Od listopada trzy bezpłatne wpłaty we wpłatomacie w Alior Sync

Na początku listopada obowiązywać będzie nowa taryfa opłat i prowizji, zgodnie z którą zmianie ulegną zasady pobierania prowizji za wpłatę pieniędzy na konto poprzez wpłatomaty.

Co się zmienia

Klienci Alior Sync będą mogli od listopada dokonać trzech bezpłatnych wpłat na swoje konto przy użyciu wpłatomatu. Za czwartą i każdą kolejną wpłatę pobrana zostanie prowizja w wysokości 0,5% (minimum 1 zł). Do tej pory, posiadając konto osobiste w Aliorze Sync, można było korzystać z wpłatomatów do woli, bez żadnych opłat. Listopadowa modyfikacja taryfy opłat nie przynosi innych zmian mających wpływ na koszty korzystania z konta.

Jakie są alternatywy?

Alior Sync nie posiada placówek bankowych, dlatego jeśli jesteś osobą, która dokonuje częstych wpłat gotówki na swój rachunek, możesz wybrać bank, który nie pobiera prowizji za wpłatę w kasie banku (np. Konto Godne Polecenia w BZ WBK, Inteligo – darmowe wpłaty w kasie PKO BP) lub we wpłatomacie (np. Konto Direct w ING Banku, eKONTO w mBanku). Pozostałe opłaty i prowizje porównasz w zestawieniu kont studenckich.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 05.09.2013 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.