Promocja BZ WBK – nawet 700 zł do Konta Godnego Polecenia

Dla osób, które otworzą Konto Godne Polecenia w dniach od 24 marca do 18 maja 2014 r. Bank Zachodni WBK przygotował nagrodę – zdobyć można do 700 złotych premii, pod warunkiem, że korzysta się z rachunku naprawdę aktywnie. W każdym z 10 promocyjnych miesięcy można zyskać po 70 zł (w sumie 700 zł). Promocja nosi nazwę „Mobilni zyskują więcej – nawet 700 zł dla Ciebie”.

Grafika promująca Konto Godne Polecenia i premię 700 zł
Grafika promująca Konto Godne Polecenia z premią, bzwbk.pl

Jak otrzymać 700 złotych od BZ WBK

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać bonus – 10 razy po 70 zł? Wypełnij wniosek o Konto Godne Polecenia z kartą płatniczą i dostępem do bankowości elektronicznej BZWBK24, przelewaj wynagrodzenie, wykonuj przelewy internetowe i płać kartą lub naklejką wydaną do konta. Jeśli sprawisz, że konto w BZ WBK będzie de facto Twoim głównym rachunkiem, bez trudu spełnisz kryteria przyznania nagrody. To w telegraficznym skrócie, a wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej.

Kto może wziąć udział w promocji „Mobilni zyskują więcej"

W akcji promocyjnej mogą wziąć tylko nowi klienci, a konkretnie osoby, które:

 • są pełnoletnie,
 • złożą wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia w BZ WBK,
 • w ciągu ostatniego roku przed otwarciem Konta Godnego Polecenia nie posiadały konta osobistego w Banku Zachodnim WBK (w złotych),
 • wyrażą zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i podadzą numer telefonu kontaktowego.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać do 70 zł miesięcznie?

70 złotych

Premia została podzielona na dwie części – nagrodę główną i nagrodę dodatkową. Każdy miesiąc liczy się osobno, więc jeśli w jednym z nich nie spełnisz warunków, a w kolejnym Ci się to uda, nagroda za pierwszy miesiąc nie będzie przysługiwać, jednak za drugi już tak.

Część 1, nagroda główna (40 zł w miesiącu) zostanie Ci przyznana, jeśli:

 • na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie w wysokości minimum 1000 zł,
 • wykonasz płatności kartą (lub naklejką zbliżeniową) na kwotę minimum 300 zł w miesiącu,
 • wykonasz przynajmniej 3 przelewy przez bankowość internetową (BZWBK24) lub przynajmniej 1 przelew mobilny na rachunek obcy za pośrednictwem aplikacji BZWBK24mobile (albo przez stronę m.bzwbk24.pl).

Część 2, nagroda dodatkowa (30 zł w miesiącu) zostanie Ci przyznana, jeśli spełnisz wszystkie warunki opisane powyżej i otrzymasz nagrodę główną (część 1), a następnie wykonasz w ciągu miesiąca przynajmniej dwie z poniższych aktywności:

 • doładowanie telefonu (minimalna kwota jednego doładowania to 30 zł),
 • przelew na komórkę,
 • wypłata z bankomatu bez karty, za pomocą aplikacji BZWBK24 mobile,
 • zakupy mobilne (czyli zgodnie z regulaminem: usługa dostępna w aplikacji BZWBK24 mobile, polegająca na możliwości dokonywania zakupów w wybranych sklepach internetowych udostępnionych w tej usłudze oraz opłacania ich przy pomocy Przelewu24 z konta lub rachunku karty kredytowej),
 • zakup ubezpieczenia turystycznego (za regulaminem: Pakiet ubezpieczeń turystycznych "Na Podróż" kupiony poprzez aplikację BZWBK24 mobile).

Podsumowując, nagroda główna (maksymalnie 400 złotych) zostanie Ci przyznana po spełnieniu warunków z części 1, a nagrodę dodatkową (maksymalnie 300 złotych) otrzymasz, jeśli spełnisz kryteria uprawniające do uzyskania nagrody głównej oraz spełnisz warunki opisane w części 2.

Czy warto wziąć udział w promocji?

Jeśli chcesz otworzyć nowe konto, i co ważne, bardzo aktywnie korzystać zarówno z bankowości internetowej, jak i z bankowości mobilnej, warto skorzystać z oferty BZ WBK. Z zasad promocji widać wyraźnie, że bank nie chce jedynie zdobyć nowych klientów, ale zależy mu również na tym, żeby rachunek w BZ WBK stał się ich podstawowym kontem (wpływy przynajmniej 1000 zł miesięcznie, konieczność wykonywania przelewów i płatności kartą). Co więcej, bank chce również zachęcić nowych klientów do używania aplikacji mobilnej i testowania jej funkcji takich jak wypłaty z bankomatu bez karty, czy zakupy mobilne.

Promocja jest więc idealna dla wszystkich, którzy chcą zmienić swój główny rachunek lub otwierają pierwsze konto – dla tych, chcą je otworzyć jako drugie lub trzecie konto – niekoniecznie. Wszystkie szczegóły promocji można znaleźć w jej regulaminie.

Czy Konto Godne Polecenia jest dobre?

Na koniec pozostaje pytanie, czy warto w ogóle rozważać wybór Konta Godnego Polecenia? Czy promocja nie jest tylko chwytem reklamowym i sposobem na wypromowanie drogiego konta? Nie, nie należy się tego obawiać. Rachunek oferowany przez BZ WBK (reklamowany ostatnio przez Arkadiusza Jakubika i Kevina Spacey’a) to dobra propozycja dla osób ceniących sobie zarówno bankowość elektroniczną, jak i dostęp do tradycyjnych placówek bankowych. Bezwarunkowy brak opłat za kartę oraz brak opłat za prowadzenie i przelewy sprawia, że konto to jest w czołówce zestawień, nawet dla tak wybrednego klienta jakim jest student. W naszym rankingu kont studenckich rachunek ten zajmuje obecnie czwartą pozycję, a zestawienie opłat oraz opis konta znaleźć można w naszym artykule: Najlepsze konto dla studenta – ranking rachunków.

Zobacz także:

redakcja serwisu kontostudenta.pl, na podstawie materiałów banku BZ WBK
ostatnia modyfikacja: 04.04.2014 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.