Studenckie promocje Getin Banku

Getin Bank ma w swojej aktualnej ofercie aż trzy różne promocje skierowane do studentów. Otwierając konto Getin Up dla Studenta można otrzymać zwrot do 300 zł za płatności kartą, premię 50 zł za każdą piątkę na egzaminie lub 100 zł za aktywowanie karty w legitymacji studenckiej. Nie wszystkie promocje działają łącznie, dlatego zanim założysz konto w Getin Banku, sprawdź, która oferta będzie najkorzystniejsza dla Ciebie.

Aktywna karta – zgarnij 300 zł za korzystanie z konta

Getin - Aktywna karta
Promocja "Aktywna karta", getinbank.pl

W promocji „Aktywna karta” możesz zyskać 50 zł miesięcznie za płatności kartą. Łącznie do zdobycia jest 300 zł.

Co trzeba zrobić, żeby zyskać 300 zł?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią i nie posiadałeś konta w Getin Banku po 1 stycznia 2013 r., nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdobyć nagrodę w ramach promocji „Aktywna karta”. Jak to zrobić?

  • Musisz otworzyć konto w Getin Banku, na przykład wypełniając ten formularz,
  • podpisać umowę o prowadzenie rachunku i o kartę płatniczą,
  • złożyć oświadczenie o przystąpieniu do promocji,
  • i najważniejsze: wykonać przynajmniej pięć transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty płatniczej w danym miesiącu promocji. Nie ma kwoty minimalnej, liczy się każda transakcja.

Kiedy otrzymam premię?

Jeśli spełnisz powyższe warunki, bank przeleje na Twoje konto premię za pierwszy miesiąc (50 zł) w terminie do dwóch tygodni od momentu zaksięgowania pięciu transakcji kartą. Jeśli w którymś z miesięcy nie dokonasz wymaganej liczby płatności kartą, nagroda nie zostanie przyznana, ale nie wyklucza Cię to z udziału w promocji w kolejnych miesiącach.

Czy warto?

Jeśli szukasz studenckiego konta bankowego, z którego będziesz aktywnie korzystać, warto rozważyć propozycję Getin Banku. Warunki przyznawania premii są jasne i łatwe do spełnienia, a regulamin zrozumiały. Otwarte w promocji konto musisz posiadać przez 2 lata (w innym razie konieczny będzie zwrot części bonusu) – nie będzie to problemem, jeśli faktycznie będziesz korzystać z nowo otwartego rachunku.

50 zł za 5.0 na egzaminie – premia za dobre wyniki w nauce

Getin - 50 zł za 5.0 na egzaminie
50 zł za 5.0 na egzaminie, getinbank.pl

Kolejną ciekawą propozycją, szczególnie dla studentów bardziej przykładających się do swoich obowiązków, jest premia za dobre wyniki w nauce. Otwierając konto Getin UP dla Studenta można otrzymać 50 zł nagrody za każdą piątkę na egzaminie, w trzech kolejnych sesjach. Maksymalnie w ciągu roku można zdobyć 250 zł.

Jak zdobyć 50 zł za piątkę?

W promocji Getin UP dla Studentów możesz wziąć udział, jeśli nie byłeś wcześniej klientem Getin Banku, posiadasz ważną legitymację studencką, otworzysz konto z kartą płatniczą i zadeklarujesz chęć przystąpienia do promocji. 50 złotych za piątkę na egzaminie otrzymasz wtedy, gdy:

  • w miesiącach trwania promocji będziesz dokonywać płatności kartą na kwotę min. 100 zł miesięcznie (w pięciu miesiącach poprzedzających wypłatę),
  • dostarczysz potwierdzenia uzyskanych ocen z egzaminów za daną sesję w nieprzekraczalnych terminach określonych w regulaminie.

Podobnie jak w przypadku promocji „Aktywna karta” pełna nagroda przysługuje Ci, jeśli konto pozostanie otwarte przynajmniej przez dwa lata.

Czy warto?

To ciekawa oferta szczególnie dla tych, którzy regularnie otrzymują wysokie noty na egzaminach. Może to być dobry dodatek do stypendium naukowego, które przy takich wynikach jest w zasięgu ręki. Promocja rozpoczęła się 05.05.2014 r. i trwa do odwołania, a okres uczestnictwa w tej ofercie wynosi 24 miesiące, licząc od dnia otwarcia rachunku. Pamiętaj, że nie łączy się ona z wyżej opisaną ofertą „Aktywna karta”, dlatego musisz zdecydować, czy wolisz dodatkowo mobilizować się do nauki w dostając 50 zł za każde 5.0, czy zgarnąć 300 zł za płatności kartą. Wniosek o założenie konta w promocji dla studentów znajdziesz na stronie Getin Banku.

Premia dla studenta – 100 zł za aktywację karty w legitymacji

Getin - 50 zł za 5.0 na egzaminie
Legitymacja z funkcją płatniczą, getinbank.pl

Trzecia promocja, z najłatwiejszą do zdobycia nagrodą, wymaga posiadania legitymacji studenckiej z funkcją płatniczą. Getin Bank w roku akademickim 2014/2015 rozpoczął współpracę z wybranymi uczelniami w Polsce, w ramach której każda standardowa  legitymacja działa jak karta płatnicza, po podpisaniu umowy z bankiem.

Jeśli Twoja uczelnia współpracuje z Getin Bankiem, a Ty posiadasz lub otworzysz konto Getin UP i aktywujesz kartę płatniczą MasterCard Student w Twojej legitymacji, otrzymasz jednorazową nagrodę w wysokości 100 złotych, wypłacaną po wykonaniu pierwszej płatności kartą. Dodatkowo przez 5 lat jesteś zwolniony z opłat za prowadzenie konta, a korzystanie z karty jest bezpłatne bez żadnych dodatkowych warunków.

Konto Getin UP dla Studenta

Co trzeba wiedzieć o studenckim rachunku od Getin Banku? Każda osoba do 25. roku życia jest zwolniona z opłaty za prowadzenie konta, jeśli w miesiącu dokona płatności kartą lub aplikacją iKasa na łączną kwotę min. 100 zł (w innym przypadku 9,99 zł/mies.). Przelewy zewnętrzne przez Internet są darmowe, a gotówkę możesz wypłacać za darmo w bankomatach sieci Euronet oraz Planet Cash. Wszystkie informacje o ofercie studenckiej w Getinie znajdziesz na www.getinbank.pl.

Zobacz także:

redakcja serwisu kontostudenta.pl na podstawie materiałów Getin Banku
ostatnia modyfikacja: 16.01.2015 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.