Do 140 zł za otwarcie konta w ING Banku

Jeśli do 31 marca 2019 r. otworzysz przez internet konto dla młodych Mobi lub Konto Direct w ING Banku Śląskim, i wykonasz przynajmniej 10 transakcji przy użyciu karty płatniczej lub BLIKA, otrzymasz 100 zł premii. Dodatkowe 40 zł możesz zgarnąć za płatności BLIKIEM w internecie oraz za przelewy na telefon. Jakie są szczegóły promocji i jak zdobyć nagrodę?

Ostatnia aktualizacja: 8 stycznia 2019 r.

ING promocja 100 zł

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać 100 zł?

  • Do 31 marca 2019 r. złóż przez internet wniosek o otwarcie konta w ING Banku Śląskim, wraz z kartą płatniczą i kontem oszczędnościowym,
  • podpisz umowę z bankiem (za pośrednictwem kuriera), a następnie aktywuj dostęp do konta i kartę płatniczą,
  • do 30 kwietnia 2019 r. wykonaj przynajmniej 10 transakcji kartą płatniczą lub BLIKIEM,
  • nie rezygnuj z karty i nie zamykaj konta otwartego w promocji przynajmniej do 15 maja 2019 r.

Kiedy zostanie wypłacona premia?

Aby premia została wypłacona, musisz posiadać kartę płatniczą i konto otwarte w ramach promocji przynajmniej do dnia wypłaty, czyli do 15 maja 2019 r. Bonus otrzymasz na Otwarte Konto Oszczędnościowe (otworzysz je razem z Kontem Mobi; jest bezpłatnie prowadzone i nie generuje dodatkowych kosztów).

W artykule prezentujemy warunki promocji „Do 140 zł za otwarcie konta Mobi” dla młodych, w wieku od 18 do 26 lat. Warunki dla starszych są nieznacznie inne – zamiast dziesięciu transakcji należy wydać przynajmniej 1000 zł oraz, jeśli chcesz zdobyć premię dodatkową, zapewnić 1000 zł wpływu na konto od pracodawcy.

Wniosek o otwarcie konta z bonusem znajdziesz na stronie ING Banku.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w promocji?

W kolejnej edycji promocji pod nazwą „Do 140 zł za otwarcie konta Mobi” biorą udział nowi klienci – w tym przypadku są to osoby, które od 27 lutego 2017 r. do 31 grudnia 2018 r. nie były i nie są posiadaczami konta osobistego w ING Banku Śląskim (nie można być też współposiadaczem rachunku). To oznacza, że jeśli przed lutym 2017 r. miałeś konto w ING (które później zostało zamknięte), nie ma przeszkód, żeby skorzystać z oferty. Dodatkowo, aby wziąć udział w promocji nie możesz wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych przez bank.

Jeśli spełnisz te warunki, a następnie wykonasz wszystkie opisane powyżej kroki, ING wypłaci Ci premię w wysokości 100 zł. Ale to nie wszystko, można zyskać jeszcze 40 zł. SPRAWDŹ!

Jak zgarnąć dodatkowe 40 zł?

W nowej promocji możesz zyskać jeszcze dodatkową kwotę 40 zł (2 razy po 20 zł). Co trzeba zrobić?

  • 20 zł otrzymasz za płatności BLIKIEM w internecie: jeśli przynajmniej 3 z wspomnianych wcześniej dziesięciu transakcji kartą/BLIKIEM zostaną wykonane w sklepach internetowych przy użyciu kodu BLIK, otrzymasz dodatkową nagrodę.
  • 20 zł otrzymasz za wykonanie co najmniej 2 przelewów na telefon na kwotę min. 5 zł, do różnych odbiorców.

Łącznie możesz więc zyskać 140 zł.

140 zł za otwarcie konta - ING
140 zł za założenie konta w ING, zrzut ekranu ze strony www.ing.pl

W promocji możesz też płacić BLIKIEM

Co ciekawe, żeby zgarnąć premię nie trzeba posługiwać się wyłącznie kartą. Do transakcji bezgotówkowych, które trzeba wykonać w ramach promocji wliczają się też zakupy opłacone BLIKIEM.

