Juwenalia UEK 2017: Lost Frequencies główną gwiazdą!

Znamy już pełny line-up krakowskich Juwenaliów UEK 2017. Headlinerem koncertu, który odbędzie się 18 maja, jest belgijski DJ Felix De Laet lepiej znany pod pseudonimem Lost Frequencies.

Juwenalia 2017 UEK

Lost Frequencies wystąpi na swoim pierwszym koncercie w Polsce 18 maja w Krakowie i będzie to nie lada gratka dla wszystkich fanów elektronicznych i klubowych brzmień na najwyższym światowym poziomie. Zapowiada się niesamowite widowisko nie tylko muzyczne, ale także audiowizualne.

Artysta będzie headliner’em tegorocznych Perła Juwenaliów UEK 2017 na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W trakcie show z pewnością usłyszymy jego najsłynniejsze kawałki grane we wszystkich największych rozgłośniach radiowych na świecie. Między innymi utwór „Are You With Me” odtworzony na You Tube już ponad 200 milionów razy.

Koncerty odbędą się na dwóch scenach rozmieszczonych na terenie wydarzenia oraz podzielonych tematycznie gatunkami muzycznymi. Koncert Lost Frequencies na scenie głównej poprzedzą występy takich artystów jak Tom Swoon (polski DJ rozpoznawany na całym świecie), duet The Dumplings, czy wschodząca gwiazda - Bovska. Na drugiej scenie królować będzie hip-hop, a zagrają świetnie wszystkim znani: Zeus, Paluch i Quebonafide.

Historia Lost Frequencies

Pod koniec 2014 roku nowy talent z belgijskiej sceny house pojawił się na rynku muzycznym i zaznaczył swoją obecność zarówno na europejskich listach przebojów, jak i w samym gatunku. Felix De Laet, znany jako Lost Frequencies, wydał światowy hit „Are You With Me” w sierpniu 2014 i szybko udowodnił, że jest artystą, którego warto obserwować, plasując się na pierwszych miejscach list przebojów jednocześnie w Wielkiej Brytanii, Australii, Niemczech, Austrii, Irlandii oraz Szwecji. De Laet spędził także 6 tygodni na szczycie belgijskiej listy przebojów i był pierwszym belgijskim artystą z numerem jeden w Anglii. Kolejny utwór „Reality” stał się we wrześniu 2015 numerem jeden europejskich stacji radiowych i zawładnął umysłami fanów na Starym Kontynencie. Utwór wsparli najwyższej klasy artyści: Dimitri Vegas & Like Mike z wytwórni Smash The House, Tiesto czy Alesso m.in. podczas Ultra Japan, co tylko potwierdziło zainteresowanie osobą de Laeta. Ostatnio zagrał na imprezach znanych każdemu fanowi gatunku – Tomorrowland i Amnesia Ibiza; ponadto miał okazję zaprezentować swoje rytmy szerszej publiczności w audycji Live Lounge w BBC Radio 1.

Gdzie kupić bilety?

Bilety na Koncert Główny Perła Juwenaliów UEK 2017, w trakcie którego wystąpi Lost Frequencies dostępne są wciąż w drugiej puli, w bardzo przystępnych cenach! Studenci UEK – 20 PLN, Studenci każdej innej uczelni w Polsce – 25 PLN, Normalny (wszyscy pozostali powyżej 18 roku życia) – 30 PLN. Do kupienia przez internet na portalu eBilet, stacjonarnie w klubie studenckim zaUEK na terenie Kampusu UEK oraz we wszystkich salonach Empik w Polsce.

Wszystkie niezbędne informacje o koncercie i wykonawcach znajdziesz na:

Zobacz także:

materiały NZS UEK,
ostatnia modyfikacja: 15.04.2017 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: 

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.