Aktualności finansowe

Millennium premia 55 zł

Millennium Konto 360 z premią 55 zł

55 złotych premii za otwarcie Konta 360°, w tym Konta 360 Student – to nowa promocja Millennium Banku. Dla klientów, którzy przynajmniej sporadycznie korzystają z konta, Millennium oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich... Więcej »

55 zł bonusu Wymarzone konto

Wymarzone Konto: bonus 55 zł za otwarcie rachunku

55 złotych za otwarcie Wymarzonego Konta i 10 zł za założenie lokaty w Raiffeisen Banku – łącznie 65 zł premii. taką promocję przygotował bank we współpracy z firmą Comperia. Zobacz, co trzeba zrobić, żeby zdobyć... Więcej »

BPH 600 zł zwrotu

Lubię to! Konto (BPH) ze zwrotem 3% za płatności kartą

3% zwrotu za wszystkie płatności kartą, do kwoty 50 zł miesięcznie przez rok – to nowa promocja banku BPH „Pieniądze Cię Lubią!”. Wraz rachunkiem osobistym o nazwie Lubię to! Konto można zyskać łącznie 600 zł zwrotu... Więcej »

Wymarzone konto Raiffeisen

Wymarzone Konto w Raiffeisen Polbank

Wymarzone Konto Osobiste to nowy rachunek od Raiffeisen Polbanku. Jego wprowadzenie na rynek zostało poprzedzone przeprowadzeniem ankiety wśród przyszłych klientów, za wypełnienie której bank obiecał nagrodę w postaci lokaty na... Więcej »

iKonto z premią 100 zł

100 zł za założenie konta w BNP Paribas

Do 31 marca 2015 r. możesz zgarnąć 100 zł premii za otwarcie konta w banku BNP Paribas. Jeśli nie jesteś klientem BNP masz okazję zdobyć bonus za otwarcie konta i wykonanie transakcji kartą na kwotę 1000 zł. Co więcej... Więcej »

Wymarzone konto

Wymarzone konto – 6 proc. na lokacie i szansa na nagrody

"Wymarzone konto" to projekt, w którym za wypełnienie ankiety na temat Twoich preferencji dotyczących rachunku osobistego otrzymasz możliwość założenia lokaty na 6% i szansę na zdobycie nagród – sprzętu firmy Samsung. Więcej »

Getin promocje studenckie

Studenckie promocje Getin Banku

Getin Bank ma w swojej aktualnej ofercie aż trzy różne promocje skierowane do studentów. Otwierając konto Getin Up dla Studenta można otrzymać zwrot do 300 zł za płatności kartą, premię 50 zł za każdą piątkę na... Więcej »

mBank premia 100 zł

eKonto z premią 100 zł od mBanku

mBank daje 100 zł za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z karty. Oferta jest dostępna jedynie w wybranych serwisach internetowych, w tym na kontostudenta.pl, i trwa do 31.12.2014 r. Co trzeba zrobić, aby zgarnąć bonus 100 zł od... Więcej »

PKO Konkurs płatności zbliżeniowych

Nissan Micra i bilety do kina do wygrania za płatności zbliżeniowe w PKO BP

Największy polski bank przygotował konkurs „Płać naklejką, gadżetem do PKO Konta dla Młodych i wygraj Nissana Micra”. Jest on skierowany do studentów, którzy posiadają lub założą Konto dla Młodych. Oferta ma promować... Więcej »

Getin Bank premia 300 zł

300 zł od Getin Banku – promocja „Aktywna karta”

W najnowszej promocji Getin Banku, skierowanej również do studentów zakładających konto Getin Up Student, można zyskać miesięcznie 50 zł nagrody za płatności kartą. Przez 6 miesięcy promocji do zgarnięcia jest 300 zł.... Więcej »

BNP iKonto z tabletem

Konto z tabletem – promocja BNP Paribas

Tablet w prezencie za otwarcie konta? Dzięki ofercie BNP Paribas to możliwe. W ramach promocji iKonto BNP Paribas z tabletem możesz otrzymać Samsunga Galaxy Tab P3 Lite SM-T110 o wartości 400 zł. Co trzeba zrobić? Czy są... Więcej »

Smart Bank

Bank SMART – nowy bank mobilny

Brak oddziałów, pełna dostępność przez urządzenia mobilne, prostota i funkcjonalność – to wyróżniki nowego banku internetowego, stworzonego przez FM Bank SA i uruchomionego 11 czerwca 2014 r. Więcej »

Aplikacje Bankowe

Mobilne Aplikacje Bankowe: Bariery – raport z badania

Bankowość mobilna staje się coraz bardziej powszechna. Obecnie większość banków oferuje swoim klientom aplikację mobilną – co wcale nie oznacza, że wszyscy klienci z takich aplikacji korzystają. Symetria postanowiła... Więcej »

Konto 360 Millennium

Nowe Konto 360° w ofercie Millennium Banku

Millennium Bank wprowadził do oferty nowy rachunek: Konto 360º, którego największą zaletą jest możliwość darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie oraz brak opłat za kartę i prowadzenie po... Więcej »

Legitymacja studencka karta płatnicza

Karta płatnicza w legitymacji studenckiej – Getin Bank

Getin Bank wprowadza do swojej oferty kartę debetową w legitymacji studenckiej. Funkcja płatnicza będzie oddzielona od innych możliwości legitymacji (takich jak karta miejska), dzięki czemu nie trzeba się obawiać o... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.