Millennium Konto 360 z premią 55 zł

55 złotych premii za otwarcie Konta 360°, w tym Konta 360 Student – to nowa promocja Millennium Banku. Dla klientów, którzy przynajmniej sporadycznie korzystają z konta, Millennium oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, brak opłat za kartę, pakiet assistance (pomoc fachowców), a teraz także bonus 55 zł. Czy to się opłaca? Sprawdzamy promocję promowaną hasłem Konto najwyższych lotów!

Uwaga! Promocja zakończona.
55 zł Millennium Bank

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać 55 zł?

Aby otrzymać premię 55 zł w ramach promocji Konto 360° z premią należy:

 • zarejestrować się na stronie promocji (podając adres e-mail) do 24 kwietnia 2015 roku,
 • założyć konto w Millennium Banku za pośrednictwem linku otrzymanego e-mailem (również do 24.04.2015 r.),
 • zawrzeć umowę o konto i kartę w jeden z trzech sposobów: przelewem z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku,
 • przelać na nowo otwarte Konto 360° lub Konto 360° Student kwotę minimum 500 złotych do 21 maja 2015 r. ,
 • wykonać przynajmniej jedną płatność kartą wydaną do konta (również do 21.05.2015 r.).

Po spełnieniu powyższych warunków premia zostanie przelana na wskazane przez Ciebie konto do 16 czerwca 2015 roku. Organizatorem akcji jest Agora, która wraz z Bankiem Millennium stworzyła serwis konto360.zpremia.pl – to on jest miejscem rejestracji w promocji (tutaj znajdziesz jej regulamin).

Kto może wziąć udział w promocji

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby posiadające polskie obywatelstwo i adres zamieszkania na terenie kraju, które nie są klientami Millennium Banku (to znaczy nie posiadają żadnego aktywnego produktu ani nie są pełnomocnikami konta).

Pamiętaj, aby założyć konto za pośrednictwem linku, który otrzymasz e-mailem od organizatora promocji (czyli od Agory), w innym przypadku premia nie będzie wypłacona.

Ile kosztuje Konto 360°

Konto 360 Millennium Banku będzie dobrym wyborem dla tych, którzy posiadają regularne wpływy na konto w wysokości przynajmniej 1000 zł miesięcznie oraz przynajmniej raz w miesiącu płacą kartą – to dwa warunki, które zwalniają z opłat. Jeśli je spełnisz, opłaty Konta 360 są następujące:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bez zwolnienia: 8 zł/mies.),
 • 0 zł za kartę płatniczą Visa (bez zwolnienia: 7 zł/mies.),
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez zwolnienia tylko bankomaty Millennium za 0 zł),
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą (bez zwolnienia 2,5% min. 9 zł),
 • przelew zewnętrzny przez internet: 0 zł,
 • wpłata i wypłata gotówki w oddziale Millennium Banku: 0 zł,
 • ubezpieczenie „Bezpieczna karta”: 2,99 zł miesięcznie – ale nie jest ono obowiązkowe – nie musisz zgadzać się na jego uruchomienie,
 • ubezpieczenie assistance „Pakiet Bardzo Pomocny”: 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy, później: 4,99 zł/mies. (opcjonalnie).

Uwaga! Jeśli masz mniej, niż 26 lat przysługuje Ci prawo do preferencyjnego Konta 360 Student, które jest zwolnione z opłat już po wykonaniu jednej płatności kartą w miesiącu – szczegóły poniżej.

Studenckie Konto 360°

Jeśli jesteś studentem, zwolnienie z opłat przysługuje Ci po wykonaniu jednej płatności kartą w miesiącu – nie musisz mieć regularnych wpływów na konto.

Konto 360° Student różni się od zwykłego rachunku 360° tym, że zawsze prowadzone jest bezpłatnie, a zwolnienie z opłaty za kartę i z opat za wypłaty gotówki z bankomatów następuje po dokonaniu jednej płatności kartą.

Pakiet ubezpieczeniowy (Pakiet Bardzo Pomocny)

Wybierając Konto 360° i posiadając ubezpieczenie Pakiet Bardzo Pomocny (12 miesięcy za darmo, później 4,99 zł/mies.) możesz korzystać z:

 • pomocy medycznej – w razie nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku w domu, m.in. z wizyt domowych lekarza i pielęgniarki,
 • pomocy domowej – w razie zdarzenia losowego m.in. z interwencji hydraulika, elektryka, ślusarza, szklarza oraz napraw sprzętu AGD/RTV/PC,
 • pomocy IT – m.in. naprawy smartfona, telefonu, tabletu, zakupu urządzenia w razie kradzieży, całodobowego dostępu do infolinii.

W roku przysługuje Ci maksymalnie z 7 interwencji.

Pakiet bardzo pomocny

Czy to się opłaca?

Jeśli chcesz zmienić konto, masz znakomitą okazję do założenia bardzo dobrego konta osobistego i zgarnięcia 55 złotych premii. Jeśli na konto trafiać będzie choćby tysiąc złotych miesięcznie i zapłacisz kartą przynajmniej raz w miesiącu, zyskujesz szereg przywilejów, takich jak darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie i zwolnienie z opłaty za kartę i konto. Jeśli jesteś studentem, to samo przysługuje Ci już po dokonaniu jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu – nie są wymagane regularne wpływy.

Jeśli chcesz tylko zgarnąć 55 zł bonusu, pamiętaj aby wpłacić na konto 500 złotych i przynajmniej raz zapłacić kartą (nie ma minimalnej kwoty transakcji). Musisz utrzymać otwarty rachunek co najmniej do dnia wypłaty premii, czyli 16 czerwca 2015 r. To oznacza, że przez trzy miesiące musisz zapewnić przynajmniej 1000 zł wpływu na konto i choćby raz w miesiącu zapłacić kartą. Jeśli to zrobisz, możesz zgarnąć premię i zamknąć konto, nie wydając na nie ani złotówki. 55 zł trafia do Twojej kieszeni.

Pamiętaj, że ubezpieczenie karty nie jest obowiązkowe! W każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

Formularz przystąpienia do promocji wypełnisz na stronie konto360.zpremia.pl »

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 16.04.2015 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.