Aktualności finansowe

Millennium 360 z premią 150 zł

Konto 360° z premią 150 zł od Millennium Banku

Pojawiła się kolejna szansa na zdobycie premii za założenie konta studenckiego. Tym razem dostępne jest konto Millennium 360º/360º Student, dzięki którym nowi klienci banku mogą zarobić 150 zł premii za aktywne korzystanie z... Więcej »

Darmowa dostawa Raiffeisen

Zwrot za przesyłkę zakupów przez internet w Raiffeisen

W najnowszej promocji Raiffeisen Polbank oferuje zwrot kosztów przesyłki zakupów dokonanych przez internet na kwotę min. 100 zł i opłaconych wraz z kosztami transportu za pomocą karty debetowej lub kredytowej wydanej przez... Więcej »

Bonus za otwarcie konta Alior Bank

55 zł za otwarcie Konta Internetowego w Alior Banku

55 zł premii za założenie konta w Alior Banku. Jeżeli posiadasz oszczędności w kwocie minimum 1000 zł, poszukujesz darmowego rachunku internetowego oraz w 2015 r. nie byłeś klientem Alior Banku i/lub T Mobile Usługi Bankowe... Więcej »

Opłata za wypłatę z bankomatu ING

Koniec darmowych bankomatów w ING od lutego 2016 r.

ING Bank Śląski przesłał klientom informację o nowej taryfie opłat i prowizji, która wejdzie w życie 29 stycznia 2016 r. Zmiany są niekorzystne – do dyspozycji za darmo będą tylko bankomaty ING oraz Planet Cash. Do tego... Więcej »

5 procent zwrotu T-Mobile

Zwrot 5% płatności kartą w T-Mobile Usługi Bankowe

Nowa promocja w T-Mobile Usługi Bankowe – 5% zwrotu za transakcje kartą. Co ciekawe, oferta skierowana jest nie tylko do nowych klientów, ale także dla aktualnych użytkowników T-Mobile Konta. Czy to oznacza, że Cashback z... Więcej »

BZ WBK premia 100 zł

100 zł premii i 4% w BZ WBK – Konto Godne Polecenia

100 zł za założenie konta, zwolnienie z opłat i podwyższone oprocentowanie do 4% – to korzyści najnowszej promocji Konta Godnego Polecenia w BZ WBK („Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł”) organizowanej we... Więcej »

Multikino, Blik, darmowe bilety do kina

Zapłać BLIKIEM i zgarnij darmowy bilet do kina

System płatności mobilnych BLIK staje się coraz bardziej powszechny. Już teraz za pomocą kodu generowanego przez aplikację w smartfonie zapłacisz w kinach sieci Multikino, a w ramach promocji otrzymasz darmowy bilet na dowolny... Więcej »

Bonus Credit Agricole

450 lub 1000 zł w promocjach Credit Agricole

W najnowszych promocjach Credit Agricole można zarobić na użytkowaniu z 1 Konta. Pierwsza promocja, „Zyskuj z 1 Kontem” umożliwia otrzymanie premii za założenie konta i aktywne korzystanie z karty i programu CA Saver. Druga... Więcej »

30 zł aplikacja PeoPay

30 zł za korzystanie z aplikacji PeoPay od Pekao

Jeśli posiadasz lub otworzysz konto w Pekao SA i zaczniesz korzystać z aplikacji do płatności mobilnych PeoPay, możesz w łatwy sposób zdobyć 30 zł nagrody. Zobacz, jak to zrobić. Więcej »

BGŻ BNP Paribas 4 procent Kontoaktywator

Kontoaktywator – 4 % na koncie osobistym w BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas przygotował nową odsłonę promocji Konta Praktycznego pod nazwą Kontoaktywator. Dzięki niej konto osobiste jest oprocentowane na aż 4% w skali roku, do wysokości najwyższego wpływu. Dodatkowo można na... Więcej »

Smart konto bon 40 zł

Bon na 40 zł od Banku SMART – SMART Konto dla studentów

Bank SMART przygotował specjalną promocję dla studentów na zbliżający się rok akademicki. Zakładając bezpłatne SMART Konto do 21 października 2015 r. otrzymasz bon o wartości 40 zł do wykorzystania na zamówienie jedzenia... Więcej »

mBank promocja zwrot 2%

2% zwrotu za płatności kartą do eKonta mobilnego (mBank)

Do 300 zł zwrotu za płatności kartą – taki bonus oferuje mBank w najnowszej promocji „Zarabiaj z eKontem mobilnym”. Co trzeba zrobić, aby otrzymać premię i kto może wziąć udział w promocji? Czy to się opłaca?... Więcej »

Wyższa opłata za kartę dbNET

Podwyższenie opłaty za kartę do konta dbNET

Od 1 czerwca 2015 r. posiadacze konta osobistego dbNET zapłacą za kartę 10 zł (do tej pory 5 zł), jeśli nie spełnią warunku zwolnienia. Kwota płatności bezgotówkowych, która będzie uprawniać do zwolnienia wzrasta z 200 aż... Więcej »

Meritum Bank wyższe opłaty

Wprowadzenie (wysokiej) opłaty za kartę w Meritum Banku

Od 1 czerwca 2015 r. posiadacze Prostego Konta Osobistego, dawniej z bezwarunkowo darmową kartą płatniczą, będą musieli zapłacić za nią 6 zł, a jeśli nie spełnią warunku zwolnienia, dodatkowe 8 zł. Łącznie więc karta... Więcej »

Opłata za kartę, T-Mobile UB

Wprowadzenie opłaty za kartę T-Mobile Usługi Bankowe

Od 1 czerwca 2015 r. zmienią się warunki prowadzenia jednego z najpopularniejszych rachunków wśród młodych ludzi, T-Mobile konta (dawniej konta osobistego w Alior Sync). Koniec bezwarunkowo darmowej karty do konta w T-Mobile... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.