Wymarzone konto – 6 proc. na lokacie i szansa na nagrody

"Wymarzone konto" to projekt, w którym za wypełnienie ankiety na temat Twoich preferencji dotyczących rachunku osobistego otrzymasz możliwość założenia lokaty na 6% i szansę na zdobycie nagród – sprzętu firmy Samsung.

Wymarzone konto - ankieta
Wymarzone konto - akcja promocyjna jednego z banków

6% na lokacie z Wymarzonym kontem

Jeden z banków zamierza wprowadzić na rynek „Wymarzone konto”, pytając wcześniej o zdanie swoich przyszłych klientów. Jeśli wypełnisz ankietę na temat idealnego konta dla Ciebie, zostawisz swoje dane, a następnie zdecydujesz się na jego założenie (gdy pojawi się na rynku, najpóźniej do 15.03.2015 r.) będziesz mógł założyć lokatę z wysokim oprocentowaniem 6%. Jej kwota to min. 1 000, maks. 20 000 zł, czas trwania: 3 miesiące.

Nagrody – telewizory, tablety i telefony Samsung

Drugą korzyścią, którą można odnieść wypełniając ankietę i zakładając Wymarzone konto jest szansa zdobycia pięciu nagród głównych; do puli wchodzą:

  • TV 65" Samsung UE65HU7200
  • Telefon Samsung GALAXY Note 4
  • Tablet Samsung GalaxyTab S 10.5
  • Telefon Samsung Galaxy S5
  • Telefon Samsung Galaxy Alpha

Kto wygrywa? Ten, kto skutecznie poleci Wymarzone konto jak największej liczbie swoich znajomych. Rozstrzygnięcie Konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 31.03.2015 r.

Wymarzone konto – który bank?

Organizatorem konkursu i ankiety jest spółka Novem, która występuje w imieniu anonimowego banku. Co istotne, regulamin mówi, że nagrody przysługują tylko nowym klientom, to znaczy tym, którzy nie są posiadaczem rachunku w banku stojącym za całą akcją. Który to bank? Jeszcze nie wiadomo, można jedynie domyślać się na podstawie kolorystyki i layoutu strony.

Aktualizacja 02.03.2015 r. Wiemy już, że za akcją stoi Raiffeisen Polbank, a nowy rachunek jest już w jego ofercie. Więcej informacji w artykule Wymarzone Konto Osobiste.

Ankietę i zgłoszenie do promocji znajdziesz na stronie www.wymarzonekonto.pl

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 02.03.2015 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.