Aktualności finansowe

Raiffeisen 50 zł

Wymarzone Konto Osobiste z bonusem 50 zł i lokatą na 4%

Studenci posiadający oszczędności mogą skorzystać z najnowszej promocji Raiffeisen Polbanku, w ramach której za założenie Wymarzonego Konta Osobistego można otrzymać 50 zł premii i 4% w skali roku na Lokacie Mobilnej do... Więcej »

PKO Konto za Zero 100 zł

100 zł premii za otwarcie Konta za Zero w PKO BP

PKO Bank Polski udostępnił nową wersję aplikacji bankowości mobilnej IKO. Od tej pory klienci posiadający smartfony z wbudowaną anteną NFC, mogą płacić za ich pomocą zbliżeniowo w taki sam sposób jak kartą płatniczą.... Więcej »

120 zł BGŻ BNP

Konto z premią 120 zł w BGŻ BNP Paribas

Nowi klienci banku BGŻ BNP Paribas mogą zarobić nawet 120 zł w zamian za założenie darmowego dla studentów Konta Praktycznego w ramach promocji iKontoaktywator . Co więcej, rachunek pozwala zarobić 4% w skali roku do... Więcej »

BZ WBK bilet kino

Bilet do Multikina za płatności BLIKIEM w BZ WBK

Jeśli posiadasz Konto Godne Polecenia lub Konto poniżej 20 w BZ WBK, możesz zyskać darmowy bilet do kina za korzystanie z kodów BLIK w najnowszej promocji „Płać BLIK-iem i odbieraj nagrody”. Więcej »

Pko karta zdrapka

10 zł za zmianę karty kodów na SMS-y w PKO BP

PKO BP zachęca klientów, którzy ciągle korzystają z karty kodów jednorazowych  służącej do autoryzacji transakcji (tak zwanej karty-zdrapki), do przejścia na kody SMS lub token iPKO. Dzięki rezygnacji ze zdrapywanych kodów... Więcej »

BZ WBK premia 100 zł

100 zł za otwarcie konta w BZ WBK

Kolejna okazja do zarobienia 100 zł premii za otwarcie konta. Jeśli założysz Konto Godne Polecenia w promocji oraz dokonasz 5 płatności bezgotówkowych, możesz zyskać dodatkowe środki oraz wyższe oprocentowanie rachunku. Więcej »

IKO 25 zł bonusu

25 zł bonusu za korzystanie z aplikacji IKO (PKO BP)

Wystartowała promocja „Premia IKO” dla osób posiadających rachunek w PKO BP lub Inteligo, które nie aktywowały do tej pory aplikacji IKO. W łatwy sposób można zarobić 25 zł. Więcej »

BGŻ Optima 50 zł

50 zł za otwarcie konta z lokatą (3,2%) w BGŻ Optima

Jedno z najlepszych kont oszczędnościowych jest obecnie oferowane w znakomitej promocji: załóż rachunek oszczędnościowy (bez żadnych opłat) i lokatę bezkarną (zyskujesz 3,2% w skali roku), a otrzymasz 50 zł premii. Więcej »

Millennium 360 z premią 150 zł

Konto 360° z premią 150 zł od Millennium Banku

Pojawiła się kolejna szansa na zdobycie premii za założenie konta studenckiego. Tym razem dostępne jest konto Millennium 360º/360º Student, dzięki którym nowi klienci banku mogą zarobić 150 zł premii za aktywne korzystanie z... Więcej »

Darmowa dostawa Raiffeisen

Zwrot za przesyłkę zakupów przez internet w Raiffeisen

W najnowszej promocji Raiffeisen Polbank oferuje zwrot kosztów przesyłki zakupów dokonanych przez internet na kwotę min. 100 zł i opłaconych wraz z kosztami transportu za pomocą karty debetowej lub kredytowej wydanej przez... Więcej »

Bonus za otwarcie konta Alior Bank

55 zł za otwarcie Konta Internetowego w Alior Banku

55 zł premii za założenie konta w Alior Banku. Jeżeli posiadasz oszczędności w kwocie minimum 1000 zł, poszukujesz darmowego rachunku internetowego oraz w 2015 r. nie byłeś klientem Alior Banku i/lub T Mobile Usługi Bankowe... Więcej »

Opłata za wypłatę z bankomatu ING

Koniec darmowych bankomatów w ING od lutego 2016 r.

ING Bank Śląski przesłał klientom informację o nowej taryfie opłat i prowizji, która wejdzie w życie 29 stycznia 2016 r. Zmiany są niekorzystne – do dyspozycji za darmo będą tylko bankomaty ING oraz Planet Cash. Do tego... Więcej »

5 procent zwrotu T-Mobile

Zwrot 5% płatności kartą w T-Mobile Usługi Bankowe

Nowa promocja w T-Mobile Usługi Bankowe – 5% zwrotu za transakcje kartą. Co ciekawe, oferta skierowana jest nie tylko do nowych klientów, ale także dla aktualnych użytkowników T-Mobile Konta. Czy to oznacza, że Cashback z... Więcej »

BZ WBK premia 100 zł

100 zł premii i 4% w BZ WBK – Konto Godne Polecenia

100 zł za założenie konta, zwolnienie z opłat i podwyższone oprocentowanie do 4% – to korzyści najnowszej promocji Konta Godnego Polecenia w BZ WBK („Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł”) organizowanej we... Więcej »

Multikino, Blik, darmowe bilety do kina

Zapłać BLIKIEM i zgarnij darmowy bilet do kina

System płatności mobilnych BLIK staje się coraz bardziej powszechny. Już teraz za pomocą kodu generowanego przez aplikację w smartfonie zapłacisz w kinach sieci Multikino, a w ramach promocji otrzymasz darmowy bilet na dowolny... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.