200 zł premii i oszczędności na 7% z Kontem Przekorzystnym dla młodych w Pekao

Kolejna edycja promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” przynosi niemałą premię dla młodych i jeszcze prostsze warunki, które trzeba spełnić, by ją zgarnąć. Otwierając konto dla młodych w Pekao do połowy października, możemy zyskać bonus 200 złotych oraz porządne odsetki 7% na koncie oszczędnościowym. Dodatkowo równowartość 150 zł w punktach programu Bezcenne Chwile. Biorąc pod uwagę wysokość nagrody i proste reguły, jest to aktualnie najlepsza oferta dla młodych na rynku.

Konto Przekorzystne dla młodzieży - premia 200 zł

Konto Przekorzystne dla młodych jest przeznaczone dla osób do 26. roku życia, a do jego największych zalet trzeba zaliczyć bezwarunkowo darmową kartę płatniczą z funkcją wielowalutową, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, nowoczesne rozwiązania w świetnie ocenianej aplikacji PeoPay i rozległą sieć oddziałów banku. Oprócz tego, że młodzi mogą praktycznie za darmo korzystać z bardzo dobrego rachunku, do zyskania jest jeszcze premia – co istotne, w niezwykle prosty sposób.

Jak zdobyć 200 zł premii?

Jeśli nie jesteś (i nie byłeś klientem Pekao od początku 2020 roku) oraz masz ukończone 18 lat, bez przeszkód możesz skorzystać z aktualnej oferty, która trwa do 16.10.2022 r. Jak premia jest podzielona i co trzeba zrobić, by ją zyskać?

  • 50 zł za otwarcie konta wraz z kartą debetową oraz aplikacją PeoPay poprzez wniosek na stronie Pekao lub za pośrednictwem aplikacji,
  • 150 zł za wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub apką PeoPay w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym konto zostało otwarte.

Co to znaczy „w pierwszym miesiącu kalendarzowym” po otwarciu konta i przystąpieniu do promocji? Jeśli złożysz wniosek o Konto Przekorzystne we wrześniu, po pięć transakcji bezgotówkowych musisz wykonać w październiku, listopadzie i grudniu.

Niezbędne jest też wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz nie zamykanie otwartych w promocji konta i karty do dnia wypłaty nagrody.

Mówiąc w skrócie: aby zgarnąć pełną premię (200 zł), otwierasz konto przez internet, a następnie wykonujesz przynajmniej pięć płatności bezgotówkowych kartą w każdym z trzech pełnych miesięcy po otwarciu konta.

Przejdź na stronę Konta Przekorzystnego z premią »

Sprawdźmy jeszcze, co regulamin promocji mówi na temat płatności, które będą brane pod uwagę jako spełniające warunek:

Transakcja bezgotówkowa – oznacza dokonanie płatności z tytułu zakupu towaru lub usługi na terytorium Polski, lub przy użyciu Karty debetowej lub PeoPay (dotyczy tylko płatności zbliżeniowych PeoPay). Nie dotyczy płatności BLIK.

Mamy więc jasność, że trzeba korzystać z karty i/lub apki PeoPay (z podpiętym Apple Pay lub Google Pay), a transakcje Blikiem nie są tym razem brane pod uwagę.

Kiedy premia zostanie wypłacona?

Nagroda, po spełnieniu opisanych wyżej warunków, zostanie wypłacona w czterech częściach po 50 zł. Termin wypłaty jest zależny od czasu dołączenia do promocji (czyli dnia, w którym otworzysz konto). Poniżej opisujemy terminy wypłat dla konta otwartego we wrześniu, z warunkami spełnionymi w październiku, listopadzie i grudniu.

Dla kont otwartych we wrześniu:

  • 50 zł za założenie rachunku z kartą i apką PeoPay zostanie wypłacone do: 31.10.2022 r.
  • 150 zł (w częściach po 50 zł) za pięć płatności w kolejnych trzech miesiącach zostanie wypłacone odpowiednio do: 30.11, 31.12.2022 i 31.01.2023 r.

