Konto Direct z darmowym doładowaniem od ING Banku

Doładowanie w ING

Otwierając przez internet konto w ING Banku Śląskim do 31 października 2013 r. możesz wziąć udział w promocji „Konto z darmowym doładowaniem” i otrzymać zwrot kwoty doładowania telefonu komórkowego wykonanego przez bankowość internetową ING OnLine lub aplikacji mobilnej ING (maksymalnie 50 zł). Jakie warunki trzeba spełnić?

Kto może otrzymać zwrot za doładowanie?

W promocji udział wziąć mogą nowi klienci, czyli osoby, które w dniu rozpoczęcia promocji (19.08.2013 r.) nie były posiadaczami konta w ING Banku.

Krok 1.

Do 31 października otwórz Konto Direct w ING (tylko konta otwarte przez internet biorą udział w promocji). Tutaj znajdziesz wniosek o otwarcie rachunku. Otwierając konto musisz zawnioskować o kartę płatniczą i dostęp do bankowości internetowej.

Krok 2.

Dokonaj płatności kartą na łączną kwotę minimum 500 złotych – wszystkie transakcje muszą zostać rozliczone i zaksięgowane do 15 grudnia 2013 roku. Bezpiecznie więc dokonać płatności nieco wcześniej.

Krok 3.

W czasie trwania promocji (od 19.08.2013 do 15.12.2013) doładuj swój telefon za pośrednictwem systemu bankowości internetowej ING BankOnLine lub aplikacji ING.

Każdy uczestnik promocji, który wykona powyższe kroki otrzyma od banku nagrodę w formie zwrotu równowartości kwoty wydanej na pierwsze (i tylko pierwsze!) doładowanie telefonu. Kwota ta nie może przekroczyć 50 zł – dlatego najlepiej dokonać doładowania właśnie w tej kwocie. Im wcześniej dokonasz doładowania, tym wcześniej otrzymasz premię. Wszystkie zapisy znajdziesz w regulaminie promocji.

Czy warto wziąć udział w promocji?

Jeśli rozważasz otwarcie konta w ING Banku Śląskim, promocja „Konto z darmowym doładowaniem” jest bardzo dobrą okazją do zaoszczędzenia 50 złotych. Okres, w którym trzeba dokonać płatności kartą jest dość długi, a biorąc pod uwagę to, że grudzień to czas przedświąteczny, nie powinno być problemu ze spełnieniem warunku płatności. Ponadto Konto Direct jest jednym z czołowych kont zarówno dla studentów, jak i starszych osób, które poszukują dobrego, internetowego konta. Po szczegóły opłat i prowizji odsyłamy do naszego rankingu kont studenckich na kontostudenta.pl.

Przejdź do wniosku o otwarcie Konta Direct z darmowym doładowaniem

Zobacz także:

na podstawie materiałów banku, redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 27.09.2013 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.