Wydarzenia

Juwenalia UEK

Juwenalia UEK 2014 w Krakowie!

Od 7 do 13 maja na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się osiem niepowtarzalnych, studenckich projektów, zwieńczonych Koncertem Głównym 13 maja, podczas którego zagrają NETSKY, GRUBSON oraz GOORAL. 5 dni... Więcej »

Debata

Debata Młodzi – wyzwanie dla Europy

Najbliższe wybory do Parlamentu Europejskiego to doskonała możliwość do rozmowy i wsłuchania się w głos młodego pokolenia. Z tej okazji, Forum Młodych Lewiatan zaprasza na debatę „Młodzi - wyzwanie dla Europy”, która... Więcej »

Dni dawcy szpiku

Zostań dawcą! Dla Ciebie to 5 minut, dla Kogoś to całe życie

W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma nowotwór krwi. Tę przerażającą diagnozę słyszą małe dzieci, młodzież, dorośli. Dla wielu z nich jedyną szansą na nowe życie jest przeszczepienie szpiku kostnego od dawcy... Więcej »

Forum Młodych

Zarządzam-inwestuję-zyskuję – XXI spotkanie gospodarcze

Zarządzam-inwestuję-zyskuję – XXI spotkanie gospodarcze „Zarządzam-inwestuję-zyskuję, czyli studenckie możliwości finansowe” – to tytuł XXI Spotkania Gospodarczego organizowanego przez Forum Młodych Regionalnej... Więcej »

Targi kariery

Targi Kariery na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Śląskim

5 marca w Krakowie i 6 marca w Katowicach odbędą się Targi kariery. Marzec to doskonały moment na poszukiwanie pracy, praktyk i staży. Warto sprawdzić, co studentom oferują pracodawcy i skorzystać z okazji do wejścia na... Więcej »

Spotkanie Gospodarcze Forum Młodych

Marketing szeptany – XVIII Spotkanie Gospodarcze Forum Młodych RIG

Spotkania Gospodarcze odbywają się cyklicznie w formie warsztatów, konferencji i seminariów. Skierowane są do młodych ludzi, którzy są zainteresowani tematyką przedsiębiorczości. Dzięki praktycznym poradom zapraszanych... Więcej »

Dzień otwarty GPW

Dzień otwarty Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

7 grudnia 2013 w ramach programu Kapitalna Warszawa odbędzie się Dzień Otwarty Giełdy Papierów Wartościowych. Jest to wydarzenie w ramach trzeciego dnia konferencji Capital Market Summit (Study to Practice). Więcej »

TDO

Debata w ramach "Tygodnia dla oszczędzania"

Zapraszamy do wzięcia udziału w debacie organizowanej w ramach Tygodnia dla oszczędzania, którego partnerem jest Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków. Wydarzenie odbędzie się 5 grudnia 2013 r. Więcej »

EDL

Europejski Dzień Języków 2013

Zapraszamy na wydarzenia w ramach Europejskiego Dnia Języków, zorganizowane przez AEGEE Kraków, które odbędą się w czwartek, 21 listopada 2013 r. Więcej »

Kurs na urzędnika UE

Zostań unijnym urzędnikiem – rusza kurs przygotowawczy

W krakowskim Instytucie Allerhanda rusza pionierski na polskim rynku kurs, przygotowujący do egzaminów na stanowisko urzędnika w Unii Europejskiej. Jeśli chcesz związać swoją przyszłość z administracją unijną, to szkolenie... Więcej »

Neolution rekrutacja

Dołącz do Neolution! Rekrutacja trwa

Jesteś aktywnym studentem i chcesz spróbować swoich sił w prawdziwych projektach? Dołącz do krakowskiej organizacji studenckiej Neolution. Z nami masz możliwość wykazania się we współpracy z firmami i instytucjami podczas... Więcej »

PITCH! Program

PITCH! Program – warsztaty dla startupów

PITCH! Program, stworzony przez Google for Entrepreneurs Krakow, North Star Consulting w partnerstwie z Flowbox, to cykl 5 sesji treningowych i 5 warsztatów, podczas których poprawisz swoją umiejętność prezentowania swojego... Więcej »

Ksiądz Boniecki

Osobowości: Spotkanie z księdzem Adamem Bonieckim

Studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego wydający pismo „WUJ – Wiadomości Uniwersytetu Jagiellońskiego” rozpoczęli cykl spotkań z ciekawymi osobami. Tym razem gościem będzie ksiądz Adam Boniecki. Więcej »

YPI Consulting

Rekrutacja do organizacji studenckiej YPI Consulting

Studiujesz w Krakowie? Jesteś studentem I, II lub III roku? Interesujesz się konsultingiem, HR, PR? Chcesz rozwijać swoje umiejętności i zdobyć cenne doświadczenie już podczas studiów? Dołącz do zespołu YPI Consulting! Więcej »

Konkurs

Konkurs na najlepszą pracę magisterską z prawa konkurencji lub regulacji sektorowej

Kierując się wolą wspierania i promowania osiągnięć najlepszych studentów Polska Fundacja Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum z siedzibą w Warszawie, ogłasza I edycję Konkursu na najlepszą pracę... Więcej »

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.