AEGEE-Kraków zaprasza na Szkolenie Freshmen's Survival!

Lubisz podróżować? Rozpiera Cię energia? Chciałbyś poznawać nowych ludzi z całej Europy? AEGEE da Ci masę możliwości abyś mógł spełniać swoje marzenia! Wielkimi krokami zbliża się… FRESH XXIII!

AEGEE Freshmen survival
Freshmen's Survival! źródło: AEGEE Kraków

Freshmen's Survival jest trzydniowym szkoleniem, organizowanym przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków, dla wszystkich tych, którzy chcą poznać i zaangażować się w działalność w jednej z największych organizacji studenckich w Europie.

To już XXIII edycja projektu, która odbędzie się w dniach 23-25.10 w malowniczo położonym ośrodku Leśna Skawica, kilkadziesiąt kilometrów od Krakowa. Podczas wydarzenia, uczestnicy wezmą udział w cyklu szkoleń m.in. z zakresu:

  • zarządzania projektem,
  • pozyskiwania funduszy,
  • zarządzania zasobami ludzkimi,
  • public relations,
  • follow up’u.

Ponadto szkolenie ma na celu rozwinięcie umiejętności pracy zespołowej, doskonalenie swoich zdolności i umiejętności interpersonalnych oraz tworzenie więzi.

Ale FRESH to nie tylko szkolenia! To również ogromna dawka pozytywnej energii, motywacji do działania, świetna zabawa podczas dwóch imprez tematycznych, a także szansa na poznanie zaangażowanych członków organizacji.

AEGEE Freshmen survival
Freshmen's Survival! źródło: AEGEE Kraków

Pojedź z nami i dowiedz się czym jest AEGEE-spirit! Nie przegap najlepszego szkolenia tej jesieni! Czekamy na Was!

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/426434467548421/

Zobacz także:

materiały AEGEE-Kraków
ostatnia modyfikacja: 05.10.2015 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: 

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.