DESIGN IT - praktyczne szkolenie z zakresu grafiki komputerowej

Grafika komputerowa to rozwijająca się w błyskawicznym tempie dziedzina informatyki. Daje pracę coraz większej liczbie osób, często młodych, dobrze czujących trendy internetowe. Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków organizuje szkolenie, które pozwala zdobyć cenne umiejętności z zakresu projektowania w Photoshopie i Illustratorze. Zobacz, co możesz zyskać biorąc udział w projekcie DESIGN IT!

Design it
DESIGN IT - szkolenie z zakresu projektowania graficznego

O szkoleniu

Szkolenie DESIGN IT organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków da uczestnikom  możliwość poznania podstaw takich programów jak PHOTOSHOP oraz ILLUSTRATOR! Przeznaczone jest ono dla osób, które wcześniej nie miały kontaktu z grafiką komputerową oraz designem.

Szkolenie będzie składało się zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej. Zostaną omówione ciekawe zagadnienia, które podniosą wyczucie estetyki oraz zostanie przybliżona historia kreowania marki poprzez logo. Natomiast ćwiczenia obejmujące m.in. projektowanie CV, plakatów oraz logotypów pozwolą na praktyczne przyswajanie wiedzy.

Warunki uczestnictwa

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy:

  • złożyć aplikację na stronie: http://design-it.aegee.krakow.pl/jak-aplikowac/,
  • uiścić opłatę za udział w szkoleniu – 75 zł. Opłaty za kurs pokrywają: obiady, przerwy kawowe i wynajem sali oraz niezbędne materiały dodatkowe,
  • przynieść własnego laptopa z myszką i zainstalowanymi 30-dniowymi wersjami próbnymi programów: Photoshop i Illustrator.

O AEGEE-Kraków

Europejskie Forum Studentów AEGEE to międzynarodowa, interdyscyplinarna, apolityczna organizacja studencka, skupiająca ok. 15 tys. studentów w ponad 200 miastach Europy.

AEGEE-Kraków jest jednym z najprężniej działających oddziałów europejskich. Głównymi celami organizacji są promowanie idei zjednoczonej Europy, wspieranie kontaktów i współpracy między studentami z różnych krajów, a co za tym idzie przyczynianie się do budowania otwartego i tolerancyjnego społeczeństwa. AEGEE-Kraków tworzą studenci i absolwenci wszystkich krakowskich uczelni.

Więcej informacji o szkoleniu

Strona internetowa: http://design-it.aegee.krakow.pl/

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1606031096319751/

Zobacz także:

redakcja serwisu kontostudenta.pl, na podstawie materiałów AEGEE-Kraków,
ostatnia modyfikacja: 20.05.2015 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: 

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.