Obóz adaptacyjny dla nowych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

W imieniu naszego partnera, NZS UEK w Krakowie, zapraszamy na wyjazd wszystkich studentów rozpoczynających studia w tym roku!

NZS UEK

Tegoroczni Maturzyści!
Właśnie skończyliście szkołę, zdaliście maturę, dostaliście się na studia i nie wiecie co dalej? Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia - jedźcie na Obóz Beana!

Jest to obóz adaptacyjny dla nowych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Odbędzie się on w dniach od 29 sierpnia do 4 września 2016 roku w Ośrodku Wypoczynkowym "Ptaszyniec" w Bocheńcu koło Kielc.  Przez cały tydzień będą prowadzone gry integracyjne, abyście mogli poznać jak najwięcej osób, dzięki czemu pierwszy dzień roku akademickiego nie będzie dla Was straszny.

Przygotowaliśmy dla Was takie atrakcje jak:

  • park linowy - będziecie mogli pochodzić kilka metrów nad ziemią,
  • asg - podczas którego na pewno będziecie się świetnie bawić, biegając po lesie i próbując zdobyć flagę wraz ze swoją drużyną, 
  • fluoparty - będzie to niezapomniana, świecąca impreza przy letnich hitach,  
  • colorfun to idealna okazja by poczuć się jak na krakowskich Błoniach i świetnie bawić się z nowymi znajomymi,
  • ślizg na klacie - a może podejmiecie wyzwanie i spróbujecie pokonać tor na nogach?
  • imprezę tematyczną i wiele innych.

Zadajecie sobie pytanie dlaczego warto jechać na Obóz Beana? Ponieważ jest to idealna okazja do tego,  by poznać mnóstwo wspaniałych osób, świetnie spędzić tydzień i odpocząć przed nadchodzącym rokiem akademickim.

Dlatego, nie wahajcie się i już dziś dołączcie szczęśliwej 50-tki uczestników, którzy rozpoczną przygodę ze studiami w najlepszy możliwy sposób. Zapisy na Obóz Bena od 14 lipca na stronie: obozbeana.pl/rejestracja.php

Więcej informacji znajdziecie na stronie obozbeana.pl oraz na fanpage’u na Facebooku

Do zobaczenia już pod koniec sierpnia!

Materiały NZS UEK
ostatnia modyfikacja: 09.08.2011 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: 

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.