Jak zdobyć wejściówki na OFF Festival? Wygrać w konkursie mBanku

mBank na swoim fan page’u na Facebooku zachęca swoich klientów do wzięcia udziału w zabawie, w której wygrać można 30 podwójnych zaproszeń na sierpniowy OFF Festival 2012, który odbędzie się w Katowicach. Konkurs nosi nazwę OFF we LOVE.

Co trzeba zrobić?

Po pierwsze, musisz być klientem mBanku. Jeśli nie masz jeszcze rachunku, a chcesz dołączyć do zabawy, musisz złożyć wniosek na stronach banku.
Po drugie, skorzystaj z aplikacji OFF we LOVE dostępnej na bankowym profilu na Facebooku, i udzielaj poprawnej i szybkiej odpowiedzi na zagadkowe pytania.

Codziennie do odgadnięcia są 3 nazwy zespołów, ukrytych na zdjęciach pod puzzlami. Kolejne puzzle odsłaniane są automatycznie po upływie 5 sekund. Wygrywają te osoby, które najszybciej wpiszą nazwy wszystkich zespołów.

Najbardziej opłaca się „grać w weekend”, gdyż mBank nagradza w soboty 2 osoby, a w niedziele 3 osoby (w tygodniu wygrywa jedna osoba dziennie).

Co to za festiwal?

OFF Festival odbędzie się w Katowicach w dniach od 3 do 5 sierpnia 2012, a zagrają na nim takie zespoły jak Iggy And The Stooges, Alva Noto & Blixa Bargel, Sleep Party People, Colin Stetson, Death In Vegas, Swans, AfroKolektyw, Apteka, Kanał Audytywny, Nosowska, Cool Kids Of Death czy Snowman.

Zobacz także:

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 29.06.2012 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.