Wydarzenia

Targi Studenckiej Mobilności

Targi Studenckiej Mobilności

Zespół Mobilności Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na Targi Studenckiej Mobilności, które odbędą się w dniach 9-10 grudnia 2022 r. w Auditorium Maxium UJ na ulicy Krupniczej 33 w Krakowie. To idealna... Więcej »

Fund Your Future

ESN SGH organizuje warsztaty dla młodych przedsiębiorców – Fund Your Future

Masz mnóstwo pomysłów, ale nie wiesz, skąd wziąć pieniądze na ich sfinansowanie? Fund Your Future, projekt stworzony przez studentów Szkoły Głównej Handlowej, ma pomóc młodym przedsiębiorcom w postawieniu pierwszych... Więcej »

Juwenalia UEK 2017

Juwenalia UEK 2017

18 maja na Perła Juwenalia UEK 2017 posłuchamy artystów takich jak Lost Frequencies, Zeus, Paluch, The Dumplings, Tom Swoon i Bovska. Razem będą tworzyć najlepszy koncert juwenaliowy w Polsce! A to wciąż nie koniec... Więcej »

Juwenalia UEK 2017

Juwenalia UEK 2017: Lost Frequencies główną gwiazdą!

Znamy już pełny line-up krakowskich Juwenaliów UEK 2017. Headlinerem koncertu, który odbędzie się 18 maja, jest belgijski DJ Felix De Laet lepiej znany pod pseudonimem Lost Frequencies. Więcej »

Wampiriada

Oddaj krew w Wampiriadzie!

Jak co roku Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK w Krakowie organizuje akcję krwiodawstwa. Zobacz, co zrobić by pomóc innym oddając krew! Więcej »

Discover Europe

Konkurs fotograficzny Discover Europe 2017

Nawiązanie dialogu międzykulturowego między studentami polskimi i zagranicznymi oraz wspieranie aspirujących, młodych fotografów – to podstawowe cele 14. edycji największego ogólnoeuropejskiego konkursu fotografii studenckiej... Więcej »

Kliszożercy

Kliszożercy – ogólnopolski konkurs fotograficzny

"Kliszożercy" to Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Tegoroczna, XI już, edycja konkursu skierowana jest do studentów z całej Polski oraz... Więcej »

Obóz Beana UEK

Obóz adaptacyjny dla nowych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

W imieniu naszego partnera, NZS UEK w Krakowie, zapraszamy na wyjazd wszystkich studentów rozpoczynających studia w tym roku! Więcej »

IT career summit 2016

III edycja IT Career Summit – informatyczne targi pracy

Wejdź do gry o karierę marzeń, weź udział w IT Career Summit 2016 – strefa kariery IT! Już we wrześniu, po raz trzeci będziemy gościć największe firmy, które będą aktywnie poszukiwać nowych pracowników. Odwiedź... Więcej »

Global Talents

Profesjonalne zagraniczne praktyki z AIESEC Rzeszów

Rzeszowski oddział AIESEC zaprasza do udziału w programie praktyk profesjonalnych na całym świecie. W ramach Global Talents można wyjechać do takich krajów jak Wielka Brytania, Portugalia, Indie i Chiny. Więcej »

AEGEE Fresh

AEGEE-Kraków zaprasza na Szkolenie Freshmen's Survival!

Lubisz podróżować? Rozpiera Cię energia? Chciałbyś poznawać nowych ludzi z całej Europy? AEGEE da Ci masę możliwości abyś mógł spełniać swoje marzenia! Wielkimi krokami zbliża się… FRESH XXIII! Więcej »

Koncert 35 lat NZS

35 lat NZS – przyjdź na jubileuszowy koncert!

1 października 2015 r. w Warszawie odbędzie się jubileuszowy koncert z okazji 35-lecia Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Wystąpią między innymi Fisz Emade, O.S.T.R., The Dumplings, Elektryczne Gitary oraz Sokół i Marysia... Więcej »

Design it

DESIGN IT - praktyczne szkolenie z zakresu grafiki komputerowej

Grafika komputerowa to rozwijająca się w błyskawicznym tempie dziedzina informatyki. Daje pracę coraz większej liczbie osób, często młodych, dobrze czujących trendy internetowe. Europejskie Forum Studentów... Więcej »

AEGEE

Eastern Partnership – wymiana studencka AEGEE

Europejskie Forum Studentów AEGEE zajmuje się organizowaniem różnorodnych przedsięwzięć mających na celu europejską integrację  oraz wspieranie rozwoju młodych ludzi. Jednym z takich projektów jest Eastern Partnership.... Więcej »

Konkurs inwestycyjny INDEX

INDEX the Investment Challenge – konkurs giełdowy dla studentów

„INDEX the Investment Challenge” jest konkursem inwestycyjnym organizowanym na skalę ogólnopolską. Ma on na celu promowanie tematyki giełdowej wśród studentów wszystkich uczelni na terenie naszego kraju a w bieżącym roku... Więcej »

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.