Mamy więc szansę w bardzo prosty sposób zgarnąć aż 200 złotych premii zakładając jedno z najlepszych kont dla młodych dostępnych na polskim rynku. Z Przekorzystnego dla młodych zadowoleni będą i uczniowie, i studenci, i miłośnicy nowych technologii, i… oszczędzający. Dlaczego? Bo najnowsza promocja banku łączy się z kolejną ofertą: „7 % na Koncie Oszczędnościowym” – o czym poniżej.

Lubisz podróżować? Wyjeżdżasz na Erasmusa? Sprawdź inną promocję: Konto Przekorzystne z darmową kartą ISIC i premią 100 zł.

7% na koncie oszczędnościowym

Bank Pekao oferuje równolegle promocję, w której można zyskać naprawdę dobre, jak na obecne realia, oprocentowanie: 7% w skali roku, przez 6 miesięcy do kwoty 100 000 zł. Jeśli więc posiadasz oszczędności, otwierając Konto Przekorzystne z kontem oszczędnościowym (jest bezpłatne) możesz wycisnąć z nich więcej odsetek.

Ile konkretnie zyskasz miesięcznie?

Załóżmy, że posiadasz 10 000 zł oszczędności. Siedem procent po roku to 700 zł, od których należy odjąć podatek Belki (podatek od zysków kapitałowych) w wysokości 19%. Po podatku wychodzi więc 567 zł, dzieląc to przez 12 miesięcy otrzymujemy na czysto miesięcznie 47,25 zł za każde 10 tys. złotych. W kolejnych miesiącach kwota ta będzie nieznacznie wyższa, ponieważ kapitalizacja odsetek następuje co miesiąc, więc zarobione pieniądze będą pracować dalej.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku, więc jeśli nie miałeś wcześniej konta w Pekao, możesz bez przeszkód z niej skorzystać. Nie trzeba spełniać dodatkowych warunków.

Co istotne, jeśli otwierałeś konto osobiste przez internet i nie otworzyłeś jednocześnie konta oszczędnościowego, możesz to zrobić nieco później z poziomu bankowości elektronicznej (serwis internetowy Pekao24, PeoPay) w terminie od 3 do 5 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto osobiste. Wtedy załapiesz się na promocyjne oprocentowanie.

150 zł w ramach punktów w programie Bezcenne Chwile

W obecnej promocji jest jeszcze jeden element, który łatwo przegapić. Do zyskania jest aż 12 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Mówiąc w skrócie, to punkty, które wymienisz na vouchery i bony na zakupy w sklepach działających w programie.

  • 4000 punktów na start: zarejestruj kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile, wykonaj w okresie 30 dni od przystąpienia do promocji transakcje kartą o wartości 50 zł. Promocja trwa do 30.09.2022 r.
  • promocyjne 8000 pkt na start: zapisz swoją kartę Mastercard do programu Bezcenne Chwile, zapłać tą kartą kwotę łącznie minimum 50 zł w okresie 30 dni od przystąpienia do promocji. Promocja trwa do 9.10.2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Jak działa program Mastercard Bezcenne Chwile?

Rejestrujesz swoją kartę na stronie Mastercard, wybierasz nagrodę, która staje się Twoim celem (np. vouchery do sklepu internetowego), zbierasz punkty za każdą płatność bezgotówkową kartą Mastercard, które dokładają się do początkowego bonusu, a gdy cel zostanie osiągnięty, możesz odebrać vouchery po 50 zł do sklepów partnerów programu w katalogu nagród.

Konto Przekorzystne dla Młodych – czy warto?

Bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, darmowa karta wielowalutowa, BLIK, Apple Pay, Google Pay – to tylko niektóre zalety konta dla młodych w Pekao. Zdecydowanie warto zapoznać się ze zbierającą bardzo dobre opinie aplikacją PeoPay (ocena 4,6/5) i to za jej pomocą autoryzować transakcje (unikniesz dzięki temu opłaty za wysyłkę kodów SMS – 0,2 zł). Poza tym nie musisz martwić się kosztami, ani spełniać żadnych warunków zwolnienia aż do ukończenia 26. roku życia.

Szczegółową analizę rachunku znajdziesz w naszym artykule: Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao a wniosek o jego otwarcie wypełnisz na stronie promocji Pekao SA.

Zobacz stronę Konta Przekorzystnego w Pekao SA »

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 19.09.2022 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.