

W nowej promocji ING Banku Śląskiego można zyskać łącznie 500 zł premii za otwarcie i korzystanie z konta dla młodych. Załóż przez aplikację Moje ING (na selfie) Konto Mobi wraz z kontem oszczędnościowym, zapewnij min.... Więcej »

Internet mobilny promocja

100 GB miesięcznie za 20 zł - internet mobilny za pół ceny od T-Mobile

Internet mobilny to technologia, która jest szczególnie przydatna studentom, czyli mobilnej i aktywnej grupie młodych ludzi. W podróży, w bibliotece, akademiku i na uczelni – wszędzie tam, możesz korzystać z szybkiego... Więcej »

Konto muzyczne Pekao

Konto muzyczne w Pekao SA, czyli 200 zł premii plus 100 zł na muzyczne nagrody

Konto Przekorzystne dla Młodych z pakietem muzycznym to nie lada gratka dla miłośników muzyki, ale nie tylko. Do zdobycia jest 200 zł premii w formie przelewu na konto oraz punkty o wartości 100 złotych, które wymienisz m.in.... Więcej »

Pekao ISIC

Konto Przekorzystne z darmową kartą ISIC i premią 100 zł

Bank Pekao SA oferuje studencką wersję Konta Przekorzystnego z kartą ISIC świat o wartości 105 złotych w pakiecie, zupełnie za darmo. Dodatkowo w prosty sposób można zyskać premię 100 zł za płatności kartą, a poza tym... Więcej »

mBank premia dla młodych

370 zł premii z kontem dla młodych w mBanku

W nowych promocjach „Nagroda dodatkowa” i „Bo mogę więcej” mBank oferuje bonus w wysokości aż do 370 złotych za otwarcie konta, płatności zbliżeniowe i regularne oszczędzanie. Warunki są banalnie proste do spełnienia.... Więcej »

Konto dla gracza w Pekao

Konto dla gracza w Pekao SA, czyli 200 zł premii plus 100 zł na vouchery gamingowe

Konto Przekorzystne z pakietem gamingowym to promocja przynosząca pełen zestaw benefitów, z których zadowoleni będą nie tylko gracze. Do zdobycia, po spełnieniu prostych warunków, jest 200 zł premii w formie przelewu na konto... Więcej »

Promocja Wyborcza.pl dla studentów

Promocyjna subskrypcja Wyborczej.pl z prezentami dla studentów

W dobie clickbaitu, natłoku niesprawdzonych informacji, w których aż roi się od błędów i treści pisanych jedynie po to, by zwiększyć liczbę odsłon portali, łatwo zapomnieć o tym, że prawdziwe dziennikarstwo ciągle... Więcej »

Koniec Getin Banku

Getin Bank przestał istnieć. Co z pieniędzmi klientów?

30 września 2022 r. Bankowy Fundusz Gwarancyjny rozpoczął przymusową restrukturyzację Getin Noble Bank SA, którego działalność zostanie przeniesiona do nowo utworzonego banku należącego do BFG. Wszystkie pieniądze... Więcej »

120 zł premii eKonto dla młodych

120 zł premii w mBanku z eKontem możliwości – młodzi mogą więcej

Jeśli otworzysz konto dla młodych w mBanku i spełnisz kilka warunków, możesz zgarnąć 120 złotych premii. Co trzeba zrobić? Aktywnie korzystać z aplikacji banku i odkładać drobne na konto oszczędnościowe. Zobacz, czy... Więcej »

Aktywni z kontem BGŻ BNP Paribas

3 miesiące sportu gratis z kontem dla młodych w BGŻ BNP Paribas

Jeśli otworzysz Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas i będziesz z niego aktywnie korzystać, otrzymasz 3-miesięczny dostęp do obiektów sportowych współpracujących z OK System. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć premię? Więcej »

PKO 100 zł Allegro

100 zł do wykorzystania na Allegro za założenie Konta dla Młodych w PKO BP

PKO Bank Polski przygotował nową promocję z bardzo prostymi do spełnienia warunkami otrzymania premii. Do zgarnięcia jest bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro za założenie Konta dla Młodych z kartą Mastercard i... Więcej »

150 zł premii z kontem BGŻ BNP

150 zł na zakupy z Kontem Maksymalnym dla młodych

W najnowszej promocji banku BGŻ BNP Paribas możesz zdobyć 150 zł w postaci bonów do sklepów H&M, Biedronka lub Decathlon w zamian za założenie i aktywne korzystanie z darmowego Konta Maksymalnego, przygotowanego z myślą o... Więcej »

Banki - podwyżki opłat

Podwyżki opłat za ROR-y. Gdzie po darmowe konto w 2018 r.?

Minione lata nie najlepszym czasem dla banków, ani dla ich klientów. Obniżenie maksymalnej opłaty interchange, niskie stopy procentowe oraz podatek bankowy – to główne czynniki, które sprawiają, że banki muszą szukać... Więcej »

mBank WOŚP

Wesprzyj WOŚP, a mBank podwoi Twoją wpłatę na Orkiestrę!

Do 21 stycznia mBank będzie podwajał wpłaty swoich klientów na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jeśli więc chcesz wesprzeć WOŚP, najlepiej jest zrobić to z konta w mBanku, bo dzięki temu fundacja zyska podwójnie! Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.