50 zł za 5.0 na egzaminie. Zasady promocji Getin Banku

Getin Bank Student

Getin Bank wprowadził promocję dla studentów – premię za dobre wyniki w nauce. Otwierając konto Getin UP dla Studentów można otrzymać 50 zł nagrody za każdą piątkę na egzaminie, w czterech kolejnych sesjach egzaminacyjnych. Maksymalnie w ciągu roku można zyskać 250 zł. Jakie są warunki promocji?


Kto może wziąć udział w promocji

W promocji Getin UP dla Studentów mogą wziąć osoby, które:

  • do momentu przystąpienia do promocji nie były klientem Getin Banku;
  • złożą oświadczenie o przystąpieniu do promocji, otworzą rachunek i podpiszą umowę o kartę;
  • posiadają ważną legitymację studencką;

Warunki wypłaty nagrody 50 zł za „piątkę”

50 złotych za bardzo dobrze zdany egzamin otrzymasz wtedy, gdy:

  • w miesiącach trwania promocji będziesz dokonywać płatności kartą na kwotę min. 100 zł miesięcznie (w pięciu miesiącach poprzedzających wypłatę);
  • dostarczysz potwierdzenia uzyskanych ocen z egzaminów za daną sesję w nieprzekraczalnych terminach określonych w regulaminie promocji.

Uwaga! Twoje konto musi pozostać otwarte przez 2 lata – w innym przypadku musisz zwrócić kwotę, jaka została przelana na Twój rachunek (całość – jeśli zamkniesz konto przed upływem 1 roku; połowę – jeśli zamkniesz konto po upływie pierwszego roku).

Karta debetowa Visa Debit SimplyOne

W ramach promocji, oprócz wypłaty nagrody za ocenę 5,0, bank obniża opłatę za kartę Visa Debit SimplyOne do 2,99 zł miesięcznie, jednak gdy w ciągu miesiąca kalendarzowego zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe dokonane kartą na kwotę min. 100 zł, następuje zwolnienie z tej opłaty. Możesz otrzymać tę kartę jako kartę debetową bez konieczności posiadania rachunku karty kredytowej.

Promocja rozpoczyna się 21.11.2013 i trwa do odwołania, a okres uczestnictwa w promocji wynosi 24 miesiące, licząc od otwarcia rachunku przez studenta.

Czy warto?

Otwarcie konta w promocji mogą rozważyć osoby, które regularnie uzyskują dobre wyniki w nauce. Jednak nawet oni powinni pamiętać o konieczności zwrotu premii w przypadku zamnknięcia konta przed upływem dwóch lat. Jeśli w którymś z promocyjnych miesięcy zdarzy Ci się wydać kartą mniej, niż 100 zł, możesz pożegnać się z premią za dany okres. No i nikt nie zapłaci Ci za więcej, niż pięć "piątek" w roku... ;-)

Przydatne linki:

Zobacz także:

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 06.12.2013 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.