Partnerzy

FM Lewiatan

Forum Młodych Lewiatan

Forum Młodych PKPP Lewiatan jest organizacją zrzeszającą ludzi młodych, którzy w oparciu o współpracę i wymianę doświadczeń chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Jednocześnie działając w trzecim sektorze... Więcej »

Edulider

Edulider.pl – portal edukacyjno-szkoleniowy

Edulider.pl to wielopoziomowy portal internetowy skupiony na nowoczesnej edukacji i rozwoju osobistym, działający od 2008 roku. Na platformie publikowane są wartościowe informacje dla osób pragnących rozwijać zwoje... Więcej »

NZS UEK

Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK w Krakowie

Jesteśmy organizacją działającą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, przez realizację naszych projektów zależy nam na wspieraniu kulturalnego, naukowego i społecznego rozwoju studentów oraz integracji środowiska... Więcej »

PS TV

Przystanek Student – Studencka Telewizja Internetowa

PS TV, czyli Przystanek Student to studencka telewizja internetowa, która rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2007 roku. Inicjatorami tego przedsięwzięcia byli studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy dzięki... Więcej »

Forum Młodych RIG

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

Forum Młodych RIG to Komisja Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach skupiająca młodych, ambitnych ludzi, od 2005 roku aktywnie wspierających działania Izby. Więcej »

ESN UEK

Erasmus Student Network – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Erasmus Student Network przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie jest jedną z trzydziestu trzech sekcji Stowarzyszenia ESN Polska. Celem istnienia organizacji jest wspieranie mobilności studentów poprzez udział w programach... Więcej »

YPI Consulting

YPI Consulting

YPI Consulting to organizacja, która już od 2002 roku łączy świat teorii akademickiej ze światem praktyki biznesowej. Naszą specjalnością są badania rynkowe i marketingowe takie jak analizy rynków, badania preferencji... Więcej »

AEGEE Kraków

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków to lokalny oddział międzynarodowej, interdyscyplinarnej organizacji studenckiej AEGEE skupiającej ok.15 tysięcy byłych i obecnych studentów w ponad 240 miastach całej Europy. Więcej »

WUJ

Pismo Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego "WUJ"

Pismo Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego „WUJ” (Wiadomości Uniwersytetu Jagiellońskiego) jest miesięcznikiem wydawanym przez Fundację Studentów i Absolwentów UJ „Bratniak”. Jego nakład wynosi 5 tysięcy egzemplarzy... Więcej »

Sic! logo

Sic! e-gazeta studencka

Sic! to e-gazeta, którą tworzą studenci Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także innych uczelni. Porusza tematy związane ze społecznością akademicką oraz informuje o... Więcej »

BIS AGH

BIS – Biuletyn Informacyjny Studentów AGH

BIS AGH jest gazetą bezpłatną oraz w całości kolorową, która porusza kwestie dotyczące studentów, nie tylko tych z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Każde wydanie podzielone jest na następujące działy tematyczne:... Więcej »

Ius Publicum logo

Fundacja Ius Publicum

Polska Fundacja Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum powstała z inicjatywy praktyków i teoretyków prawa gospodarczego będących przedstawicielami ośrodków akademickich Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu... Więcej »

Neolution

Neolution – organizacja studencka

Neolution to organizacja studencka działającą przy Instytucie Psychologii UJ. Zajmuje się zagadnieniami z dziedziny psychologii biznesu. Realizuje zlecenia dla firm z obszarów HR i PR. Więcej »

HRMI Logo

HRM Institute

HRM Institute jest ośrodkiem prowadzącym własne badania, opracowania i publikacje, jak również jest organizatorem konferencji, warsztatów, debat i szkoleń. Jako doświadczony inicjator wydarzeń skierowanych do studentów i... Więcej »

Milionporad.pl logo

MilionPorad – porady na każdy temat

MilionPorad.pl to pierwszy i jeden z najważniejszych portali poradnikowych w Polsce. Odpowiedzi na swoje problemy znajdują u nas wszystkie grupy społeczne, w tym oczywiście młodzież i studenci, stanowiący największą cześć... Więcej »

Współpraca

Prowadzisz firmę lub serwis internetowy skierowany do studentów? Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas! Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.