Aktualności finansowe

Podwyżki w T-Mobile Usługi Bankowe od 1 sierpnia 2016 r.

Podwyżki opłat i nowe konta w T-Mobile Usługi Bankowe

Popularne wśród studentów, darmowe T-Mobile Konto, będzie od sierpnia prowadzone na innych, znacznie gorszych warunkach. Znikają m.in. nielimitowane wypłaty ze wszystkich bankomatów oraz darmowe przelewy natychmiastowe. Od 1... Więcej »

BGŻ Optima premia 50 zł

3,2% na lokacie i 50 zł premii w BGŻ Optima

Posiadasz przynajmniej 1 000 zł oszczędności? Jeśli tak, masz szansę zarobić aż 3,2% w skali roku na trzymiesięcznej lokacie oraz dodatkowe 50 zł premii! Jeśli nie masz jeszcze konta w BGŻ Optimie (które jest zupełnie... Więcej »

BLIK BZ WBK 20 zł

20 zł premii za płatności BLIK w BZ WBK

Dla klientów płacących BLIK-iem BZ WBK przygotował ofertę, w której w łatwy sposób można zgarnąć 20 zł bonusu. Promocja obejmuje również obecnych klientów. Więcej »

120 zł BZ WBK

Konto Godne Polecenia – 120 zł premii, 4% i zwolnienie z opłaty za kartę w promocji

W ramach najnowszej promocji związanej z Kontem Godnym Polecenia w BZ WBK można zarobić 120 złotych, a do tego zyskać przywieje związane z tym rachunkiem: podwyższone oprocentowanie (4% do 4 tys.) oraz bezpłatną kartę do... Więcej »

350 zł 1 Konto Credit Agricole

350 zł za korzystanie z 1 Konta w Credit Agricole

Credit Agricole ponownie nagradza klientów, którzy założą 1 Konto. Tym razem do zdobycia jest łącznie 350 zł. Aby zgarnąć cały bonus, musisz korzystać z programu automatycznego oszczędzania i regularnie korzystać z karty... Więcej »

100 zł premii Millennium

100 zł premii z Kontem 360º Student

Kolejny raz pojawia się szansa na zgarnięcie premii za założenie konta studenckiego i korzystanie z karty debetowej w Banku Millennium. Tym razem warunki są wyjątkowo proste, a wspomniany rachunek 360º Student jest prowadzony... Więcej »

mBank 500 zł

500 zł premii do zdobycia w mBanku

mBank przygotował nową promocję, w ramach której można zyskać do 500 złotych premii za korzystanie z konta, karty i aplikacji mobilnej. W promocji otworzyć można jedno z dwóch nowo wprowadzonych rachunków mBanku: eKonto z... Więcej »

Raiffeisen 50 zł

Wymarzone Konto Osobiste z bonusem 50 zł i lokatą na 4%

Studenci posiadający oszczędności mogą skorzystać z najnowszej promocji Raiffeisen Polbanku, w ramach której za założenie Wymarzonego Konta Osobistego można otrzymać 50 zł premii i 4% w skali roku na Lokacie Mobilnej do... Więcej »

PKO Konto za Zero 100 zł

100 zł premii za otwarcie Konta za Zero w PKO BP

PKO Bank Polski udostępnił nową wersję aplikacji bankowości mobilnej IKO. Od tej pory klienci posiadający smartfony z wbudowaną anteną NFC, mogą płacić za ich pomocą zbliżeniowo w taki sam sposób jak kartą płatniczą.... Więcej »

120 zł BGŻ BNP

Konto z premią 120 zł w BGŻ BNP Paribas

Nowi klienci banku BGŻ BNP Paribas mogą zarobić nawet 120 zł w zamian za założenie darmowego dla studentów Konta Praktycznego w ramach promocji iKontoaktywator . Co więcej, rachunek pozwala zarobić 4% w skali roku do... Więcej »

BZ WBK bilet kino

Bilet do Multikina za płatności BLIKIEM w BZ WBK

Jeśli posiadasz Konto Godne Polecenia lub Konto poniżej 20 w BZ WBK, możesz zyskać darmowy bilet do kina za korzystanie z kodów BLIK w najnowszej promocji „Płać BLIK-iem i odbieraj nagrody”. Więcej »

Pko karta zdrapka

10 zł za zmianę karty kodów na SMS-y w PKO BP

PKO BP zachęca klientów, którzy ciągle korzystają z karty kodów jednorazowych  służącej do autoryzacji transakcji (tak zwanej karty-zdrapki), do przejścia na kody SMS lub token iPKO. Dzięki rezygnacji ze zdrapywanych kodów... Więcej »

BZ WBK premia 100 zł

100 zł za otwarcie konta w BZ WBK

Kolejna okazja do zarobienia 100 zł premii za otwarcie konta. Jeśli założysz Konto Godne Polecenia w promocji oraz dokonasz 5 płatności bezgotówkowych, możesz zyskać dodatkowe środki oraz wyższe oprocentowanie rachunku. Więcej »

IKO 25 zł bonusu

25 zł bonusu za korzystanie z aplikacji IKO (PKO BP)

Wystartowała promocja „Premia IKO” dla osób posiadających rachunek w PKO BP lub Inteligo, które nie aktywowały do tej pory aplikacji IKO. W łatwy sposób można zarobić 25 zł. Więcej »

BGŻ Optima 50 zł

50 zł za otwarcie konta z lokatą (3,2%) w BGŻ Optima

Jedno z najlepszych kont oszczędnościowych jest obecnie oferowane w znakomitej promocji: załóż rachunek oszczędnościowy (bez żadnych opłat) i lokatę bezkarną (zyskujesz 3,2% w skali roku), a otrzymasz 50 zł premii. Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.