Oddaj krew w Wampiriadzie!

Jak co roku Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK w Krakowie organizuje akcję krwiodawstwa. Zobacz, co zrobić by pomóc innym oddając krew!

Wampiriada UEK
Coroczna honorowa zbiórka krwi - Wampiriada na UEK

W dniach 20-24 marca 2017 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie będzie miała miejsce XXXIV edycja akcji honorowego krwiodawstwa, znana jako Wamipirada, organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Wszystkich krwiodawców zapraszamy codziennie w godzinach 8:00-15:00 do holu Pawilonu Dydaktycznego-Sportowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.  Siedem punktów poboru krwi obsługiwane będzie przez lekarzy i pielęgniarki z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie oraz Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Tej wiosny stawiamy na zdrowie – to właśnie ono jest tegorocznym motywem przewodnim akcji. Organizatorzy szykują wiele niespodzianek dla uczestników, aby nie tylko uświadomić ich jak ważne jest zdrowie, ale również pomóc im zacząć zmieniać swój tryb życia poprzez zdrową żywność oraz aktywność fizyczną. Każdy krwiodawca będzie mógł liczyć na upominek, która będzie wynagrodzeniem za jego postawę godną naśladowania.

Głównym celem Wampiriady jest szerzenie idei krwiodawstwa oraz niesienia pomocy drugiemu człowiekowi – w trakcie trwania akcji odbędzie się również zbiórka pieniędzy na fundację.

Akcja ta pokazuje, że poprzez honorową zbiórkę krwi oddajemy coś, co nas nie kosztuje nic, a może uratować komuś życie. Wierzymy, że poprzez organizowanie Wampiriady uświadamiamy młodym ludziom jak ważne jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi oraz jak cenne jest życie i zdrowie.

Więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie Wampiriada 2017.

Wszystkich czytelników kontostudenta.pl z Krakowa i okolic zachęcamy do wzięcia udziału!

materiały NZS UEK, redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 21.03.2017 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: 

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.