Student i bank

Konto przekorzystne dla młodych w Pekao

Konto Przekorzystne w Pekao SA – dla młodych (18-26) i starszych (powyżej 26 lat)

Pekao SA, drugi największy bank w Polsce, znany powszechnie jako „bank z żubrem”, ma w swojej ofercie konto osobiste przygotowane specjalnie z myślą o młodych. Do jego największych zalet należy karta wielowalutowa... Więcej »

Najlepsze konto studenckie

Konto dla młodych, konto dla studenta - ranking Czerwiec 2024

Z naszego rankingu dowiesz się jak wybrać najlepsze konto dla studenta lub konto dla młodych oraz co zrobić, żeby być zwolnionym z opłat. Banki mają w swojej ofercie konta dla młodych, które są tańsze, niż tradycyjne konta... Więcej »

Moja karta ING

Moja Karta ING, czyli karta płatnicza z grafiką, jaką sobie wybierzesz

ING Bank Śląski daje możliwość posiadania karty, która będzie wyglądać tak jak chcesz. Możesz wybrać jedną z kilkudziesięciu grafik z galerii udostępnionej przez bank lub stworzyć swój własny projekt. Co więcej, dla... Więcej »

eKonto dla młodych

Konto dla młodych w mBanku – eKonto możliwości

Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, bezwarunkowo darmowa karta Visa, dostęp do Blika, Apple Pay i Google Pay – to tylko niektóre korzyści oferowane młodym przez mBank. eKonto możliwości to nowy rachunek... Więcej »

Przeniesienie konta

Zmiana konta bankowego – jak przenieść konto do innego banku

Jeśli irytują Cię ciągłe awarie, podwyżki opłat i brak dbałości o klienta w Twoim banku, nie musisz biernie się temu przyglądać. Możesz wziąć sprawy w swoje ręce i przenieść rachunek. Konta bankowego nie wybiera się... Więcej »

Instrukcja otwierania konta w Pekao

Jak otworzyć konto w Pekao SA – instrukcja

Jeśli chcesz otworzyć konto w banku z żubrem, czyli w Pekao SA, możesz to zrobić w pełni zdalnie, nie wychodząc z domu i nie czekając na kuriera. Weryfikacja tożsamości następuje przez zrobienie zdjęcia dowodu osobistego i... Więcej »

Płatności mobilne w Polsce

Dostępność płatności mobilnych w polskich bankach: BLIK, Apple Pay, Google Pay

Które banki dają dostęp do BLIKA? Pomiędzy którymi można przelewać pieniądze na numer telefonu? Czy w aplikacji mobilnej możesz aktywować płatności zbliżeniowe telefonem Apple Pay lub Google Pay? Zobacz tabelę z... Więcej »

Płatności telefonem

Płatności telefonem – jak to działa?

Banki wychodzą naprzeciw rosnącej popularności systemów mobilnych, wprowadzając funkcje pozwalające na dokonywanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych za pomocą smartfona, bez konieczności logowania się do... Więcej »

Jak otworzyć Konto w ING Banku

Jak otworzyć konto w ING Banku – instrukcja

ING Bank Śląski to czwarty największy bank w Polsce. Dysponuje siecią 330 oddziałów i ponad 1000 bankomatów w kraju. Klienci mogą korzystać z nowoczesnego systemu bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Zobacz... Więcej »

BLIK

BLIK – co to jest i jak z niego korzystać?

BLIK to polski system płatności mobilnych, uruchomiony z inicjatywy kilku banków. Powstał na bazie płatności mobilnych IKO, początkowo w PKO Banku Polskim; obecnie jest dostępny w aplikacjach mobilnych jedenastu banków. W... Więcej »

Jak otworzyć konto w mBanku

Jak otworzyć eKonto w mBanku – instrukcja

mBank to jeden z największych i najnowocześniejszych polskich banków. Swoim klientom oferuje pełną obsługę rachunku przez system bankowości internetowej i aplikację mobilną. Na przykładzie eKonta możliwości... Więcej »

Konto dla studenta PKO BP

Konto studenckie w PKO BP – Konto dla Młodych

Konto dla Młodych – tak nazywa się rachunek największego polskiego banku, PKO BP, przygotowany z myślą o osobach w wieku od 18 do 26 lat. Aby je otworzyć, wystarczy złożyć wniosek przez internet lub pójść do oddziału.... Więcej »

Konto w PKO jak otworzyć

Jak otworzyć konto w PKO BP

PKO rośnie w siłę. Z ponad 9 milionami (!) klientów i prawie 1900 oddziałów i agencji jest zdecydowanie największym bankiem w Polsce. Jak otworzyć konto w PKO BP? Na przykładzie Konta dla Młodych prezentujemy krok po... Więcej »

eKonto m

eKonto m – konto dla młodych w mBanku

mBank, trzeci co do wielkości bank w Polsce i jeden z pionierów nowoczesnej bankowości internetowej oferuje młodym klientom eKonto m – rachunek, który umożliwia m.in. darmowe prowadzenie, wypłaty ze wszystkich bankomatów w... Więcej »

Karta do Konta Direct

Konto Direct, darmowe konto w ING Banku Śląskim

Wszystko o darmowym koncie internetowym: Konto Direct ING Bank Śląski. Poznaj opłaty, zobacz korzyści i funkcjonalności wyróżniające ten rachunek. Sprawdź, czy będzie to dobre konto dla Ciebie! Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.