ESN SGH organizuje warsztaty dla młodych przedsiębiorców – Fund Your Future

Masz mnóstwo pomysłów, ale nie wiesz, skąd wziąć pieniądze na ich sfinansowanie? Fund Your Future, projekt stworzony przez studentów Szkoły Głównej Handlowej, ma pomóc młodym przedsiębiorcom w postawieniu pierwszych kroków w biznesie i w skutecznym pozyskiwaniu kapitału na rozwój. Warsztaty ze specjalistami odbędą się w dniach 10-12 maja 2017 r. na terenie kampusu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Fund Your Future

Brak funduszy na spełnienie marzeń, niewystarczające środki na realizację świetnego pomysłu - oto najczęstsze przyczyny rezygnowania młodych ludzi z przyszłościowych i innowacyjnych idei. Studenci Szkoły Głównej Handlowej postanowili położyć temu kres! Przychodzą z inicjatywą warsztatów „FUND YOUR FUTURE”.

Dzięki możliwości spotkania ze specjalistami studenci, początkujący przedsiębiorcy, założyciele start-upów oraz wszyscy zainteresowani zarówno tradycyjnymi jak i alternatywnymi sposobami pozyskiwania funduszy, będą mieli okazję przekonać się jak wiele dróg prowadzi do realizacji planów i pomysłów. Crowdfunding, crowdinvesting, fundusze Unii Europejskiej, środki rządowe, wsparcie fundacji i organizacji pozarządowych, pozyskiwanie inwestorów – to tylko kilka przykładów podmiotów wspierających kreatywne inicjatywy! Przyjdź w dniach 10-12 maja i przekonaj się, że nic nie jest niemożliwe, a chcieć to móc!

Młodzi Polacy stale i niezmiennie oferują wachlarz innowacyjnych pomysłów, a mimo to ich ogromny potencjał nie jest wykorzystywany ze względu na brak kapitału, odpowiedniego biznesplanu czy świadomości w kwestii różnorodnych możliwości pozwalających na rozwój i samorealizację, oferowanych zarówno przez organizacje rządowe, fundacje czy prywatne inicjatywy.

Naprzeciw temu zjawisku wychodzą studenci Szkoły Głównej Handlowej. Fund Your Future to projekt, którego celem jest organizacja warsztatów ze specjalistami w zakresie kreowania marki, budowania wizerunku oraz pozyskiwania kapitału i funduszy w sposób tradycyjny (np. fundusze z Unii Europejskiej, kredyty, dofinansowania) jak i alternatywny (crowdfunding, pozyskiwanie inwestorów, Anioły Biznesu), na rozwój prywatnych przedsiębiorstw oraz start-upów.

Jedynie najlepsi specjaliści i przedstawiciele największych firm oraz organizacji zajmujących się doradztwem przy zakładaniu firm, pozyskiwaniem funduszy oraz rozwojem przedsiębiorczości będą w stanie wypełnić cele projektu i odpowiedzieć na potrzeby młodych ludzi, którym od lat kibicują. Czekają oni by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w czasie warsztatów i wykładów. W dniach 10-12 maja przyjdź na warsztaty Fund Your Future i przekonaj się sam!

Harmonogram warsztatów

  • 10.05, 17:00 JAK ZACZĄĆ REALIZOWAĆ POMYSŁY DYSPONUJĄC STUDENCKIM BUDŻETEM?
  • 10.05, 18:00 CROWDFUNDING BEZ TAJEMNIC
  • 12.05, 13:00 FUNDUSZE EUROPEJSKIE - CZY RZECZYWIŚCIE TAK ŁATWO JE POZYSKAĆ?
  • 12.05, 17:00 POZYSKIWANIE INWESTORÓW OKIEM INWESTORA

Pobierz plakat z szerszym opisem wydarzeń: PDF, 219 KB

Więcej informacji o Fund Your Future znajdziecie:

materiały ESN SGH
ostatnia modyfikacja: 23.04.2017 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: 

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.