Wydarzenia

Build Up Your Future

Build Up Your Future – studencka konferencja biznesowa

Konferencja Build Up Your Future to projekt, rozwijany przez Samorząd Studentów WNE UW, który ma na celu przybliżenie studentom możliwości zawodowych poprzez organizacje wydarzeń z najlepszymi pracodawcami w branży. Dzięki... Więcej »

Soft Skills Academy

Soft Skills Academy 14

Soft Skills Academy to cykl darmowych szkoleń, który daje studentom szansę na rozwijanie umiejętności miękkich pod okiem inspirujących specjalistów. Pomagamy studentom największych krakowskich uczelni kształtować ich... Więcej »

Targi Studenckiej Mobilności

Targi Studenckiej Mobilności

Zespół Mobilności Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na Targi Studenckiej Mobilności, które odbędą się w dniach 9-10 grudnia 2022 r. w Auditorium Maxium UJ na ulicy Krupniczej 33 w Krakowie. To idealna... Więcej »

Fund Your Future

ESN SGH organizuje warsztaty dla młodych przedsiębiorców – Fund Your Future

Masz mnóstwo pomysłów, ale nie wiesz, skąd wziąć pieniądze na ich sfinansowanie? Fund Your Future, projekt stworzony przez studentów Szkoły Głównej Handlowej, ma pomóc młodym przedsiębiorcom w postawieniu pierwszych... Więcej »

Juwenalia UEK 2017

Juwenalia UEK 2017

18 maja na Perła Juwenalia UEK 2017 posłuchamy artystów takich jak Lost Frequencies, Zeus, Paluch, The Dumplings, Tom Swoon i Bovska. Razem będą tworzyć najlepszy koncert juwenaliowy w Polsce! A to wciąż nie koniec... Więcej »

Juwenalia UEK 2017

Juwenalia UEK 2017: Lost Frequencies główną gwiazdą!

Znamy już pełny line-up krakowskich Juwenaliów UEK 2017. Headlinerem koncertu, który odbędzie się 18 maja, jest belgijski DJ Felix De Laet lepiej znany pod pseudonimem Lost Frequencies. Więcej »

Wampiriada

Oddaj krew w Wampiriadzie!

Jak co roku Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK w Krakowie organizuje akcję krwiodawstwa. Zobacz, co zrobić by pomóc innym oddając krew! Więcej »

Discover Europe

Konkurs fotograficzny Discover Europe 2017

Nawiązanie dialogu międzykulturowego między studentami polskimi i zagranicznymi oraz wspieranie aspirujących, młodych fotografów – to podstawowe cele 14. edycji największego ogólnoeuropejskiego konkursu fotografii studenckiej... Więcej »

Kliszożercy

Kliszożercy – ogólnopolski konkurs fotograficzny

"Kliszożercy" to Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Tegoroczna, XI już, edycja konkursu skierowana jest do studentów z całej Polski oraz... Więcej »

Obóz Beana UEK

Obóz adaptacyjny dla nowych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

W imieniu naszego partnera, NZS UEK w Krakowie, zapraszamy na wyjazd wszystkich studentów rozpoczynających studia w tym roku! Więcej »

IT career summit 2016

III edycja IT Career Summit – informatyczne targi pracy

Wejdź do gry o karierę marzeń, weź udział w IT Career Summit 2016 – strefa kariery IT! Już we wrześniu, po raz trzeci będziemy gościć największe firmy, które będą aktywnie poszukiwać nowych pracowników. Odwiedź... Więcej »

Global Talents

Profesjonalne zagraniczne praktyki z AIESEC Rzeszów

Rzeszowski oddział AIESEC zaprasza do udziału w programie praktyk profesjonalnych na całym świecie. W ramach Global Talents można wyjechać do takich krajów jak Wielka Brytania, Portugalia, Indie i Chiny. Więcej »

AEGEE Fresh

AEGEE-Kraków zaprasza na Szkolenie Freshmen's Survival!

Lubisz podróżować? Rozpiera Cię energia? Chciałbyś poznawać nowych ludzi z całej Europy? AEGEE da Ci masę możliwości abyś mógł spełniać swoje marzenia! Wielkimi krokami zbliża się… FRESH XXIII! Więcej »

Koncert 35 lat NZS

35 lat NZS – przyjdź na jubileuszowy koncert!

1 października 2015 r. w Warszawie odbędzie się jubileuszowy koncert z okazji 35-lecia Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Wystąpią między innymi Fisz Emade, O.S.T.R., The Dumplings, Elektryczne Gitary oraz Sokół i Marysia... Więcej »

Design it

DESIGN IT - praktyczne szkolenie z zakresu grafiki komputerowej

Grafika komputerowa to rozwijająca się w błyskawicznym tempie dziedzina informatyki. Daje pracę coraz większej liczbie osób, często młodych, dobrze czujących trendy internetowe. Europejskie Forum Studentów... Więcej »

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.