50 zł za otwarcie konta Inteligo

50 zł Inteligo
Promocja Inteligo, źródło: inteligo.pl

Do końca kwietnia 2014 r. można zdobyć 50 zł za otwarcie konta w elektronicznym oddziale PKO BP – Inteligo. Warunki uzyskania nagrody są jasne, a spełnienie ich nie powinno stanowić problemu dla nikogo, kto przynajmniej od czasu do czasu korzysta z konta bankowego.

 

Promocja zakończona 30 kwietnia 2014 r.

Kto może wziąć udział w promocji

W promocji „Konto Inteligo z premią 50 zł” możesz wziąć udział, jeśli jesteś osobą pełnoletnią oraz przed przystąpieniem do promocji nie posiadałeś żadnego konta w Inteligo. Oferta jest skierowana do nowych klientów.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać 50 zł od Inteligo?

Warunki uzyskania premii są bardzo proste i przejrzyste. Musisz spełnić łącznie następujące kryteria:

  • złożyć wniosek o otwarcie konta ze specjalnej strony promocji (do 30.04.2014 r. – promocja przedłużona),
  • podpisać umowę o prowadzenie rachunku,
  • dokonać płatności bezgotówkowych za pomocą karty wydanej do konta na łączną kwotę minimum 300 złotych.

Wskazane powyżej warunki (oprócz złożenia wniosku) trzeba spełnić do końca maja 2014 r.

Kiedy otrzymam premię 50 zł?

Premia zostanie przelana na Twoje konto w terminie do 23.06.2014 roku. Jeden uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną premię.

Czy to się opłaca?

Jeśli nosisz się z zamiarem otwarcia nowego rachunku, i bierzesz pod uwagę Inteligo, zdecydowanie warto wziąć udział w promocji. Warunki są przystępne (szczegółowy regulamin znajdziesz tutaj), a samo konto Inteligo od lat pozostaje jednym z lepszych kont dla internautów (zobacz: ranking kont).

Czy są jakieś haczyki? Regulamin zawiera przejrzyste zapisy, a jedyną rzeczą, której można nie dopatrzyć jest to, że konto trzeba założyć ze specjalnej strony przygotowanej na potrzeby promocji, mianowicie tej strony Inteligo.

Jakie są wady i zalety konta Inteligo?

Prowadzenie konta Inteligo jest bezpłatne niezależnie od tego, czy posiadasz regularne wpływy na rachunek, czy nie. Opłatą, z jaką należy się liczyć, to 4 złote miesięcznie za kartę płatniczą, jednak jeśli wydasz przy jej użyciu przynajmniej 100 złotych w miesiącu, zostaniesz z niej zwolniony. Dla aktywnych użytkowników jest to więc darmowy rachunek. Klienci mają dodatkowo dostęp do nowoczesnego systemu bankowości internetowej oraz aplikacji IKO, umożliwiającej płatności telefonem. Minusy? Konto Inteligo nie oferuje wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, do czego część klientów polskich banków zdążyła się już przyzwyczaić. Do dyspozycji mają jednak ponad 4200 bezpłatnych maszyn w całym kraju (PKO BP, BZ WBK). Szczegóły w rankingu.

Zobacz także:

Jan Boniecki, redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 21.04.2014 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.