Konto z tabletem – promocja BNP Paribas

Tablet w prezencie za otwarcie konta? Dzięki ofercie BNP Paribas to możliwe. W ramach promocji iKonto BNP Paribas z tabletem możesz otrzymać Samsunga Galaxy Tab P3 Lite SM-T110 o wartości 400 zł. Co trzeba zrobić? Czy są haczyki? Sprawdzamy!

Uwaga! Promocja trwa do wyczerpania puli nagród. Ze strony banku zniknęła grafika z tabletami, więc zanim założysz konto, dowiedz się na infolinii, czy są jeszcze dostępne.
internetowe konto z tabletem i 3% zwrotu, BNP Paribas
Konto z tabletem BNP Paribas, źródło: bnpparibas.pl

Kto może wziąć udział w promocji

Zgodnie z regulaminem dostępnym na stronach BNP Paribas, w promocji mogą wziąć udział nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadają konta w BNP Paribas Banku Polska SA i założą je przez internet do 31 sierpnia 2014 r.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać tablet

Do zdobycia w ramach premii za otwarcie konta jest tablet Samsung Galaxy Tab P3 Lite SM-T110 (7 cali), który w sklepach internetowych kosztuje od ok. 370 do 440 zł. Co trzeba zrobić, aby stać się jego posiadaczem?

  • Otworzyć iKonto w BNP Paribas poprzez specjalną stronę promocji,
  • do 30 września 2014 r. aktywować konto oraz dokonać płatności kartą na kwotę min. 400 złotych,
  • zobowiązać się, że przynajmniej przez rok nie zamkniesz iKonta (inaczej musisz oddać równowartość pieniężną tabletu).

Jeśli spełnisz powyższe warunki, tablet Samsung Galaxy Tab P3 Lite SM-T110 zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres do 10 października 2014 r.

Jakie są haczyki

Regulamin promocji jest zaskakująco prosty. Czy jest coś, na co trzeba uważać? Przede wszystkim należy mieć na uwadze konieczność posiadania nowo otwartego konta przez 12 miesięcy. Jeśli naruszysz ten punkt regulaminu, będziesz zobowiązany do oddania bankowi 400 zł – czyli tyle, na ile wyceniony jest tablet Samsung. Jeden uczestnik promocji może otworzyć tylko jeden rachunek i otrzymać jeden tablet. Uwaga: promocja trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania nagród. Czy tablety są jeszcze dostępne? Niestety ta informacja nie została podana na stronie banku, ale można sądzić, że nie – grafika promująca ofertę zniknęła.

Czy iKonto od BNP Paribas jest godne uwagi?

Tablet Samsung GALAXY Tab 3 Lite

Zanim zdecydujesz się na promocję konto z tabletem, koniecznie zapoznaj się z zarówno z informacjami zawartymi na stronie banku, jak i naszym artykułem opisującym szczegółowo zalety i wady tego rachunku (zobacz: iKonto BNP Paribas – 3% zwrotu za zakupy w internecie). W skrócie: największą zaletą konta jest możliwość otrzymania 3-procentowego zwrotu za zakupy przez internet (opłacone kartą, przez PayU), do kwoty 50 zł miesięcznie. Aby konto było bezpłatne prowadzone, trzeba zapewnić przynajmniej 1 tys. złotych miesięcznych wpływów – w innym razie opłata wynosi 9 zł. Koszt karty to 6 zł, ale będziesz z niej zwolniony, jeśli wydasz przynajmniej 200 zł w miesiącu przy jej użyciu. Podsumowując, aktywnie używane konto będzie darmowe, jednak jeśli nie masz regularnych wpływów i nie będziesz płacić kartą, koszt miesięczny wyniesie 15 zł.

 

Czy warto skorzystać z promocji?

Jeśli jesteś w stanie w miarę aktywnie korzystać z nowego konta, to znaczy zasilać go przynajmniej tysiącem złotych miesięcznie i wydawać kartą min. 200 zł, oraz nie zamykać go przez rok, to jest to jak najbardziej opłacalna oferta, bo nie będziesz ponosić żadnych kosztów związanych z prowadzeniem konta i kartą.

A co jeśli nie spełnisz warunków zwolnienia z opłat za kartę i za prowadzenie rachunku? Co ciekawe, wtedy też udział w promocji może być opłacalny. Dlaczego? 12 miesięcy x 9 zł (opłata za konto bez zwolnienia)=108 zł, 12 miesięcy x 6 zł (opłata za kartę bez zwolnienia)=72 zł, co daje łącznie 180 zł. Jak widać suma rocznych opłat bez spełnienia warunków zwolnienia nie przekracza wartości tabletu (ok. 400 zł) – co więcej, jest od niej znacznie niższa. Jeśli nie będziesz korzystać z innych usług lub produktów uwzględnionych w taryfie opłat i prowizji, to po roku udział w promocji "iKonto z tabletem" i tak będzie Ci się opłacać.

Jak otworzyć iKonto w BNP

iKonto może zostać otwarte jedynie przez internet, ze strony banku przygotowanej na potrzeby promocji. Co jest potrzebne do wypełnienia wniosku? Wystarczą dane z dowodu osobistego i adres, na który przychodzić będzie korespondencja. Niezbędne jest także konto w innym banku, z którego wykonasz przelew potwierdzający Twoją tożsamość.

Zobacz także:

Jan Boniecki, redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 07.08.2014 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.