100 zł premii z Kontem 360º Student

Kolejny raz pojawia się szansa na zgarnięcie premii za założenie konta studenckiego i korzystanie z karty debetowej w Banku Millennium. Tym razem warunki są wyjątkowo proste, a wspomniany rachunek 360º Student jest prowadzony bezpłatnie, bez wymogu stałych wpływów do ukończenia 26. roku życia.

Millennium Student

100 zł premii za założenie konta studenckiego w Millennium

W kolejnej edycji promocji MoneyMania (organizowanej przez Money.pl razem z bankiem) oferowane jest Konto 360º w Millennium. Z oferty może skorzystać każdy, kto po 1 kwietnia 2015 r. nie posiadał rachunku w tym banku.

Aby wziąć udział w akcji:

  • zarejestruj się na stronie promocji podając przy tym wszystkie niezbędne dane wraz z adresem email, na który organizator prześle link aktywacyjny.
  • Wypełnij za pomocą otrzymanego linku wniosek o konto osobiste w Banku Millennium wraz z wyrażeniem zgód marketingowych oraz zgody na przekazanie przez bank informacji organizatorowi o poprawnym założeniu przez Ciebie rachunku. Masz na to czas do 31 marca 2016 r.
  • Zawrzyj umowę o wspomniany rachunek wraz z kartą debetową: online (przelewem z innego banku) lub za pośrednictwem kuriera do 10 kwietnia 2016 r.
  • Aktywuj kartę debetową.
  • Do 20 kwietnia 2016 r. potwierdź na swym profilu w aplikacji dostępnej na stronie moneymania.pl otwarcie rachunku wraz z uzupełnieniem swoich danych.
  • Płatności na kwotę 360 złotych w kwietniu – zapłać kartą lub BLIKIEM za zakupy w sklepach stacjonarnych minimum 5 razy na kwotę łączną min. 360 zł. Płatności muszą zostać rozliczone do 30.04.2016 r.
  • Płatności na kwotę 360 złotych w maju – ponownie dokonaj za pomocą karty wydanej do konta lub BLIKIEM minimum 5 transakcji na kwotę łączną min. 360 zł, które zostaną rozliczone w dniach 01.05-31.05.2016 r.

Ważne! Transakcje bezgotówkowe są rozliczane w ciągu kilku dni. Oznacza to, że jeżeli zapłacisz kartą za zakupy w sklepie w poniedziałek, to rozliczenie tejże płatności może być dokonane dopiero kilka dni później, na przykład w piątek. W promocji biorą udział tylko płatności, które zostały zaksięgowane w określonych terminach, stąd zawsze warto dokonać wymaganych transakcji kilka dni wcześniej.

To wszystko, użytkownicy, którzy spełnią opisane warunki otrzymają premię do 31.07.2016 r. Wcześniej , bo jeszcze w czerwcu (najpóźniej 30.06.2016 r.) otrzymasz mailowe potwierdzenie spełnienia warunków akcji.

Konto 360º Student – czy to się opłaca?

Rachunek studencki Banku Millennium jest jednym z najlepszych kont dla młodych klientów. W standardzie jest prowadzony bez opłat (do 26 roku życia, po tym okresie na konto musi wpłynąć min. 1000 zł miesięcznie), karta debetowa również udostępniana jest bezpłatnie jeśli za jej pomocą zapłacisz przynajmniej raz w miesiącu za dowolne zakupy. Po spełnieniu wspomnianego warunku wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie w kolejnym miesiącu będą zwolnione z prowizji. Ponadto użytkownik może korzystać z kilku rodzajów kont oszczędnościowych, wielu lokat (w tym także wysokooprocentowanej Lokaty mobilnej), limitu w koncie na start, kart kredytowych czy pożyczek gotówkowych. Darmowe są oczywiście także podstawowe operacje w bankowości internetowej i mobilnej takie jak przelewy krajowe (w tym na numer telefonu), płatności BLIK czy konta walutowe (założone przez Millenet).

Zwróć uwagę

  • Nie możesz zamknąć otwartego w promocji konta przed wypłatą premii.
  • Zaliczane są tylko płatności w sklepach stacjonarnych. Zakupy w internecie nie liczą się do promocji.
  • Do karty do konta dołączona jest usługa "Pakiet Bezpieczeństwa" z ochroną ubezpieczeniową, bezpłatna do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wydania karty. Opłata za każdy kolejny miesiąc wynosi 3,99 zł. Nie zapomnij, aby z niej zrezygnować, żeby nie ponosić dodatkowych opłat.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 17.03.2016 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.