Nissan Micra i bilety do kina do wygrania za płatności zbliżeniowe w PKO BP

Największy polski bank przygotował konkurs „Płać naklejką, gadżetem do PKO Konta dla Młodych i wygraj Nissana Micra”. Jest on skierowany do studentów, którzy posiadają lub założą Konto dla Młodych. Oferta ma promować niestandardowe formy płatności, czyli transakcje przy użyciu naklejki zbliżeniowej, breloka lub zegarka. Do wygrania 15 tysięcy podwójnych biletów do kina i trzy samochody.

PKO BP Konkurs: do wygrania Nissan Micra i bilety do kina
Grafika promująca konkurs, źródło: pkobp.pl

Kto może wziąć udział w konkursie

W konkursie może brać udział każdy pełnoletni właściciel PKO Konta dla Młodych (jeśli jeszcze nie otworzyłeś rachunku, możesz to zrobić wypełniając formularz na stronie banku), który pomiędzy 5 września a 31 października podpisze umowę o kartę płatniczą (ale inną niż standardowa). Mowa o naklejce zbliżeniowej, breloku lub zegarku zbliżeniowym do Konta dla Młodych. W momencie przyznawania nagród nie możesz mieć więcej, niż 26 lat i musisz ciągle posiadać niestandardową kartę.

Co trzeba zrobić i co można wygrać?

Aby otrzymać podwójny bilet do kina wystarczy wykonać jedną płatność bezgotówkową brelokiem, naklejką lub zegarkiem zbliżeniowym. Pula konkursowa wynosi 15 000 podwójnych biletów do kina. Nagroda w postaci podwójnego biletu zostanie wydana w kasie kina po okazaniu wiadomości z unikalnymi kodami wysyłanymi przez PKO Bank Polski. Kod obowiązuje w kinach Cinema City (z wyłączeniem kin Helios) na seanse 2D we wszystkie dni tygodnia (w terminie do 30.04.2015).

Aby grać o 1 z 3 Nissanów Micra wykonaj min. 3 płatności bezgotówkowe brelokiem, naklejką lub zegarkiem zbliżeniowym wydanym do PKO Konta dla Młodych, odpowiedz na zadanie konkursowe (czyli: „Zaproponuj hasło reklamujące płatności brelokiem, naklejką lub zegarkiem zbliżeniowym”), wypełnij i wyślij zgłoszenie dostępne na stronie wygrajnissana.pl. Komisja konkursowa wybierze trzy najlepsze, najbardziej kreatywne hasła reklamowe dla płatności zbliżeniowych.

Pamiętaj, że bilety do kina są wydawane do wyczerpania puli. Konkurs trwa od 5 września do 20 listopada, a szczegółowe zasady znajdziesz w regulaminie.

Czy to się opłaca?

Konkurs ma na celu wypromowanie kart debetowych w postaci naklejek, breloków i zegarków wydanych przez PKO BP i nie wiąże się z innymi celami zarobkowymi. Dla wszystkich posiadaczy Konta dla Młodych jest to dobra okazja do powalczenia o nagrody, a jest o co się starać, ponieważ główna nagroda – Nissan Micra jest warty 46 tys. złotych!  Szczegółowy opis kosztów związanych z Kontem dla Młodych znajdziecie w naszych artykułach: Konto studenckie w PKO - Konto dla Młodych oraz w Rankingu kont studenckich.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 23.09.2014 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.