500 zł za transfer - T-Mobile konto i przeniesienie numeru do T-Mobile

T-Mobile daje 500 zł za założenie T-Mobile konta bankowego i przeniesienie numeru. Znamy wszystkie szczegóły oferty T-Mobile Usługi Bankowe – marki, która zastąpiła Alior Sync. Opłaty związane z kontem nie zmieniły się w stosunku do tego, co oferował Alior Sync, jednak T-Mobile przygotowało szereg promocji, między innymi premię 500 zł za transfer – czyli za przeniesienie numeru do T-Mobile i założenie konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe.

T-Mobile 500 zł
Reklama z Robertem Lewandowskim i jego żoną Anną, źródło: t-mobilebankowe.pl

Natomiast dla tych, którzy nie mogą przenieść się do T-Mobile, bo już są klientami tej sieci, przygotowano następujące bonusy: do 500 zł za płatności smartfonem (NFC), 500 zł limitu kredytowego w koncie bez żadnych opłat, a także premia dla osób biorących pożyczkę (50 zł za każdą spłaconą w terminie ratę, do kwoty 500 zł). Czy to się opłaca? Sprawdzamy!

500 zł za założenie konta i przeniesienie numeru do T-Mobile

Jeśli założysz T-Mobile konto (lub jeśli już je masz, tzn. byłeś klientem Alior Sync) i wybierzesz jeden z dwóch komórkowych planów taryfowych (na abonament) w T-Mobile, zyskasz premię 50 zł wypłacaną maksymalnie 10 razy. Co trzeba zrobić? Premia w ramach promocji „500 zł za transfer” przysługuje osobom, które:

  • od 7 maja 2014 r. do odwołania, nie później niż do 31 grudnia 2014 r. (promocja została kilkukrotnie przedłużona) podpiszą umowę z T-Mobile (do wyboru masz dwie dedykowane oferty telefoniczne: JUMP XS za 39,99 zł lub JUMP L za 59,99 zł),
  • posiadają rachunek bankowy T-Mobile konto (dawne konto osobiste Alior Sync) lub założą go nie później niż 30 dni od podpisania umowy T-Mobile,
  • nie mają zaległości w płatnościach rachunków na rzecz T-Mobile,
  • wykonają przynajmniej jedną płatność kartą wydaną do T-Mobile konta.

Za każdy miesiąc, w którym choć raz zapłacisz kartą debetową Mastercard i nie masz zaległości w opłacaniu płatności faktur za usługi telekomunikacyjne, dostaniesz na T-Mobile konto 50 zł, maksymalnie do kwoty 500 zł. W kampanii reklamowej nowego konta i promocji 500 zł za transfer, występuje Robert Lewandowski i jego żona Anna.

Premia wypłacana jest w miesiącu następującym po spełnieniu powyższych warunków, nie więcej niż 10 razy i nie dłużej niż przez 24 miesiące od dnia zawarcia Umowy z T-Mobile.

Wniosek o otwarcie konta znajdziesz na stronie T-Mobile Usługi Bankowe.

Co to jest T-Mobile konto?

Dla przypomnienia, T-Mobile konto to rachunek, który zastąpił konto osobiste w internetowym banku Alior Sync. Jego główne zalety to brak opłat za prowadzenie, darmowe przelewy przez internet i 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu bez opłat, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz karta płatnicza za 0 zł bez żadnych warunków. To jedno z najtańszych kont internetowych na rynku, które podczas połączenia z T-Mobile zyskało dodatkowo obsługę kasową w stacjonarnych oddziałach T-Mobile Usługi Bankowe. Osoby otrzymujące wynagrodzenie od pracodawcy, stypendium lub rentę/emeryturę, mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie rachunku bieżącego, w wysokości 3%. Wszystkie informacje na temat nowego rachunku znajdziesz w artykule T-Mobile konto.

Czy to się opłaca?

Konto bankowe

Konto bankowe w T-Mobile (T-Mobile Konto) to rachunek ze ścisłej czołówki zarówno jeśli chodzi o opłaty, jak i możliwości (szczegółowa analiza w tym artykule). Zgodnie z zapewnieniami władz Aliora i T-Mobile, opłaty nie zmieniły się, a klienci stopniowo mają dostęp do nowych udogodnień o wymiernej wartości (jak choćby wprowadzone ostatnio oprocentowanie 3% do kwoty 5 tys. zł). T-Mobile konto jest więc dobrym wyborem choćby z tego względu, że nie generuje żadnych kosztów, a daje duże możliwości.

