Do 300 zł za otwarcie konta w ING

W kontynuacji promocji ING można zyskać łącznie 300 zł premii za otwarcie i korzystanie z konta dla młodych. Załóż Konto Mobi, wykonaj 10 transakcji przy użyciu karty płatniczej, Blika lub portfela mobilnego (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay) – za to otrzymasz 120 zł. Dodatkowe 130 zł można zgarnąć płacąc Blikiem w internecie i oszczędzając automatycznie na rachunku Smart Saver, a kolejne 50 zł zyskasz, gdy podczas zakładania konta Mobi podasz kod promocji od znajomego, który ma konto osobiste w ING Banku Śląskim. Jakie są szczegóły promocji i jak zdobyć nagrodę?

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2023 r.

ING promocja 200 zł

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać 300 zł? (warunki dla Konta Mobi – dla młodych)

  • Do 29 czerwca 2023 r. złóż przez internet wniosek o otwarcie konta w ING Banku Śląskim, wraz z kartą płatniczą i kontem oszczędnościowym (OKO).
  • Do 31 sierpnia 2023 r. wykonaj przynajmniej 10 transakcji kartą płatniczą, Blikiem lub portfelem mobilnym (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay).
  • Wyraź zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych od banku, a także do dnia wypłaty premii nie zamykaj konta wraz z kartą i rachunkiem oszczędnościowym.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz premię w wysokości 120 zł. A jak zgarnąć całą pulę, czyli 300 zł? Oprócz powyższych musisz jeszcze:

  • płacić Blikiem w internecie: przynajmniej 3 z wspomnianych wcześniej dziesięciu transakcji kartą/Blikiem muszą zostać wykonane w sklepach internetowych przy użyciu kodu BLIK,
  • założyć rachunek Smart Saver, który służy do automatycznego odkładania określonych przez Ciebie kwot przy każdej transakcji (jest darmowy),
  • zgromadzić na wspomnianym wyżej Smart Saverze minimum 30 zł – saldo będzie sprawdzane 31 sierpnia 2023 r.

Spełniając powyższe warunki otrzymasz 130 zł. A dodatkowe 50 zł zdobędziesz jeśli:

  • podczas zakładania konta Mobi podasz kod promocji od znajomego, który ma konto osobiste w ING, a następnie zrobisz transakcje bezgotówkowe na min. 300 zł w dwóch dowolnych miesiącach kalendarzowych promocji.

W promocjach „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi" i „Poleć konto znajomemu” (które się łączą) mogą brać udział osoby pełnoletnie, które nie są i nie były klientami ING Banku Śląskiego.

Kiedy zostanie wypłacona premia?

Aby premia została wypłacona, musisz posiadać kartę płatniczą i konto Mobi (lub Direct) oraz OKO otwarte w ramach promocji przynajmniej do dnia wypłaty, czyli do 15 września 2023 r. Bonus otrzymasz na Otwarte Konto Oszczędnościowe (otworzysz je razem z Kontem Mobi/Kontem Direct; jest bezpłatnie prowadzone i nie generuje dodatkowych kosztów).

Wniosek o otwarcie konta z bonusem znajdziesz na stronie ING.

Warunki dla Konta Direct (powyżej 26 lat)

Jeśli masz więcej, niż 26 lat i otwierasz Konto Direct, warunki są nieznacznie inne:

  • do 29 czerwca 2023 r. złóż przez internet wniosek o otwarcie konta w ING Banku Śląskim, wraz z kartą płatniczą i kontem oszczędnościowym,
  • do 30 września 2023 r. wykonaj transakcje na kwotę minimum 1000 zł dowolną kartą wydaną do konta, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub Blikiem,
  • jeśli przynajmniej 3 transakcje Blikiem wykonasz płacąc za zakupy w internecie oraz w każdym z trzech dowolnych miesięcy trwania promocji zapewnisz wpływ na konto w kwocie min. 1000 złotych, a także założysz min. jeden cel oszczędnościowy i odłożysz na nim min. 300 zł – otrzymasz dodatkowe 130 zł bonusu (do wcześniej zyskanych 120 zł).

Musisz również mieć włączone zgody marketingowe. Posiadaczom Konta Direct, którzy spełnią warunki promocji, bank wypłaci nagrodę do 16 października 2023 r.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w promocji?

