Wydarzenia

Festiwal Nauki

XVII Festiwal Nauki w Warszawie

Ponad 550 imprez przygotowują w dniach 20-29 września 2013 r. organizatorzy Festiwalu Nauki w Warszawie. Warto wcześniej przejrzeć program festiwalu, bo na niektóre spotkania trzeba się wcześniej zarejestrować. Więcej »

Konferencja soap!

Konferencja soap! – komunikacja techniczna w biznesie

W dniu 3 października 2013 r. w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie odbędzie się konferencja soap! poświęcona komunikacji technicznej. Dla studentów znakomita szansa na poznanie praktyk zarządzania wiedzą. Więcej »

The Next Big Thing

The Next Big Thing – pokaż swój pomysł na startup (konkurs)

Masz pomysł na startup? Akademia Górniczo-Hutnicza organizuje konkurs „The Next Big Thing – startup idea show”, skierowany do wszystkich studentów chcących powalczyć o nagrodę (10 tys. złotych) i zaprezentować się przed... Więcej »

JOBS SPOT

JOBS SPOT – targi kariery w Krakowie i Katowicach

Już 16 października 2013 roku na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz 17 października na Kampusie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się pierwsza edycja targów... Więcej »

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2013 i Gala Młodego Biznesu

W dniach od 18 do 24 listopada 2013 r. w Małopolsce odbędzie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2013, w ramach którego po raz kolejny zorganizowana zostanie Gala Młodego Biznesu. To ogólnoświatowa inicjatywa, mającą na... Więcej »

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.