Abonament telefoniczny

W najnowszej wersji promocji dostępne są dwie dedykowane taryfy. Pierwsza, JUMP XS, oferuje nielimitowane połączenia krajowe, SMS-y i MMS-y w abonamencie za 39,99 zł. W pakiecie jest również 250 MB internetu. Dokupienie dodatkowego 1 GB to koszt 10 zł.

W drugiej taryfie, JUMP L, w ramach abonamentu w kwocie 59,99 zł do dyspozycji mamy 1 GB internetu, nielimitowane połączenia krajowe, SMS-y i MMS-y oraz pakiet 60 minut rozmów w roamingu w ramach UE i 60 minut do krajów UE. Za 10 zł możemy dokupić dodatkowe 1,5 GB transferu danych.

T-Mobile telefon - transfer
Oferta JUMP XS, źródło: t-mobilebankowe.pl

We wcześniejszych edycjach promocji dostępne były także:

Taryfa PREMIUM – 49,99 zł miesięcznie i obejmuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych w kraju, 2GB internetu, a opcjonalnie można dokupić nielimitowane rozmowy do stacjonarnych (za 5 zł/mies.) i nielimitowane SMS-y oraz MMS-y do wszystkich (5 zł/mies.). Za pełny pakiet nielimitowanych rozmów i wiadomości zapłacimy 59,99 zł. Cena całkiem przystępna.

Pakiet COMFORT (abonament 39,99 zł) obejmuje: 800 minut do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, połączenia bez limitu w T-Mobile i 1GB internetu. Dokupić można: nielimitowane rozmowy do wszystkich komórkowych (za 10 zł/mies.), nielimitowane rozmowy do stacjonarnych (5 zł/mies.), nielimitowane SMS-y oraz MMS-y do wszystkich (5 zł/mies.). Pełny, nielimitowany pakiet kosztuje w tej ofercie również 59,99 zł. Szczegóły na załączonej grafice.

T-Mobile telefon - transfer
Oferta PREMIUM i COMFORT, źródło: t-mobilebankowe.pl

Jeśli nosisz się ze zmianą operatora komórkowego, a przy okazji chcesz wymienić konto bankowe na bezpłatny i nowoczesny rachunek, warto rozważyć przeniesienie i skorzystanie z promocji „500 zł za transfer”. Warunki nie są trudne do spełnienia, a 50 zł miesięcznie w 10 częściach to bonus, z którego warto skorzystać.

Minusy?

Jeśli natomiast obawiasz się tego, że jedna firma będzie o Tobie wiedziała niemal wszystko (gdzie przebywasz, z kim rozmawiasz, ile zarabiasz, za co i ile płacisz) – ta promocja nie jest dla Ciebie. T-Mobile poprzez połączenie danych zbieranych jako operator komórkowy z danymi bankowymi będzie miał pole do popisu w wykorzystaniu tzw. big data, czyli ogromnych ilości danych o klientach, które są rejestrowane w każdej transakcji i każdym połączeniu telefonicznym.

Jesteś już klientem T-Mobile? Sprawdź promocje dla siebie

Jeśli masz już numer w T-Mobile i nie skorzystasz z „500 zł za transfer”, możesz załapać się na ofertę „500 zł dla obecnych Klientów T-Mobile”. W jej skład wchodzą trzy promocje:

  • zwrot 5% za płatności wirtualną kartą debetową MasterCard NFC – maksymalnie 500 zł
  • zerowe oprocentowanie limitu odnawialnego w koncie do 500 zł
  • premia do 500 zł za wzięcie 10 000 zł pożyczki i terminowe spłaty rat

Wszystkie zostały szczegółowo opisane w artykule 500 zł dla obecnych klientów T-Mobile.

Wniosek o założenie konta w promocji znajdziesz na stronie t-mobilebankowe.pl.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

Jan Boniecki, redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 06.11.2014 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.