W kolejnej edycji promocji pod nazwą „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi” oraz „Do 250 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” biorą udział nowi klienci – w tym przypadku są to osoby, które od 1 stycznia 2022 r. do 30 marca 2023 r. nie były i nie są posiadaczami konta osobistego w ING Banku Śląskim (nie można być też współposiadaczem rachunku), ani żadnego innego produktu. To oznacza, że jeśli przed 2022 r. miałeś konto w ING (które później zostało zamknięte), nie ma przeszkód, żeby skorzystać z oferty. Dodatkowo, aby wziąć udział w promocji nie możesz wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych przez bank.

Jeśli spełnisz te warunki, a następnie wykonasz wszystkie opisane powyżej kroki, ING wypłaci Ci premię na konto oszczędnościowe. SPRAWDŹ!

W promocji możesz też płacić mobilnie

Co ciekawe, żeby zgarnąć premię nie trzeba posługiwać się wyłącznie kartą. Do transakcji bezgotówkowych, które trzeba wykonać w ramach promocji wliczają się też zakupy opłacone Blikiem, Apple Pay, Google Pay i Garmin Pay.

Po otwarciu konta ściągnij aplikację Moje ING mobile (Google Play, App Store) i zaprzyjaźnij się z kodami BLIK i/lub dodaj kartę do wirtualnego portfela, który pozwoli płacić telefonem. Przetestuj działanie tych rozwiązań, być może będzie to dla Ciebie wygodny sposób płacenia! Jeśli nie masz pojęcia czym jest nowy rodzaj płatności, zerknij do naszego artykułu: co to jest i jak działa BLIK.

Jakie są haczyki?

Regulamin promocji jest jasny. Rzeczą, którą trzeba mieć na uwadze, jest konieczność posiadania konta i karty do dnia wypłacania premii (w przypadku Konta Mobi to 15 września 2023 r.). Poza tym, przy zwykłych płatnościach kartą (np. za zakupy w sklepach i restauracjach, pubach, kinach, itp.), nie powinieneś mieć żadnych problemów ze zdobyciem nagrody. Pamiętaj, że wypłaty z bankomatów nie wliczają się do puli transakcji potrzebnych do zgarnięcia premii (są to transakcje gotówkowe), podobnie jak transakcje kartą anulowane przez Ciebie (np. zwrot towaru w sklepie) i mikropłatności kartą umożliwiające transakcje pieniędzy dwoma osobami fizycznymi w internecie. Wszystkie informacje na temat płatności Blikiem znajdziesz w naszym artykule (podlinkowanym wcześniej).

Jeśli planujesz zmianę głównego rachunku (lub otwarcie pierwszego), oferta ING powinna Cię zainteresować.

Konto Mobi to bardzo dobry rachunek dla młodych, prowadzony za darmo, z bezwarunkowo darmową kartą płatniczą (Visa wielowalutowa) dla osób do 26 lat. Jeśli masz więcej, niż 26 lat, z opłaty za kartę (7 zł) zwolni Cię wydanie przy jej użyciu min. 300 zł w miesiącu.

Z rachunkiem w ING otrzymujesz darmowe przelewy przez internet, darmowe wpłaty we wpłatomatach ING i dostęp do wysoko ocenianej aplikacji mobilnej. Jeśli chodzi o bankomaty, to bezpłatne są maszyny ING i Planet Cash. Za pierwszą wypłatę w miesiącu z bankomatu innej sieci nie zapłacisz nic, lecz za każdą kolejną 2,5 zł. Wszystkie wypłaty z bankomatów przy użyciu kodu BLIK są bezpłatne dla posiadaczy konta Mobi (do 26 lat).

Poprzednie edycje promocji

ING cyklicznie organizuje promocje z bonusem za aktywne korzystanie z konta i karty, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów, głównie przez jasne i łatwe warunki, które trzeba spełnić, aby zyskać nagrodę. Prosty i krótki regulamin jest wielką zaletą tej akcji. W obecnej promocji nie dość, że do zyskania jest więcej, niż dawniej, to dodatkowo płacić można nie tylko kartą, ale i Blikiem, co jest niezwykle wygodne.

Szczegóły oraz wniosek o otwarcie konta znajdziesz na stronie ING Banku Śląskiego, natomiast wszystkie podobne rachunki w polskich bankach porównasz w naszym rankingu kont dla młodych.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 01.06.2023 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.