Wymarzone Konto: bonus 55 zł za otwarcie rachunku

55 złotych za otwarcie Wymarzonego Konta i 10 zł za założenie lokaty w Raiffeisen Banku – łącznie 65 zł premii. taką promocję przygotował bank we współpracy z firmą Comperia. Zobacz, co trzeba zrobić, żeby zdobyć bonus.

Uwaga: promocja zakończona 15 kwietnia 2015 r.
55 zł Raiffeisen

Jak zdobyć 55 zł za otwarcie konta

Jeśli w dniach od 11 marca do 15 kwietnia 2015 roku złożysz wniosek o otwarcie Wymarzonego Konta w ramach promocji organizowanej przez Comperię i do końca kwietnia zawrzesz umowę z Raiffeisen Polbank, zgarniesz 55 zł premii, która zostanie przelana na Twoje konto najpóźniej 29 maja 2015 r.

Jak zdobyć 10 zł za założenie lokaty

Dodatkowe 10 zł można zyskać zakładając lokatę mobilną, której oprocentowanie wynosi 4% (to bardzo dobra stawka jak na obecny poziom stóp procentowych). Minimalna kwota lokaty to 1 tys. złotych, a okres, na który jest zawierana to 3 miesiące. Uwaga! Lokatę mobilną można założyć tylko przez aplikację mobilną Raiffeisen Banku.

Kto może wziąć udział w promocji

W promocji mogą uczestniczyć dorosłe osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie są posiadaczem lub współposiadaczem konta w Raiffeisen Banku.

Wymarzone Konto – opłaty

Raiffeisen gwarantuje stabilność taryfy opłat i prowizji – to znaczy, że poniższe opłaty nie zostaną zmienione przez cały okres prowadzenia przez bank Konta Wymarzonego. Faktyczny miesięczny koszt używania rachunku to 3 zł (opłata za kartę, której nie można uniknąć, ale można nie zamawiać karty do konta). Najważniejsze opłaty:

  • Otwarcie i prowadzenie konta: 0 zł
  • Przelewy zewnętrzne przez internet: 0 zł
  • Wpłata gotówki w oddziale: 0 zł
  • Pierwsza wypłata gotówki w oddziale w miesiącu: 0 zł (kolejne: 0,20%, min. 5 zł, maks. 200 zł)
  • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce: 0 zł
  • Wpłaty we wpłatomatach banku: 0 zł
  • Miesięczna opłata za kartę: 3 zł
  • Ubezpieczenie „Pomoc medyczna, Pomoc domowa, Pomoc drogowa” i Ubezpieczenie "Podróż bez zmartwień”: 0 zł

Regularne wpływy na konto nie są wymagane, a korzystać z niego bez opłat można pod warunkiem, że nie zamówisz karty płatniczej.

O czym należy pamiętać

Pamiętaj, że aby zdobyć bonus musisz zarejestrować się na stronie promocji, otworzyć konto przez link przesłany na maila, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami, również przekazywanymi mailowo. O przyznaniu premii dowiesz się najpóźniej 12 maja 2015 r.

Czy to się opłaca?

Jeśli nie załapałeś się na promocję związaną z wypełnieniem ankiety o wymarzonym rachunku osobistym, możesz w łatwy sposób zdobyć 55 zł, a jeśli dysponujesz wolną kwotą, którą możesz umieścić na lokacie, nawet 65 zł. Bonus nie jest bardzo wysoki, ale warunki, które trzeba spełnić są bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się w promocji i założyć konto - nie ma przy tym wymogu płatności kartą.

Jeśli chcesz tylko zgarnąć bonus, możesz nie zamawiać karty do konta – przez to będzie ono zupełnie darmowe (karta to jedyny stały koszt rachunku). Jeśli więc zależy Ci na darmowości rachunku, zapisz się w promocji i wypełniając wniosek o konto odznacz pola przy kartach płatniczych (szczegóły na załączonej poniżej grafice).

Wniosek o przystąpienie do promocji znajdziesz na stronie Comperii.
Wymarzone konto
Założenie Wymarzonego Konta bez karty płatniczej
Wniosek o przystąpienie do promocji znajdziesz na stronie Comperii.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 16.04.2015 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.