Po otwarciu konta ściągnij aplikację Moje ING mobile (Google Play, App Store, Windows Store) i zaprzyjaźnij się z kodami BLIK, przetestuj ich działanie, być może będzie to dla Ciebie wygodny sposób płacenia. Jeśli nie masz pojęcia czym jest nowy rodzaj płatności, zerknij do naszego artykułu: co to jest i jak działa BLIK.

Jakie są haczyki?

Regulamin promocji jest jasny. Rzeczą, którą trzeba mieć na uwadze, jest konieczność posiadania konta i karty do dnia wypłacania premii, czyli do 15 maja 2019 roku. Poza tym, przy zwykłych płatnościach kartą (np. za zakupy w sklepach i restauracjach, pubach, kinach, itp.), nie powinieneś mieć żadnych problemów ze zdobyciem nagrody. Pamiętaj, że wypłaty z bankomatów nie wliczają się do puli transakcji potrzebnych do zgarnięcia premii (są to transakcje gotówkowe), podobnie jak transakcje kartą anulowane przez Ciebie (np. zwrot towaru w sklepie) i mikropłatności kartą umożliwiające transakcje pieniędzy dwoma osobami fizycznymi w internecie. Wszystkie informacje na temat płatności BLIKIEM znajdziesz w naszym artykule (podlinkowanym wcześniej).

Jeśli planujesz zmianę głównego rachunku (lub otwarcie pierwszego), oferta ING powinna Cię zainteresować.

Konto Mobi to bardzo dobry rachunek dla młodych, prowadzony za darmo, z bezwarunkowo darmową kartą płatniczą (Visa wielowalutowa) dla osób do 26 lat. Jeśli masz więcej, niż 26 lat, z opłaty za kartę (7 zł) zwolni Cię wydanie przy jej użyciu min. 300 zł w miesiącu.

Z rachunkiem w ING otrzymujesz darmowe przelewy przez internet, darmowe wpłaty we wpłatomatach ING i dostęp do wysoko ocenianej aplikacji mobilnej. Jeśli chodzi o bankomaty, to bezpłatne są maszyny ING i Planet Cash. Za pierwszą wypłatę w miesiącu z bankomatu innej sieci nie zapłacisz nic, lecz za każdą kolejną 2,5 zł. Wszystkie wypłaty z bankomatów przy użyciu kodu BLIK są bezpłatne dla posiadaczy konta Mobi (do 26 lat).

Strona konta Mobi w ING
Strona konta Mobi, zrzut ekranu ze strony www.ing.pl

Poprzednie edycje promocji

ING cyklicznie organizuje promocje z bonusem za aktywne korzystanie z konta i karty, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów, głównie przez jasne i łatwe warunki, które trzeba spełnić, aby zyskać nagrodę. Prosty i krótki regulamin jest wielką zaletą tej akcji. W obecnej promocji nie dość, że do zyskania jest więcej, niż dawniej (140 zł zamiast 100 zł), to dodatkowo płacić można nie tylko kartą, ale i BLIKIEM, co jest niezwykle wygodne.

Poniżej możesz zobaczyć zrzut ekranu z jednej z pierwszych tego typu promocji, w której nagroda była podzielona na dwie części po 50 złotych.

Promocja ING - poprzednia edycja
Wcześniejsza edycja promocji: wypłata pierwszej z dwóch części premii

Jak otworzyć konto przez internet?

Udział w promocji biorą jedynie te osoby, które złożą wniosek internetowy o otwarcie konta (lub mają już dostęp do bankowości ING, np. posiadacze kredytów lub lokat, ale nie kont osobistych). Formularz jest dostępny na stronie ING Banku, a jego wypełnienie nie zajmie więcej, niż kilka minut. Instrukcję krok po kroku możesz znaleźć w naszym artykule: Jak otworzyć konto w ING.

Wniosek o otwarcie konta znajdziesz na stronie ING Banku.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 08.01.2019 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.