Do 500 zł za otwarcie konta w ING

W nowej promocji ING Banku Śląskiego można zyskać łącznie do 500 zł premii za otwarcie i aktywne korzystanie z konta osobistego oraz odkładanie na koncie oszczędnościowym. W ofercie z bonusem mogą wziąć udział nowi klienci banku, zakładając Konto Mobi dla młodych lub Konto Direct dla osób powyżej 26 lat. Jakie są szczegóły promocji i jak zdobyć nagrodę?

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2024 r.

ING promocja 500 zł

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać 500 zł? (warunki dla Konta Mobi – dla młodych)

Do 29 sierpnia 2024 r. złóż przez stronę banku lub aplikację wniosek o otwarcie konta w ING Banku Śląskim, wraz z kartą płatniczą i kontem oszczędnościowym (OKO), jednocześnie wyrażając zgody marketingowe. Następnie w ciągu 3 miesięcy od otwarcia konta:

  • zapewnij wpływy na kwotę min. 1000 zł (w formie jednego lub kilku wpływów na konto otwarte w promocji) w dwóch różnych miesiącach,
  • zrób łącznie 15 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub Blikiem w sklepach stacjonarnych,
  • przynajmniej raz zapłać Blikiem w internecie,
  • pobierz aplikację Moje ING i zaloguj się do niej min. 3 razy,
  • odłóż na koncie oszczędnościowym (OKO) minimum 500 zł do 30 listopada 2024 r. (tego dnia będzie sprawdzany stan konta).

Do dnia wypłaty nagrody (czyli do 16 grudnia 2024 r.) nie zamykaj otwartych w promocji kont i karty do rachunku. Za spełnienie tych warunków otrzymasz premię w wysokości 300 zł.

Dodatkowe 200 zł zyskasz jeśli:

  • konto osobiste założysz przez aplikację Moje ING i skorzystasz z potwierdzenia tożsamości metodą na selfie oraz
  • spełnisz warunki z pierwszego kroku (dotyczące premii 300 zł)

W promocji „Załóż konto i zyskaj" mogą brać udział osoby pełnoletnie, które nie są i nie były klientami ING Banku Śląskiego.

Kiedy zostanie wypłacona premia?

Aby premia została wypłacona, musisz posiadać kartę płatniczą i konto Mobi (lub Direct) oraz OKO otwarte w ramach promocji przynajmniej do dnia wypłaty, czyli do 16 grudnia 2024 r.

Wniosek o otwarcie konta z bonusem znajdziesz na stronie ING.

Pamiętaj, że biorąc udział w promocji "Załóż konto i zyskaj" możesz również skorzystać ze specjalnej oferty na rachunku oszczędnościowym z oprocentowaniem do 6% na trzy miesiące (do kwoty poniżej 200 tys. zł) – promocje łączą się.

Warunki dla Konta Direct (powyżej 26 lat)

Tym razem warunki promocji dla konta ING z bonusem są takie same dla wszystkich grup wiekowych – zarówno dla posiadaczy Konta Mobi (18-26 lat) jak i dla posiadaczy Konta Direct (powyżej 26 lat). Więc wszystkie kroki, które są potrzebne do zyskania premii, opisaliśmy wyżej.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w promocji?

W nowej promocji pod nazwą „Załóż konto i zyskaj” biorą udział nowi klienci – w tym przypadku są to osoby, które od 1 kwietnia 2023 r. do 27 czerwca 2024 r. nie były i nie są posiadaczami konta osobistego w ING Banku Śląskim (nie można być też współposiadaczem rachunku). To oznacza, że jeśli przed kwietniem 2023 r. miałaś lub miałeś konto w ING (które później zostało zamknięte), nie ma przeszkód, żeby skorzystać z oferty. Dodatkowo, aby wziąć udział w promocji nie możesz wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych przez bank.

Jeśli spełnisz te warunki, a następnie wykonasz wszystkie opisane powyżej kroki, ING wypłaci Ci premię na konto oszczędnościowe. SPRAWDŹ!

W promocji możesz też płacić mobilnie

Co ciekawe, żeby zgarnąć premię nie trzeba posługiwać się wyłącznie kartą. Do transakcji bezgotówkowych, które trzeba wykonać w ramach promocji wliczają się też zakupy opłacone Blikiem, Apple Pay, Google Pay i Garmin Pay.

Po otwarciu konta ściągnij aplikację Moje ING mobile (Google Play, App Store) i zaprzyjaźnij się z kodami BLIK i/lub dodaj kartę do wirtualnego portfela, który pozwoli płacić telefonem. Przetestuj działanie tych rozwiązań, być może będzie to dla Ciebie wygodny sposób płacenia! Jeśli nie masz pojęcia czym jest nowy rodzaj płatności, zerknij do naszego artykułu: co to jest i jak działa BLIK.

Jakie są haczyki?

Regulamin promocji jest jasny. Rzeczą, którą trzeba mieć na uwadze, jest konieczność posiadania konta i karty do dnia wypłacania premii. Poza tym, przy zwykłych płatnościach kartą (np. za zakupy w sklepach i restauracjach, pubach, kinach, itp.), nie powinnaś/nie powinieneś mieć żadnych problemów ze zdobyciem nagrody. Pamiętaj, że wypłaty z bankomatów nie wliczają się do puli transakcji potrzebnych do zgarnięcia premii (są to transakcje gotówkowe), podobnie jak transakcje kartą anulowane przez Ciebie (np. zwrot towaru w sklepie) i mikropłatności kartą umożliwiające transakcje pieniędzy dwoma osobami fizycznymi w internecie. Wszystkie informacje na temat płatności Blikiem znajdziesz w naszym artykule (podlinkowanym wcześniej).

Jeśli planujesz zmianę głównego rachunku (lub otwarcie pierwszego), oferta ING powinna Cię zainteresować.

Konto Mobi to bardzo dobry rachunek dla młodych, prowadzony za darmo, z bezwarunkowo darmową kartą płatniczą (Visa wielowalutowa) dla osób do 26 lat. Jeśli masz więcej, niż 26 lat, z opłaty za kartę (10 zł) zwolni Cię wydanie przy jej użyciu min. 300 zł w miesiącu.

Z rachunkiem w ING otrzymujesz darmowe przelewy przez internet, darmowe wpłaty we wpłatomatach ING i dostęp do wysoko ocenianej aplikacji mobilnej. Jeśli chodzi o bankomaty, to bezpłatne są maszyny ING i Planet Cash. Za pierwszą wypłatę w miesiącu z bankomatu innej sieci nie zapłacisz nic, lecz za każdą kolejną 2,5 zł. Wszystkie wypłaty z bankomatów przy użyciu kodu BLIK są bezpłatne dla posiadaczy konta Mobi (do 26 lat), dla starszych opłata wynosi 5 zł za wypłatę (oprócz pierwszej w miesiącu).

Poprzednie promocje

ING cyklicznie organizuje promocje z bonusem za aktywne korzystanie z konta i karty, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów, głównie przez jasne i łatwe warunki, które trzeba spełnić, aby zyskać nagrodę. Prosty i krótki regulamin jest wielką zaletą tej akcji. W obecnej promocji nie dość, że do zyskania jest więcej, niż dawniej, to dodatkowo płacić można nie tylko kartą, ale i Blikiem, co jest niezwykle wygodne.

Szczegóły oraz wniosek o otwarcie konta znajdziesz na stronie ING Banku Śląskiego, natomiast wszystkie podobne rachunki w polskich bankach porównasz w naszym rankingu kont dla młodych.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 03.07.2024 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.