300 zł od Getin Banku – promocja „Aktywna karta”

Getin Bank - konto dla studenta i premia

W najnowszej promocji Getin Banku, skierowanej również do studentów zakładających konto Getin Up Student, można zyskać miesięcznie 50 zł nagrody za płatności kartą. Przez 6 miesięcy promocji do zgarnięcia jest 300 zł. Czy to się opłaca? Sprawdzamy promocję „Aktywna karta”.

Kto może wziąć udział w promocji

W promocji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która nie posiadała konta w Getin Banku po 1 stycznia 2013 r.

Co trzeba zrobić, żeby zyskać 300 zł?

Aby zdobyć nagrodę w ramach promocji „Aktywna karta”, musisz wykonać następujące kroki:

  • otworzyć konto w Getin Banku (np. Getin Up dla Studenta),
  • podpisać umowę o prowadzenie rachunku i o kartę płatniczą,
  • złożyć oświadczenie o przystąpieniu do promocji,
  • i najważniejsze: wykonać przynajmniej pięć transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty płatniczej (nie ma kwoty minimalnej, liczy się każda transakcja) w miesiącu promocji. W każdym z 6 miesięcy możesz zdobyć 50 zł, łącznie 300 zł.

Uwaga! Nie możesz zamknąć rachunku w Getin Banku przynajmniej przez dwa lata – jeśli zrobisz to wcześniej, będziesz musiał oddać całość wypłaconej nagrody (zamknięcie konta do 12 miesięcy od jego otwarcia) lub jej części (50% - zamknięcie pomiędzy 13 a 24 miesiącem).

Kiedy otrzymam pierwsze 50 zł nagrody?

Jeśli spełnisz wszystkie powyższe warunki, bank przeleje premię (50 zł) na Twoje konto w terminie do dwóch tygodni od momentu zaksięgowania pięciu transakcji kartą. Jeśli w którymś z miesięcy nie dokonasz wymaganej liczby operacji kartą, nagroda nie zostanie przyznana, ale nie wyklucza Cię to z udziału w promocji w kolejnych miesiącach.

Czy to się opłaca?

Podsumowując, otwierając konto w Getin Banku i dokonując przynajmniej 5 transakcji kartą w miesiącu, możesz otrzymać 50 złotych nagrody – i tak przez 6 miesięcy od momentu otwarcia konta. Łącznie do zdobycia jest więc 300 złotych. Wszystko brzmi bardzo dobrze, a regulamin oferty promocyjnej jest przejrzysty i trudno doszukać się w nim haczyków.

Jednak przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, warto przeanalizować opłaty i prowizje z nim związane. Pod lupę weźmy konto Getin Up dla Studenta (dla osób w wieku do 25 lat):

  • opłata za prowadzenie: 9,99 zł lub 0 zł – jeśli wydasz w miesiącu przynajmniej 100 zł kartą,
  • miesięczna opłata za kartę: 6,99 zł lub 2,99 zł – jeśli wydasz w miesiącu przynajmniej 100 zł przy jej użyciu,
  • liczba bezpłatnych bankomatów: 4200 (Euronet),
  • wypłata w bankomacie obcej sieci: 3,5%, min. 5 zł.

Jak łatwo policzyć, nieużywane konto będzie kosztować aż 16,98 zł w miesiącu. Jeśli jednak zamierzasz aktywnie korzystać z rachunku w Getin Banku, miesięcznie ponosić będziesz opłatę w wysokości 2,99 zł (za kartę). Pamiętaj również o tym, że konto musi zostać utrzymane przynajmniej przez dwa lata.

Dlatego jeśli chcesz założyć konto studenckie w Getin Banku i będziesz z niego korzystać na co dzień, promocja „Aktywna karta” jest bardzo dobrą okazją do zyskania dodatkowych pieniędzy. Jeśli jednak chcesz tylko zgarnąć promocyjne 300 zł i pozostawić konto „samo sobie”, przemyśl tę decyzję dwa razy, bo w ostatecznym rozrachunku może być nieopłacalna ze względu na wysokie koszty utrzymania rachunku.

Tutaj znajdziesz wniosek o otwarcie studenckiego konta w Getin Banku.

Zobacz także:

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 22.09.2014 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.