Soft Skills Academy 14

Soft Skills Academy to cykl darmowych szkoleń, który daje studentom szansę na rozwijanie umiejętności miękkich pod okiem inspirujących specjalistów. Pomagamy studentom największych krakowskich uczelni kształtować ich zdolności pracy w zespole, autoprezentacji i komunikacji międzyludzkiej, co z pewnością wpłynie korzystnie na przebieg ich przyszłej kariery zawodowej. Naszym celem i motywacją jest rozwijanie studentów tak, aby zdobyli oni cenną wiedzę i doświadczenie, odkrywając przy tym potencjał, który od zawsze w nich drzemał, ale tylko czekał na odpowiedni moment, aby ujrzeć światło dzienne.

Soft Skills Academy

Uczestnictwo w Soft Skills Academy 14 jest w pełni bezpłatne. Jedyne co musisz zrobić, to wypełnić formularz zgłoszeniowy w czasie trwania zapisów. Warsztaty będą prowadzone na terenie kampusu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w dniach 4-10 grudnia 2023 roku. Zapisy ruszają już 6 listopada!

14. edycja, czyli sztuczna inteligencja!

Sztuczna inteligencja oraz szybki i intensywny postęp technologiczny sprawiły, że coraz więcej zadań oddelegowujemy komputerom, maszynom czy robotom. Czy to oznacza, że człowiek z czasem przestanie być potrzebny do większości wykonywanych zawodów? Wychodzimy naprzeciw tym rozważaniom, oferując studentom możliwość zdobycia tego, co jest nieosiągalne dla sztucznej inteligencji. Siła i moc człowieka tkwi w umiejętnościach miękkich, zatem chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was wszystkich, którzy chcą postawić pierwszy bądź kolejny krok w budowaniu swojego lepszego jutra. Będzie to niesamowita edycja, w której przedstawimy umiejętności miękkie z nieco innej strony. Gwarantujemy, że czas, który teraz zainwestujecie, zaowocuje w przyszłości lepszym startem na rynku pracy, szerszymi perspektywami zawodowymi, większą pewnością siebie oraz tym, co najważniejsze w życiu - osobistym szczęściem, zadowoleniem i satysfakcją!

W nadchodzącej edycji uczestnicy będą mieć do wyboru 4 tematyczne ścieżki rozwoju tj. biznes, finanse, autoprezentacja oraz efektywna nauka.

Oprócz tego studenci będą mieli możliwość brać udział w wolnych warsztatach, które również mogą okazać się świetną okazją do rozwoju. Naszym hasłem przewodnim jest maksyma „I am not a robot”. Nie jesteś robotem, więc osiągnij coś, co nieosiągalne razem z Soft Skills Academy 14!

Informacje o wydarzeniu i rejestracja

Link do wydarzenia na Facebooku
Link do Instagrama SSA
Link do Facebooka SSA

SuperSurvey

Soft Skills Academy
ostatnia modyfikacja: 08.11.2023 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: 

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.