Pakiet studencki do Eurokonta Intro od Peako

Bank Pekao SA ponownie wprowadził do oferty bezpłatny, promocyjny pakiet usług dla osób do 30 roku życia. Dzięki temu studenci mogą m.in. wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów Polsce bez opłat i korzystać z darmowego ubezpieczenia assistance. Lepsze warunki będą obowiązywać do końca 2018 r., a żeby je uzyskać, trzeba otworzyć konto nie później, niż 31 grudnia 2016 r.

Eurokonto Intro
Konto studenckie od Pekao SA: Eurokonto Intro

Prowadzenie, przelewy i opłata za kartę

Pakiet studencki od Banku Pekao obejmuje bezpłatne prowadzenie rachunku w złotych – Eurokonta Intro, w ramach, którego student może wykonać dowolną ilość bezpłatnych przelewów przez internet, a także swobodnie korzystać z bankowości mobilnej i dokonywać płatności przy użyciu smartfonu. Z opłaty za kartę do konta zwalnia dokonanie 4 transakcji w miesiącu (bez limitu kwot) – w innym przypadku zapłacimy za nią 1,98 zł.

Konta walutowe i karta wielowalutowa

Pakiet umożliwia darmowe prowadzenie kont walutowych w czterech najpopularniejszych walutach: EUR, USD, GBP i CHF. Do rachunku może zostać wydana tzw. karta wielowalutowa, która automatycznie przepina się pomiędzy rachunkami klienta prowadzonymi w PLN oraz w walutach obcych. Transakcje w Polsce są rozliczane w złotych, transakcje zagraniczne w euro, funcie, dolarze lub franku szwajcarskim – bez przewalutowania. To zupełnie nowe rozwiązanie na polskim rynku, które przyda się osobom często podróżującym lub wybierającym się na Erasmusa.

Wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie

W ramach promocji wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju są bezpłatne. Po upływie promocji, czyli od stycznia 2019 r. do dyspozycji pozostanie 1700 darmowych maszyn sieci Pekao SA. Z kolei poza granicami kraju, studenci nie zapłacą prowizji wypłacając pieniądze z ponad 19 tys. bankomatów Grupy UniCredit m.in. w Niemczech, Austrii, Włoszech, Chorwacji, Turcji, Czechach, czy Słowacji.

Ubezpieczenie assistance

Studenci i absolwenci, którzy posiadają Eurokonto Intro, w razie wypadku lub nagłego zachorowania za granicą, objęci są bezpłatnym ubezpieczeniem assistance na terenie wszystkich państw świata. Ubezpieczenie obejmuje m.in. pokrycie kosztów leczenia, rekonwalescencji, transportu medycznego do Polski oraz pomocy prawnej.

Czas trwania promocji

Aby skorzystać z pakietu studenckiego od Pekao SA musisz założyć Eurokonto Intro w okresie od sierpnia do 31 grudnia 2016 r. Promocyjne warunki będą obowiązywały do 31 grudnia 2018 r. i dotyczą studentów i absolwentów do 30 roku życia.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl na podstawie materiałów Pekao SA
ostatnia modyfikacja: 01.08.2016 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.