Karta płatnicza w legitymacji studenckiej – Getin Bank

Getin Bank wprowadza do swojej oferty kartę debetową w legitymacji studenckiej. Funkcja płatnicza będzie oddzielona od innych możliwości legitymacji (takich jak karta miejska), dzięki czemu nie trzeba się obawiać o bezpieczeństwo transakcji. To pierwsza tego typu karta płatnicza w Polsce.

Karta płatnicza w legitymacji studenckiej
Wzór legitymacji studenckiej z kartą płatniczą, źródło: Getin Bank

Jak to działa?

Jeśli Twoja uczelnia podpisze umowę z Getin Bankiem, otrzymasz legitymację studencką z zakodowaną, ale nieaktywną funkcją płatniczą, uruchamianą wyłącznie po podpisaniu umowy i założeniu konta. Do tego czasu karta będzie funkcjonować jak zwykła legitymacja. Na „sojusz” z Getinem jako pierwsza zdecydowała się Politechnika Poznańska.

Czy to się opłaca?

Aktywując kartę staniesz się posiadaczem konta Getin UP dla Studenta i będziesz mógł między innymi wziąć udział w promocji 50 zł za piątkę na egzaminie i korzystać z udogodnień, które wiążą się z tym rachunkiem (np. przelewy przez Facebooka, e-mail lub SMS, aplikacja Getin Mobile).

Prowadzenie rachunku kosztuje 9,99 zł miesięcznie, chyba, że wydasz w ciągu miesiąca przy użyciu karty minimum 100 złotych, wtedy opłata wynosi 0 zł.

Opłata za najtańszą kartę w ofercie Getinu (w tabeli opłat i prowizji nie ma informacji o karcie w legitymacji) wynosi 6,99 zł miesięcznie, chyba, że wydasz nią przynajmniej 100 zł, wtedy opłata jest obniżana do kwoty 2,99 zł.

Wszystkie informacje na temat kosztów związanych z rachunkami dla studentów, w tym Getin UP dla Studenta, znajdziesz w naszym porównaniu kont studenckich.

Getin Bank dla studentów

Getin Bank w ostatnim czasie intensyfikuje działania skierowane do młodych ludzi. Oprócz promocji 50 zł za piątkę na egzaminie i pierwszej karty płatniczej w legitymacji, niebawem ma wystartować kolejny projekt skierowany do studentów: Getin LAB University, czyli seminaria i warsztaty umożliwiające studentom zdobywanie praktycznej wiedzy z zakresu innowacji biznesowej. Najlepsi uczestnicy programu trafią na staż do Getin Banku.

Zobacz także:

redakcja serwisu kontostudenta.pl, na podstawie materiałów Getin Banku
ostatnia modyfikacja: 08.05.2014 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.