Do 140 zł za otwarcie konta w ING Banku

Jeśli do 30 czerwca 2019 r. otworzysz przez internet konto dla młodych Mobi lub Konto Direct w ING Banku Śląskim, i wykonasz przynajmniej 10 transakcji przy użyciu karty płatniczej lub BLIKA, otrzymasz 100 zł premii. Dodatkowe 40 zł możesz zgarnąć za płatności BLIKIEM w internecie oraz za przelewy na telefon. Jakie są szczegóły promocji i jak zdobyć nagrodę?

Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2019 r.

ING promocja 100 zł

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać 100 zł? (warunki dla Konta Mobi – dla młodych)

 • Do 30 czerwca 2019 r. złóż przez internet wniosek o otwarcie konta w ING Banku Śląskim, wraz z kartą płatniczą i kontem oszczędnościowym; w promocji biorą udział konta: Mobi (18-26 lat) i Direct (powyżej 26 roku życia),
 • podpisz umowę z bankiem (za pośrednictwem kuriera), a następnie aktywuj dostęp do konta i kartę płatniczą,
 • do 31 lipca 2019 r. wykonaj przynajmniej 10 transakcji kartą płatniczą lub BLIKIEM,
 • nie rezygnuj z karty i nie zamykaj konta otwartego w promocji przynajmniej do 15 sierpnia 2019 r.

Kiedy zostanie wypłacona premia?

Aby premia została wypłacona, musisz posiadać kartę płatniczą i konto otwarte w ramach promocji przynajmniej do dnia wypłaty, czyli do 15 sierpnia 2019 r. Bonus otrzymasz na Otwarte Konto Oszczędnościowe (otworzysz je razem z Kontem Mobi/Kontem Direct; jest bezpłatnie prowadzone i nie generuje dodatkowych kosztów).

Wniosek o otwarcie konta z bonusem znajdziesz na stronie ING Banku.

Warunki dla Konta Direct (powyżej 26 lat)

Jeśli masz więcej, niż 26 lat i otwierasz Konto Direct, warunki są nieznacznie inne:

 • Do 30 czerwca 2019 r. złóż przez internet wniosek o otwarcie konta w ING Banku Śląskim, wraz z kartą płatniczą i kontem oszczędnościowym
 • do 31 sierpnia 2019 r. wykonaj transakcje na kwotę minimum 1000 zł przy użyciu karty płatniczej lub BLIKA
 • nie rezygnuj z karty i nie zamykaj konta otwartego w promocji przynajmniej do wypłaty premii.

Posiadaczom Konta Direct, którzy spełnią warunki promocji do 30 czerwca 2019 r. bank wypłaci nagrodę do 10 lipca 2019 r. pozostałym natomiast do 10 września 2019 r.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w promocji?

W kolejnej edycji promocji pod nazwą „Do 140 zł za otwarcie konta Mobi” oraz „Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort” biorą udział nowi klienci – w tym przypadku są to osoby, które od 1 stycznia 2018 r. do 31 marca 2019 r. nie były i nie są posiadaczami konta osobistego w ING Banku Śląskim (nie można być też współposiadaczem rachunku). To oznacza, że jeśli przed styczniem 2018 r. miałeś konto w ING (które później zostało zamknięte), nie ma przeszkód, żeby skorzystać z oferty. Dodatkowo, aby wziąć udział w promocji nie możesz wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych przez bank.

Jeśli spełnisz te warunki, a następnie wykonasz wszystkie opisane powyżej kroki, ING wypłaci Ci premię w wysokości 100 zł. Ale to nie wszystko, można zyskać jeszcze 40 zł. SPRAWDŹ!

Jak zgarnąć dodatkowe 40 zł? (Warunki dla młodych)

W nowej promocji możesz zyskać jeszcze dodatkową kwotę 40 zł (2 razy po 20 zł). Co trzeba zrobić?

 • 20 zł otrzymasz za płatności BLIKIEM w internecie: jeśli przynajmniej 3 z wspomnianych wcześniej dziesięciu transakcji kartą/BLIKIEM zostaną wykonane w sklepach internetowych przy użyciu kodu BLIK, otrzymasz dodatkową nagrodę.
 • 20 zł otrzymasz za wykonanie co najmniej 2 przelewów na telefon na kwotę min. 5 zł, do różnych odbiorców.

Łącznie możesz więc zyskać 140 zł.

Warunki dla Konta Direct (od 26 r.ż.)

