Aktualności finansowe

Karta mBank

600 zł za płatności kartą w mBanku. Analiza promocji „Zarabiaj z eKontem”

Jeśli często płacisz kartą i posiadasz regularne wpływy w wysokości przynajmniej 1000 zł miesięcznie, możesz otrzymać 600 złotych premii za transakcje bezgotówkowe. Nowa promocja mBanku jest atrakcyjna do osób, które... Więcej »

Alior Sync cashback - zakończenie

Koniec cashbacku w Alior Sync

Zwrot 5% wartości zakupów w internecie opłacanych przy użyciu karty debetowej lub szybkiego przelewu „Płacę z Alior Sync” zostanie zakończony 31 marca 2014 roku. Bank tłumaczy swoją decyzję wejściem w życie ustawy... Więcej »

Konto dla Młodych

Konto dla Młodych w PKO BP – zmiany na lepsze

10 stycznia 2014 r. do oferty banku PKO BP wprowadzono zmiany dotyczące rachunku studenckiego, znanego pod nazwą Konto dla Młodych. Jedną z największych nowości w odniesieniu do poprzedniej oferty jest sposób zwolnienia z... Więcej »

Getin Bank

50 zł za 5.0 na egzaminie. Zasady promocji Getin Banku

Getin Bank wprowadził promocję dla studentów – premię za dobre wyniki w nauce. Otwierając konto Getin UP dla Studentów można otrzymać 50 zł nagrody za każdą piątkę na egzaminie, w czterech kolejnych sesjach... Więcej »

Kieszonkowe aplikacje bankowe 2013

Raport "Kieszonkowe aplikacje bankowe 2013"

Agencja Symetria przygotowała raport na temat użyteczności i funkcjonalności mobilnych aplikacji bankowych. Znaleźć w nim można między innymi ranking aplikacji dostępnych na polskim rynku oraz porównanie dwóch najbardziej... Więcej »

Darmowe doładowanie w ING

Konto Direct z darmowym doładowaniem od ING Banku

Otwierając przez internet konto w ING Banku Śląskim do 31 października 2013 r. możesz wziąć udział w promocji „Konto z darmowym doładowaniem” i otrzymać zwrot kwoty doładowania telefonu komórkowego wykonanego przez... Więcej »

konto ze Spotify

Roczny abonament w Spotify w dla otwierających eKONTO (18-26 lat) w mBanku

Jeśli otworzysz eKONTO dla młodych i dokonasz jednej płatności kartą debetową na dowolną kwotę do 25 listopada 2013 r., możesz otrzymać roczny dostęp premium do serwisu muzycznego Spotify o wartości 228 zł w ramach... Więcej »

Zmiany w opłatach za eKONTO i eKONTO dla młodych

mBank wprowadził we wrześniu 2013 r. modyfikację taryfy opłat i prowizji, zgodnie z którą zmieniają się zasady pobierania opłat za kartę płatniczą i wypłaty z bankomatów. Kończy się również promocja „Rok bezpłatnych... Więcej »

Od listopada trzy bezpłatne wpłaty we wpłatomacie w Alior Sync

Na początku listopada obowiązywać będzie nowa taryfa opłat i prowizji, zgodnie z którą zmianie ulegną zasady pobierania prowizji za wpłatę pieniędzy na konto poprzez wpłatomaty. Więcej »

Karta płatnicza

dbNET (Deutsche Bank) zmienia zasady pobierania opłat za kartę

Od 22 lipca 2013 r. posiadacze konta dbNET będą płacić przynajmniej 1 zł miesięcznie za kartę. Jeśli nie wydasz 200 zł w miesiącu, opłata za kartę wyniesie 5 zł; jeśli wydasz więcej, niż 200 zł, zapłacisz 1 zł. Więcej »

Podwyższenie opłaty za nieużywaną kartę oraz nowe konto w ofercie mBanku

Na początku kwietnia mBank poinformował o zmianach opłat związanych z eKONTEM oraz wprowadzeniu nowego konta do oferty. Najważniejszą zmianą jest wzrost opłaty za kartę w przypadku, gdy jej użytkownik nie wyda przynajmniej 100... Więcej »

Alior Sync od czerwca ogranicza Cashback i wprowadza zmiany w ofercie

Alior Sync tuż przed świętami poinformował o zmianach, które czekają jego klientów. Najistotniejsze są dwie z nich – jedna na plus: wprowadzenie bezpłatnych wypłat z bankomatów na całym świecie, druga na minus – znaczne... Więcej »

Wyższa kwota zwalniająca z opłat za kartę w ING – pamiętaj!

Aby uniknąć 7-złotowej opłaty za kartę płatniczą w ING Banku, od 29 grudnia 2012 r. trzeba wydać w miesiącu 200, a nie jak do tej pory 100 zł przy użyciu karty płatniczej. Więcej »

Zmiany w kontach ING i Alior Sync

Jesień przyniosła zmiany w regulaminach kont zajmujących czołowe pozycje w naszym rankingu. Zmieniają się zasady Cashbacku Aliora Sync, zmienia się również kwota zwalniająca z opłat za kartę w ING. Więcej »

Rabat w szkołach językowych przy płatności kartą mBanku

Początek roku akademickiego to również często okazja do zapisania się na dodatkowy kurs językowy. Bardzo słusznie, bo nauka języków to znakomita inwestycja w siebie. Warto wiedzieć, że jeśli jesteś (lub zostaniesz) klientem... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.