Wyższa kwota zwalniająca z opłat za kartę w ING – pamiętaj!

Aby uniknąć 7-złotowej opłaty za kartę płatniczą w ING Banku, od 29 grudnia 2012 r. trzeba wydać w miesiącu 200, a nie jak do tej pory 100 zł przy użyciu karty płatniczej.

Studenckie konto w ING

Wielu naszych czytelników korzysta z Konta Direct w ING Banku - to jedno z najlepszych kont studenckich dostępnych na rynku, które zresztą z pełna odpowiedzialnością polecamy. Przypominamy jednak wszystkim tym, których portfel nie jest co miesiąc pełny, że z końcem grudnia zmieniają się warunki prowadzenia rachunku (zmiana w tabeli opłat i prowizji).

Co się zmienia?

Jak sygnalizowaliśmy w naszym wcześniejszym artykule, zmienia się minimalna kwota zwalniająca z opłaty za kartę płatniczą (7 zł miesięcznie). Do tej pory wynosiła ona 100 złotych, obecnie podwyższona została do 200 zł. Czyli aby nie musieć płacić 7 zł za korzystanie z karty płatniczej, musisz co miesiąc zrobić zakupy za co najmniej 200 zł, płacąc za nie kartą płatniczą. Inne warunki nie uległy zmianie.

Co zrobić, jeśli nie wydaję 200 zł?

Jeśli wiesz, że nie uda Ci się wydać 200 złotych co miesiąc za pomocą karty płatniczej, możesz przemyśleć zmianę konta. Karta jest bezpłatna bez żadnych warunków w Alior Sync; w dbNET wystarczy wykonać jedną transakcję kartą (niezależnie od kwoty), natomiast np. w mBanku trzeba wydać 100 zł, żeby być zwolnionym z miesięcznej opłaty za kartę. Po szczegóły odsyłamy do naszego zestawienia kont dla studentów, gdzie łatwo można wybrać najkorzystniejszą opcję.

Zobacz także:

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 29.12.2012 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.