Do 500 zł za otwarcie konta w ING

W nowej promocji ING Banku Śląskiego można zyskać łącznie 500 zł premii za otwarcie i korzystanie z konta dla młodych. Załóż przez aplikację Moje ING (na selfie) Konto Mobi wraz z kontem oszczędnościowym, zapewnij min. 1000 zł wpływu przez 3 miesiące, płać bezgotówkowo kartą lub Blikiem (łącznie min. 1000 zł), w tym min. 3 transakcje Blikiem w sklepach internetowych, a także załóż cel oszczędnościowy, na którym zgromadzisz przynajmniej 300 zł. Jakie są szczegóły promocji i jak zdobyć nagrodę?

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2024 r.

ING promocja 500 zł

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać 500 zł? (warunki dla Konta Mobi – dla młodych)

  • Do 27 czerwca 2024 r. złóż przez internet wniosek o otwarcie konta w ING Banku Śląskim, wraz z kartą płatniczą i kontem oszczędnościowym (OKO), jednocześnie wyrażając zgodę na weryfikację behawioralną.
  • W trzech dowolnych miesiącach promocji zapewnij wpływ min. 1000 zł na miesiąc (w formie jednego lub kilku przelewów) do 30 września 2024 r. – za spełnienie tych dwóch warunków otrzymasz 150 zł.
  • Dodatkowe 200 zł otrzymasz, jeśli spełnisz warunki z pierwszego kroku (opisanego wyżej), a konto osobiste założysz przez aplikację Moje ING i skorzystasz z potwierdzenia tożsamości metodą na selfie.
  • Kolejne 150 zł możesz zgarnąć jeśli spełnisz warunki z pierwszego kroku, a do 30 września 2024 roku: zapłacisz bezgotówkowo (kartą lub Blikiem) łącznie 1000 zł, a minimum 3 transakcje zrobisz Blikiem w sklepach internetowych, a także założysz cel oszczędnościowy, na którym uzbierasz minimum 300 zł (saldo będzie sprawdzane 30.09.2024).
  • Wyraź też zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych od banku, a także do dnia wypłaty premii nie zamykaj konta wraz z kartą i rachunkiem oszczędnościowym (czyli 15.10.2024).

W promocji „Załóż konto i zyskaj" mogą brać udział osoby pełnoletnie, które nie są i nie były klientami ING Banku Śląskiego.

Kiedy zostanie wypłacona premia?

Aby premia została wypłacona, musisz posiadać kartę płatniczą i konto Mobi (lub Direct) oraz OKO otwarte w ramach promocji przynajmniej do dnia wypłaty, czyli do 15 października 2024 r.

Wniosek o otwarcie konta z bonusem znajdziesz na stronie ING.

Pamiętaj, że biorąc udział w promocji "Załóż konto i zyskaj" możesz również skorzystać ze specjalnej oferty na rachunku oszczędnościowym, czyli ulokować zaskórniaki na 5,25% na trzy miesiące (do 200 tys. zł) – promocje łączą się.

Warunki dla Konta Direct (powyżej 26 lat)

Tym razem warunki promocji dla konta ING z bonusem są takie same dla wszystkich grup wiekowych – zarówno dla posiadaczy Konta Mobi (18-26 lat) jak i dla posiadaczy Konta Direct (powyżej 26 lat). Więc wszystkie kroki, które są potrzebne do zyskania premii, opisaliśmy wyżej.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w promocji?

W nowej promocji pod nazwą „Załóż konto i zyskaj” biorą udział nowi klienci – w tym przypadku są to osoby, które od 31 grudnia 2022 r. do 28 marca 2024 r. nie były i nie są posiadaczami konta osobistego w ING Banku Śląskim (nie można być też współposiadaczem rachunku), ani żadnego innego produktu. To oznacza, że jeśli przed grudniem 2022 r. miałaś lub miałeś konto w ING (które później zostało zamknięte), nie ma przeszkód, żeby skorzystać z oferty. Dodatkowo, aby wziąć udział w promocji nie możesz wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych przez bank.

