Często doładowujesz telefon? BZ WBK ma dla Ciebie konkurs. Do wygrania samochód i 10 smartfonów

Bank Zachodni WBK zorganizował konkurs doładowań telefonów komórkowych: osoby, które dokonają doładowań przez bankowość elektroniczną BZ WBK na największą łączną kwotę i zgłoszą się do konkursu, mogą wygrać samochód marki Smart i 10 smartfonów Samsung Galaxy S II. Konkurs trwa do 26 czerwca 2012 r.

Co trzeba zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy doładować swój telefon korzystając z serwisu bankowości elektronicznej BZWBK24 (internet oraz SMS). Możesz także dokonać doładowania telefonu komórkowego za pomocą aplikacji mobilnej BZWBK24 mobile i lekkiego serwisu transakcyjnego m.bzwbk24.pl – z dowolnego urządzenia mobilnego z dostępem do internetu.

Potem musisz zarejestrować każdą wykonaną transakcję na stronie konkursu Smartne doładowania. Tam znajdziesz również szczegółowe informacje dotyczące konkursu i jego regulamin. W konkursie wziąć mogą udział klienci wszystkich sieci komórkowych w naszym kraju.

Kto wygrywa?

O zwycięstwie w konkursie decyduje największa łączna wartość transakcji zgłoszonych doładowań przypadająca na uczestnika konkursu. Pod uwagę będą brane tylko prawidłowe i zweryfikowane doładowania. W czasie trwania konkursu można wielokrotnie wypełniać formularz zgłoszeniowy, pod warunkiem, że każde zgłoszenie dotyczy innej transakcji.

Konkurs „Smartne doładowania” trwa do 26 czerwca 2012 r. Aby wziąć w nim udział musisz posiadać rachunek w BZ WBK - na przykład Konto<30 dla studentów i osób w wieku od 18-26 lat.

Zobacz także:

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 17.05.2012 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.