Lubię to! Konto (BPH) ze zwrotem 3% za płatności kartą

3% zwrotu za wszystkie płatności kartą, do kwoty 50 zł miesięcznie przez rok – to nowa promocja banku BPH „Pieniądze Cię Lubią!”. Wraz rachunkiem osobistym o nazwie Lubię to! Konto można zyskać łącznie 600 zł zwrotu za zakupy i 50 złotych premii za uruchomienie limitu w koncie. Czy to się opłaca?

BPH, konto z premią 3%, 50 zł miesięcznie
600 zł zwrotu - Lubię to! Konto, BPH

Bank BPH: 3% zwrotu, 50 zł miesięcznie

Aby zgarnąć 600 zł zwrotu od BPH trzeba założyć Lubię to! Konto i aktywnie korzystać karty. Według regulaminu, w którym trudno doszukać się haczyków, musisz po prostu:

  • założyć Lubię to! Konto w okresie pomiędzy 2 marca a 30 czerwca 2015 r. (wniosek znajdziesz na stronie banku BPH),
  • podpisać umowę o konto i o kartę płatniczą (Visa payWave lub Debit MasterCard Lubię! To),
  • płacić kartą za zakupy w „punktach handlowo-usługowych” (cytat z regulaminu) oraz w internecie (cytat ze strony banku).

W ramach promocji otrzymasz 3% zwrotu wszystkich transakcji kartą, nie więcej niż 50 złotych w miesiącu i 600 zł na przestrzeni 12 miesięcy. Premia będzie przyznawana do końca miesiąca następującego po tym, w którym dokonasz transakcji (zwrot za transakcje wykonane w marcu otrzymasz do końca kwietnia).

Oczywiście dokonanych transakcji nie możesz anulować – w takim przypadku premia za unieważnioną transakcję zostanie potrącona z kwoty bonusu za przyszły miesiąc.

Regulamin nie przewiduje wykluczeń, co oznacza, że każda transakcja kartą powinna zostać zaakceptowana (w promocjach innych banków często wykluczone były na przykład płatności związane z hazardem – tutaj nie ma tego typu zapisów).

Kto może wziąć udział w promocji

W promocji, a ściślej mówiąc w „sprzedaży premiowej” mogą wziąć udział nowi klienci, czyli osoby, które od 1 stycznia 2015 r. do dnia założenia rachunku nie były posiadaczami (ani współposiadaczami) konta w BPH. Poza tym nie ma żadnych innych wymogów formalnych.

Dodatkowa premia: 50 zł za limit w koncie

Dodatkowo, jeśli podpiszesz umowę o limit debetowy w koncie i utrzymasz go przez minimum 6 miesięcy, otrzymasz 50 zł bonusu. Nagroda zostanie przelana na Twoje konto po upływie 6 miesięcy od uruchomienia limitu (pod warunkiem, że limit nie będzie w okresie wypowiedzenia).

Konto Lubię to! opłaty

Najważniejsze opłaty związane z rachunkiem Lubię to!:

  • otwarcie i prowadzenie rachunku: 0 zł (bez dodatkowych warunków),
  • przelew zewnętrzny przez internet: 0 zł,
  • miesięczna opłata za kartę: 6 zł lub 0 zł – jeśli wykonasz przynajmniej 4 transakcje kartą,
  • wypłaty z bankomatów: 0 zł wszystkie bankomaty w Polsce,
  • przelew w oddziale banku: 9 zł.

Lubię to! Konto jest dobrym, bezpłatnym rachunkiem internetowym, pod warunkiem, że będzie używane choćby sporadycznie (4 transakcje kartą bez limitu kwot zwalniają z 6-złotowej opłaty).

Czy to się opłaca?

Biorąc pod uwagę fakt, że rachunek w BPH może być całkowicie darmowy (uniknięcie opłaty za kartę nie będzie stanowić problemu dla nikogo, kto chce otrzymać zwrot w ramach promocji), oferta „Pieniądze Cię Lubią!” jest bardzo dobrą propozycją dla wszystkich, którzy często płacą (lub zaczną) płacić kartą za zakupy.

Maksymalny zwrot (50 zł) zapewnisz sobie wydając ok. 1666 zł miesięcznie – jeśli wydasz mniej, premia będzie odpowiednio mniejsza. Nawet jeśli nie uda Ci się zgarnąć pełnej kwoty, Lubię to! Konto jest na tyle dobrym (czytaj: tanim) rachunkiem, że i tak zarobisz na najnowszej promocji BPH.

Zobacz także:

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 04.03.2015 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.