Kliszożercy – ogólnopolski konkurs fotograficzny

"Kliszożercy" to Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Tegoroczna, XI już, edycja konkursu skierowana jest do studentów z całej Polski oraz wykładowców krakowskich uczelni wyższych. Za główny cel stawiamy sobie zainteresowanie społeczności uczelnianej tematyką fotografii oraz realizowanie się w pasji.

Kliszożercy konkurs fotograficzny

W zimowej edycji "Kliszożerców" będzie można zawalczyć w jednej z dwóch kategorii. Pierwsza to fotografia cyfrowa z podziałem na studentów i wykładowców i tematami: "W krzywym zwierciadle" oraz "Kiedy gasną światła". W drugiej kategorii, Instagramowej, tematami są: "Winter is coming" i "W betonowej dżungli". Najlepsze prace zostaną wytypowane przez profesjonalne Jury, którego członkowie na co dzień zajmują się fotografią. Zwieńczeniem konkursu będzie marcowy wernisaż, podczas którego autorzy zwycięskich zdjęć otrzymają wartościowe nagrody. Wszystkie prace będzie można oglądać na wystawie na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przez następne dwa tygodnie.

Jednym z punktów w programie konkursu są warsztaty fotograficzne, które odbędą się w styczniu 2017 roku, a udział w nich będą mogły wziąć wszystkie chętne osoby.

Formularz do zapisów znajduje się na Fanpage’u Kliszożerców na Facebooku: https://www.facebook.com/kliszozercy

materiały NZS UEK, redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 15.12.2016 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: 

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.