100 zł za założenie konta w BNP Paribas

Do 31 marca 2015 r. możesz zgarnąć 100 zł premii za otwarcie konta w banku BNP Paribas. Jeśli nie jesteś klientem BNP masz okazję zdobyć bonus za otwarcie konta i wykonanie transakcji kartą na kwotę 1000 zł. Co więcej, iKonto umożliwia otrzymanie 3% zwrotu za płatności online dokonanych kartą przez aplikację PayU. Czy warto skorzystać z promocji „iKonto z Premią”?

iKonto - 100 zł premii od BNP Paribas
iKonto z Premią 100 zł, BNP Paribas

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać 100 zł?

Według regulaminu (który jest krótki i zrozumiały) każdy, kto chce zyskać bonusową stówę musi wykonać pięć poniższych kroków:

  • do 31 marca 2015 r. wypełnić specjalny wniosek o otwarcie konta na stronie banku,
  • wykonać przelew aktywacyjny na nowe konto w BNP Paribas,
  • wydać minimum 1000 zł przy użyciu karty płatniczej wydanej do konta (do 31 maja 2015 r.),
  • nie zamykać konta otwartego w promocji przynajmniej do 15 czerwca 2015 r.,
  • wyrazić zgodę (a raczej nie składać sprzeciwu) wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.

Wypłata premii nastąpi 15 czerwca 2015 r. na rachunek otwarty w promocji „iKonto z Premią”.

Kto może wziąć udział w promocji

Z oferty promocyjnej mogą skorzystać nowi klienci, to znaczy osoby, które od 1 października 2014 r. do dnia startu promocji (16.02.2015 r.) nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku w BNP Paribas.

Aby otworzyć iKonto i spełnić warunki promocji musisz wykonać przelew aktywacyjny z innego banku (w celu potwierdzenia Twojej tożsamości – nie musisz podpisywać papierowej umowy), dlatego konto w BNP nie może być Twoim pierwszym rachunkiem.

Jakie transakcje kartą mogę wykonać?

Na wydanie tysiąca złotych masz ponad 3 miesiące – to oznacza, że nawet przy zwykłych płatnościach za codzienne zakupy „wyrobisz się” z wykonaniem limitu. Musisz pamiętać, że płatności za niektóre usługi są wyłączone z możliwości zyskania premii (to między innymi kasyna i zakłady bukmacherskie, usługi transportowe, przekazy pieniężne, ubezpieczenia – szczegóły w regulaminie na stronie nr 2).

iKonto BNP Paribas – opłaty

Aktywie używane iKonto może być zupełnie darmowe. Aby tak było, trzeba zasilać je kwotą min. 1000 zł miesięcznie (nie musi to być wynagrodzenie, wystarczy przelew z innego konta osobistego) – to pozwoli uniknąć 9-złotowej opłaty za prowadzenie rachunku.

Z opłaty za kartę (6 zł) zwalnia nas wydanie przy jej użyciu przynajmniej 200 zł w miesiącu. 4 pierwsze wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe, potem do dyspozycji pozostają bezpłatne bankomaty BNP Paribas. Nieaktywni klienci mogą zapłacić za iKonto 15 zł miesięcznie (9 zł za prowadzenie + 6 zł za kartę), aktywni nie zapłacą nic.

Dużą zaletą konta jest możliwość otrzymania 3-procentowego zwrotu za zakupy przez internet (opłacone kartą, przez PayU), do kwoty 50 zł miesięcznie.

Czy to się opłaca?

Jeśli jesteś w stanie zapewnić tysiąc złotych miesięcznego wpływu na konto w BNP i wydać taką samą kwotę przy użyciu karty, udział w promocji będzie okazją do łatwego zdobycia dodatkowych stu złotych. Po wypłacie premii (15 czerwca 2015 r.) konto możesz zamknąć, nie ponosząc opłat. Jeśli jednak nie masz pewności, czy uda Ci się zapewnić wymagane wpływy, może okazać się, że rachunek będzie generował zbędne koszty.

Jak otworzyć iKonto w BNP

iKonto możesz założyć tylko przez internet, wypełniając wniosek na stronie banku. Jakie informacje są potrzebne? Wystarczą dane z dowodu osobistego i adres, na który przychodzić będzie korespondencja. Potrzebne będzie także konto w innym banku, z którego wykonasz przelew potwierdzający Twoją tożsamość.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 17.02.2015 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.