Jeśli spełnisz te warunki, a następnie wykonasz wszystkie opisane powyżej kroki, ING wypłaci Ci premię na konto oszczędnościowe. SPRAWDŹ!

W promocji możesz też płacić mobilnie

Co ciekawe, żeby zgarnąć premię nie trzeba posługiwać się wyłącznie kartą. Do transakcji bezgotówkowych, które trzeba wykonać w ramach promocji wliczają się też zakupy opłacone Blikiem, Apple Pay, Google Pay i Garmin Pay.

Po otwarciu konta ściągnij aplikację Moje ING mobile (Google Play, App Store) i zaprzyjaźnij się z kodami BLIK i/lub dodaj kartę do wirtualnego portfela, który pozwoli płacić telefonem. Przetestuj działanie tych rozwiązań, być może będzie to dla Ciebie wygodny sposób płacenia! Jeśli nie masz pojęcia czym jest nowy rodzaj płatności, zerknij do naszego artykułu: co to jest i jak działa BLIK.

Jakie są haczyki?

Regulamin promocji jest jasny. Rzeczą, którą trzeba mieć na uwadze, jest konieczność posiadania konta i karty do dnia wypłacania premii. Poza tym, przy zwykłych płatnościach kartą (np. za zakupy w sklepach i restauracjach, pubach, kinach, itp.), nie powinnaś/nie powinieneś mieć żadnych problemów ze zdobyciem nagrody. Pamiętaj, że wypłaty z bankomatów nie wliczają się do puli transakcji potrzebnych do zgarnięcia premii (są to transakcje gotówkowe), podobnie jak transakcje kartą anulowane przez Ciebie (np. zwrot towaru w sklepie) i mikropłatności kartą umożliwiające transakcje pieniędzy dwoma osobami fizycznymi w internecie. Wszystkie informacje na temat płatności Blikiem znajdziesz w naszym artykule (podlinkowanym wcześniej).

Jeśli planujesz zmianę głównego rachunku (lub otwarcie pierwszego), oferta ING powinna Cię zainteresować.

Konto Mobi to bardzo dobry rachunek dla młodych, prowadzony za darmo, z bezwarunkowo darmową kartą płatniczą (Visa wielowalutowa) dla osób do 26 lat. Jeśli masz więcej, niż 26 lat, z opłaty za kartę (10 zł) zwolni Cię wydanie przy jej użyciu min. 300 zł w miesiącu.

Z rachunkiem w ING otrzymujesz darmowe przelewy przez internet, darmowe wpłaty we wpłatomatach ING i dostęp do wysoko ocenianej aplikacji mobilnej. Jeśli chodzi o bankomaty, to bezpłatne są maszyny ING i Planet Cash. Za pierwszą wypłatę w miesiącu z bankomatu innej sieci nie zapłacisz nic, lecz za każdą kolejną 2,5 zł. Wszystkie wypłaty z bankomatów przy użyciu kodu BLIK są bezpłatne dla posiadaczy konta Mobi (do 26 lat), dla starszych opłata wynosi 5 zł za wypłatę (oprócz pierwszej w miesiącu).

Poprzednie promocje

ING cyklicznie organizuje promocje z bonusem za aktywne korzystanie z konta i karty, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów, głównie przez jasne i łatwe warunki, które trzeba spełnić, aby zyskać nagrodę. Prosty i krótki regulamin jest wielką zaletą tej akcji. W obecnej promocji nie dość, że do zyskania jest więcej, niż dawniej, to dodatkowo płacić można nie tylko kartą, ale i Blikiem, co jest niezwykle wygodne.

Szczegóły oraz wniosek o otwarcie konta znajdziesz na stronie ING Banku Śląskiego, natomiast wszystkie podobne rachunki w polskich bankach porównasz w naszym rankingu kont dla młodych.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 30.03.2024 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.