200 zł premii i oszczędności na 3,5% z Kontem Przekorzystnym dla młodych w Pekao

Kolejna edycja promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” przynosi pokaźną premię dla młodych i jeszcze prostsze warunki, które trzeba spełnić, by ją zgarnąć. Otwierając konto dla młodych w Pekao do końca czerwca możemy zyskać bonus 200 złotych oraz 3,5% na koncie oszczędnościowym. Biorąc pod uwagę wysokość nagrody i proste reguły, jest to aktualnie najlepsza oferta dla młodych na rynku.

Konto Przekorzystne dla młodzieży - premia 200 zł

Konto Przekorzystne dla młodych jest przeznaczone dla osób do 26. roku życia, a do jego największych zalet trzeba zaliczyć bezwarunkowo darmową kartę płatniczą z funkcją wielowalutową, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, nowoczesne rozwiązania w świetnie ocenianej aplikacji PeoPay i rozległą sieć oddziałów banku. Oprócz tego, że młodzi mogą praktycznie za darmo korzystać z bardzo dobrego rachunku, do zyskania jest jeszcze premia – co istotne, w niezwykle prosty sposób.

Jak zdobyć 200 zł premii?

Jeśli nie jesteś (i nie byłeś klientem Pekao od początku 2020 roku) oraz masz ukończone 18 lat, bez przeszkód możesz skorzystać z aktualnej oferty, która trwa do 30.06.2022 r. Jak premia jest podzielona i co trzeba zrobić, by ją zyskać?

  • 50 zł za otwarcie konta wraz z kartą debetową oraz aplikacją PeoPay poprzez wniosek na stronie Pekao lub za pośrednictwem aplikacji,
  • 150 zł za wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub apką PeoPay w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym konto zostało otwarte.

Co to znaczy „w pierwszym miesiącu kalendarzowym” po otwarciu konta i przystąpieniu do promocji? Jeśli złożysz wniosek o Konto Przekorzystne w maju, po pięć transakcji bezgotówkowych musisz wykonać w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Niezbędne jest też wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz nie zamykanie otwartych w promocji konta i karty do dnia wypłaty nagrody.

Mówiąc w skrócie: aby zgarnąć pełną premię (200 zł), otwierasz konto przez internet, a następnie wykonujesz przynajmniej pięć płatności bezgotówkowych kartą w każdym z trzech pełnych miesięcy po otwarciu konta.

Przejdź na stronę Konta Przekorzystnego z premią »

Sprawdźmy jeszcze, co regulamin promocji mówi na temat płatności, które będą brane pod uwagę jako spełniające warunek:

Transakcja bezgotówkowa – oznacza dokonanie płatności z tytułu zakupu towaru lub usługi na terytorium Polski, lub przy użyciu Karty debetowej lub PeoPay (dotyczy tylko płatności zbliżeniowych PeoPay). Nie dotyczy płatności BLIK.

Mamy więc jasność, że trzeba korzystać z karty i/lub apki PeoPay (z podpiętym Apple Pay lub Google Pay), a transakcje Blikiem nie są tym razem brane pod uwagę.

Kiedy premia zostanie wypłacona?

Nagroda, po spełnieniu opisanych wyżej warunków, zostanie wypłacona w dwóch częściach: 50 i 150 złotych. Termin wypłaty jest zależny od czasu dołączenia do promocji (czyli dnia, w którym otworzysz konto). Poniżej opisujemy terminy wypłat dla konta otwartego w maju, z warunkami spełnionymi w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Dla kont otwartych w maju:

  • 50 zł za założenie rachunku z kartą i apką PeoPay zostanie wypłacone do: 30.06.2022 r.
  • 150 zł za pięć płatności w czerwcu, lipcu i sierpniu zostanie wypłacone do: 30.09.2022 r.

Mamy więc szansę w bardzo prosty sposób zgarnąć aż 200 złotych premii zakładając jedno z najlepszych kont dla młodych dostępnych na polskim rynku. Z Przekorzystnego dla młodych zadowoleni będą i uczniowie, i studenci, i miłośnicy nowych technologii, i… oszczędzający. Dlaczego? Bo najnowsza promocja banku łączy się z kolejną ofertą: „3,5 % na Koncie Oszczędnościowym” – o czym poniżej.

3,5% na koncie oszczędnościowym

Bank Pekao oferuje równolegle promocję, w której można zyskać naprawdę dobre, jak na obecną sytuację, oprocentowanie: 3,5% w skali roku, przez 6 miesięcy do kwoty 100 000 zł. Jeśli więc posiadasz oszczędności, otwierając Konto Przekorzystne z kontem oszczędnościowym (jest bezpłatne) możesz wycisnąć z nich więcej odsetek.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku, więc jeśli nie miałeś wcześniej konta w Pekao, możesz bez przeszkód z niej skorzystać. Nie trzeba spełniać dodatkowych warunków.

Co istotne, jeśli otwierałeś konto osobiste przez internet i nie otworzyłeś jednocześnie konta oszczędnościowego, możesz to zrobić nieco później z poziomu bankowości elektronicznej (serwis internetowy Pekao24, PeoPay) w terminie od 3 do 5 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto osobiste. Wtedy załapiesz się na promocyjne oprocentowanie.

Konto Przekorzystne dla Młodych – czy warto?

Bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, darmowa karta wielowalutowa, BLIK, Apple Pay, Google Pay – to tylko niektóre zalety konta dla młodych w Pekao. Zdecydowanie warto zapoznać się ze zbierającą bardzo dobre opinie aplikacją PeoPay (ocena 4,7/5) i to za jej pomocą autoryzować transakcje (unikniesz dzięki temu opłaty za wysyłkę kodów SMS – 0,2 zł). Poza tym nie musisz martwić się kosztami, ani spełniać żadnych warunków zwolnienia aż do ukończenia 26. roku życia.

Szczegółową analizę rachunku znajdziesz w naszym artykule: Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao a wniosek o jego otwarcie wypełnisz na stronie promocji Pekao SA.

Zobacz stronę Konta Przekorzystnego w Pekao SA »

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 05.05.2022 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.