Posiadacze Konta Direct muszą spełnić następujące warunki, żeby zgarnąć dodatkową premię:

 • 20 zł za płatności BLIKIEM w internecie: jeśli przynajmniej 3 razy zapłacisz w sklepach internetowych przy użyciu kodu BLIK,
 • 20 zł za wpływ wynagrodzenia od pracodawcy na konto (min. 1000 zł).
140 zł za otwarcie konta - ING
140 zł za założenie konta w ING, zrzut ekranu ze strony www.ing.pl

W promocji możesz też płacić BLIKIEM

Co ciekawe, żeby zgarnąć premię nie trzeba posługiwać się wyłącznie kartą. Do transakcji bezgotówkowych, które trzeba wykonać w ramach promocji wliczają się też zakupy opłacone BLIKIEM.

Po otwarciu konta ściągnij aplikację Moje ING mobile (Google Play, App Store) i zaprzyjaźnij się z kodami BLIK, przetestuj ich działanie, być może będzie to dla Ciebie wygodny sposób płacenia. Jeśli nie masz pojęcia czym jest nowy rodzaj płatności, zerknij do naszego artykułu: co to jest i jak działa BLIK.

Jakie są haczyki?

Regulamin promocji jest jasny. Rzeczą, którą trzeba mieć na uwadze, jest konieczność posiadania konta i karty do dnia wypłacania premii (w przypadku Konta Mobi to 15 sierpnia 2019 roku). Poza tym, przy zwykłych płatnościach kartą (np. za zakupy w sklepach i restauracjach, pubach, kinach, itp.), nie powinieneś mieć żadnych problemów ze zdobyciem nagrody. Pamiętaj, że wypłaty z bankomatów nie wliczają się do puli transakcji potrzebnych do zgarnięcia premii (są to transakcje gotówkowe), podobnie jak transakcje kartą anulowane przez Ciebie (np. zwrot towaru w sklepie) i mikropłatności kartą umożliwiające transakcje pieniędzy dwoma osobami fizycznymi w internecie. Wszystkie informacje na temat płatności BLIKIEM znajdziesz w naszym artykule (podlinkowanym wcześniej).

Jeśli planujesz zmianę głównego rachunku (lub otwarcie pierwszego), oferta ING powinna Cię zainteresować.

Konto Mobi to bardzo dobry rachunek dla młodych, prowadzony za darmo, z bezwarunkowo darmową kartą płatniczą (Visa wielowalutowa) dla osób do 26 lat. Jeśli masz więcej, niż 26 lat, z opłaty za kartę (7 zł) zwolni Cię wydanie przy jej użyciu min. 300 zł w miesiącu.

Z rachunkiem w ING otrzymujesz darmowe przelewy przez internet, darmowe wpłaty we wpłatomatach ING i dostęp do wysoko ocenianej aplikacji mobilnej. Jeśli chodzi o bankomaty, to bezpłatne są maszyny ING i Planet Cash. Za pierwszą wypłatę w miesiącu z bankomatu innej sieci nie zapłacisz nic, lecz za każdą kolejną 2,5 zł. Wszystkie wypłaty z bankomatów przy użyciu kodu BLIK są bezpłatne dla posiadaczy konta Mobi (do 26 lat).

Strona konta w ING
zrzut ekranu ze strony www.ing.pl

Poprzednie edycje promocji

ING cyklicznie organizuje promocje z bonusem za aktywne korzystanie z konta i karty, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów, głównie przez jasne i łatwe warunki, które trzeba spełnić, aby zyskać nagrodę. Prosty i krótki regulamin jest wielką zaletą tej akcji. W obecnej promocji nie dość, że do zyskania jest więcej, niż dawniej (140 zł zamiast 100 zł), to dodatkowo płacić można nie tylko kartą, ale i BLIKIEM, co jest niezwykle wygodne.

Poniżej możesz zobaczyć zrzut ekranu z jednej z pierwszych tego typu promocji, w której nagroda była podzielona na dwie części po 50 złotych.

Promocja ING - poprzednia edycja
Wcześniejsza edycja promocji: wypłata pierwszej z dwóch części premii

Jak otworzyć konto przez internet?

Udział w promocji biorą jedynie te osoby, które złożą wniosek internetowy o otwarcie konta (lub mają już dostęp do bankowości ING, np. posiadacze kredytów lub lokat, ale nie kont osobistych). Formularz jest dostępny na stronie ING Banku, a jego wypełnienie nie zajmie więcej, niż kilka minut. Instrukcję krok po kroku możesz znaleźć w naszym artykule: Jak otworzyć konto w ING.

Wniosek o otwarcie konta znajdziesz na stronie ING Banku.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 11.04.2019 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.