Regulamin i przeznaczenie serwisu kontostudenta.pl

Serwis kontostudenta.pl ma służyć młodym ludziom do poszerzania ich wiedzy z zakresu finansów i gospodarowania własnym budżetem oraz pełnić rolę informacyjną w kwestiach związanych z produktami bankowymi. Nasze teksty i porady opierają się na dziennikarskich testach i indywidualnym doświadczeniu, w związku z czym należy pamiętać o tym, że nie stanowią doradztwa finansowego.

Odpowiedzialność serwisu kontostudenta.pl:

Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby prezentowane na stronach kontostudenta.pl informacje były rzetelne i aktualne. Wszystkie produkty bankowe opisywane są według najlepszej wiedzy, a opinie użytkowników są wiernie przytaczane.

Serwis nie ponosi jednak odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników, gdyż są one całkowicie niezależne, a kontostudenta.pl pełni jedynie funkcję informacyjną. Użytkownicy serwisu przed dokonaniem wyboru opisywanych produktów bankowych powinni zapoznać się z ich regulaminami oraz taryfami opłat i prowizji dostępnymi na stronach banków.

Działalność zarobkowa opisywana na stronach serwisu

Użytkownik serwisu musi być również świadomy, iż wszelkie formy działalności zarobkowej (których przykłady są opisywane na stronach kontostudenta.pl) muszą być prowadzone zgodnie z prawem panującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, a serwis kontostudenta.pl opisuje jedynie przypadki legalnej działalności tego typu.

redakcja serwisu kontostudenta.pl
dodano: 15.07.2011 r.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.