Aktualności finansowe

500 zł dla obecnych klientów T-Mobile konto

T-Mobile konto: 500 zł dla obecnych klientów T-Mobile – promocja

Osoby przenoszące numer do T-Mobile i otwierające T-Mobile konto mogą skorzystać z oferty 500 zł za transfer. Jednak co z tymi, którzy są już abonentami T-Mobile? Dla nich operator przygotował promocję o nazwie „500 zł dla... Więcej »

T-Mobile konto 500 zł

500 zł za transfer - T-Mobile konto i przeniesienie numeru do T-Mobile

T-Mobile daje 500 zł za założenie T-Mobile konta bankowego i przeniesienie numeru. Znamy wszystkie szczegóły oferty T-Mobile Usługi Bankowe – marki, która zastąpiła Alior Sync. Opłaty związane z kontem nie zmieniły się... Więcej »

Credit Agricole 1000 zł

Do 1000 zł premii od Credit Agricole w promocji Jesteśmy gotowi

Od 1 kwietnia do 31 maja 2014 r. można otworzyć konto w promocji „Jesteśmy gotowi!”, przygotowanej przez bank Credit Agricole. Bonus, który wymaga spełnienia szeregu warunków, może być wypłacany w ciągu 18 miesięcy od... Więcej »

IQ World Deutsche Bank

Karty IQ World MasterCard w Deutsche Banku za 0 zł na zawsze

W marcu 2014 r. Deutsche Bank wprowadził nowe karty (debetową i kredytową) z wizerunkiem Alberta Einsteina. Noszą one nazwę IQ World MasterCard i są wydawane do wszystkich kont banku, w tym do darmowego, internetowego konta dbNET.... Więcej »

Konto Godne Polecenia

Promocja BZ WBK – nawet 700 zł do Konta Godnego Polecenia

Dla osób, które otworzą Konto Godne Polecenia w dniach od 24 marca do 18 maja 2014 r. Bank Zachodni WBK przygotował nagrodę – zdobyć można do 700 złotych premii, pod warunkiem, że korzysta się z rachunku naprawdę aktywnie.... Więcej »

50 zł Inteligo

50 zł za otwarcie konta Inteligo

Promocja Inteligo, źródło: inteligo.pl Do końca kwietnia 2014 r. można zdobyć 50 zł za otwarcie konta w elektronicznym oddziale PKO BP – Inteligo. Warunki uzyskania nagrody są jasne, a spełnienie ich nie powinno... Więcej »

Sync znika z rynku

Alior Sync znika z rynku. Na jego bazie powstanie bank T-Mobile?

6 marca 2014 r. na konferencji prasowej Alior Banku zapowiedziano, że marka Alior Sync, po prawie dwóch latach działalności, zniknie z rynku. Decyzja jest efektem współpracy, jaką Alior rozpoczął z siecią komórkową... Więcej »

Karta mBank

600 zł za płatności kartą w mBanku. Analiza promocji „Zarabiaj z eKontem”

Jeśli często płacisz kartą i posiadasz regularne wpływy w wysokości przynajmniej 1000 zł miesięcznie, możesz otrzymać 600 złotych premii za transakcje bezgotówkowe. Nowa promocja mBanku jest atrakcyjna do osób, które... Więcej »

Alior Sync cashback - zakończenie

Koniec cashbacku w Alior Sync

Zwrot 5% wartości zakupów w internecie opłacanych przy użyciu karty debetowej lub szybkiego przelewu „Płacę z Alior Sync” zostanie zakończony 31 marca 2014 roku. Bank tłumaczy swoją decyzję wejściem w życie ustawy... Więcej »

Konto dla Młodych

Konto dla Młodych w PKO BP – zmiany na lepsze

10 stycznia 2014 r. do oferty banku PKO BP wprowadzono zmiany dotyczące rachunku studenckiego, znanego pod nazwą Konto dla Młodych. Jedną z największych nowości w odniesieniu do poprzedniej oferty jest sposób zwolnienia z... Więcej »

Getin Bank

50 zł za 5.0 na egzaminie. Zasady promocji Getin Banku

Getin Bank wprowadził promocję dla studentów – premię za dobre wyniki w nauce. Otwierając konto Getin UP dla Studentów można otrzymać 50 zł nagrody za każdą piątkę na egzaminie, w czterech kolejnych sesjach... Więcej »

Kieszonkowe aplikacje bankowe 2013

Raport "Kieszonkowe aplikacje bankowe 2013"

Agencja Symetria przygotowała raport na temat użyteczności i funkcjonalności mobilnych aplikacji bankowych. Znaleźć w nim można między innymi ranking aplikacji dostępnych na polskim rynku oraz porównanie dwóch najbardziej... Więcej »

Darmowe doładowanie w ING

Konto Direct z darmowym doładowaniem od ING Banku

Otwierając przez internet konto w ING Banku Śląskim do 31 października 2013 r. możesz wziąć udział w promocji „Konto z darmowym doładowaniem” i otrzymać zwrot kwoty doładowania telefonu komórkowego wykonanego przez... Więcej »

konto ze Spotify

Roczny abonament w Spotify w dla otwierających eKONTO (18-26 lat) w mBanku

Jeśli otworzysz eKONTO dla młodych i dokonasz jednej płatności kartą debetową na dowolną kwotę do 25 listopada 2013 r., możesz otrzymać roczny dostęp premium do serwisu muzycznego Spotify o wartości 228 zł w ramach... Więcej »

Zmiany w opłatach za eKONTO i eKONTO dla młodych

mBank wprowadził we wrześniu 2013 r. modyfikację taryfy opłat i prowizji, zgodnie z którą zmieniają się zasady pobierania opłat za kartę płatniczą i wypłaty z bankomatów. Kończy się również promocja „Rok bezpłatnych... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.