Nowe eKONTO z internetem za 0 zł, czyli promocja mBanku pod lupą

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem mBanku i do 15 kwietnia 2012 r. otworzysz eKONTO, możesz załapać się na promocję eKONTO z internetem za 0 zł, która została już po raz czwarty przedłużona. Jakie są jej warunki? Czy warto skorzystać z promocji? Przedstawiamy wszystkie kluczowe informacje.

Uwaga: artykuł archiwalny, promocja została zakończona.

Warunki promocji

Wspomniany mobilny dostęp do sieci zapewniany jest przez Play, a możliwy dzięki modemowi USB Huawei E173U-2, który otrzymasz na rok. Twój miesięczny limit transferu danych wynosi 3GB, a korzystanie ze stron mBanku nie wlicza się do limitu.

Z promocji skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci, którzy w 2011 r. nie posiadali żadnych rachunków w mBanku. To pierwszy z warunków, który trzeba spełnić, ale nie jedyny. Co trzeba jeszcze zrobić, aby bank płacił Twój rachunek za mobilny internet przez cały rok?

  • Musisz podpisać roczną umowę na modem dostępowy,
  • musisz w 4,5 6 i 7 miesiącu trwania promocji dokonać płatności kartą na kwotę min. 100 zł,
  • musisz w 8,9 10, 11 i 12 miesiącu trwania promocji dokonać płatności kartą na kwotę min. 100 zł oraz na Twoje konto musi wpłynąć jednorazowa wpłata z rachunku obcego w wysokości minimum 1000 zł.

Spełniając powyższe warunki mBank opłaci Twój rachunek za mobilny internet przez cały rok.

Co się stanie, jeśli nie spełnisz któregoś z warunków?

W trzech pierwszych miesiącach mBank zapłaci za Twój internet bez dodatkowych warunków. Jeśli po tym okresie nie wydasz wspomnianej powyżej kwoty przy użyciu karty, za każdy pozostały miesiąc korzystania z internetu zapłacisz 35 zł. Przez 9 miesięcy łączna kwota wyniesie 315 zł.

Jeśli w czwartym, piątym, szóstym i siódmym miesiącu trwania umowy uda Ci się spełnić warunek opłacania rachunku przez bank, czyli wydasz przynajmniej 100 zł kartą, natomiast później (przez kolejne 5 miesięcy) na Twoje konto nie będzie wpływać wymagany 1000 zł, bank zapłaci Twój rachunek za 7 miesięcy, Ty dopłacisz 5 x 35 zł, czyli 175 zł.

Czy to się opłaca?

Podsumowując, promocyjna oferta jest naprawdę godna uwagi dla tych klientów, którzy aktywnie korzystają ze swojego rachunku. Jeśli będziesz wydawać przynajmniej 100 zł kartą na miesiąc i spodziewasz się wpływów na konto w minimalnej wysokości tysiąca złotych za 7 miesięcy od złożenia wniosku o otwarcie eKONTA, możesz dużo zyskać na opisywanej promocji.

Zyskasz również nawet wtedy, gdy nie spełnisz warunku minimalnego wpływu 1000 zł na konto – dopłacisz za mobilny internet 175 zł, czyli tak, jakbyś płacił 14,5 zł miesięcznie przez rok. Jeśli więc potrzebujesz mobilnego internetu i chcesz założyć nowy rachunek bankowy, warto skorzystać z oferty mBanku.

Promocja była już czterokrotnie przedłużana przez mBank. Początkowo miała skończyć się w ostatnim dniu stycznia, potem w ostatnim dniu lutego, a ostatnio przedłużona została do końca marca 2012 r. Najnowsza data końca promocji to 15 kwietnia. Zobaczymy, czy tym razem zostanie zakończona na dobre.

Przydatne linki:

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 10.04.2012 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.