Konto Godne Polecenia – 120 zł premii, 4% i zwolnienie z opłaty za kartę w promocji

W ramach najnowszej promocji związanej z Kontem Godnym Polecenia w BZ WBK można zarobić 120 złotych, a do tego zyskać przywieje związane z tym rachunkiem: podwyższone oprocentowanie (4% do 4 tys.) oraz bezpłatną kartę do czerwca 2017 roku.

BZ WBK promocja 120 zł

Konto w BZ WBK – podstawowe informacje

Konto Godne Polecenia to rachunek z możliwością obsługi zarówno w oddziale (bezprowizyjne wpłaty i wypłaty) jak i przez bankowość internetową oraz rozbudowaną aplikację mobilną z modułem płatności zbliżeniowych smartfonem (HCE). Ciekawostką jest, że BZ WBK (jako jeden z niewielu) umożliwia klientom darmowe i szybkie przelewy na numer telefonu BLIK. Ponadto środki zgromadzone na koncie do sumy 4 tys. zł są oprocentowane na aż 4% w skali roku, a powyżej tej kwoty na 1% w skali roku.

Oferta jest zatem całkiem dobra dla studentów, bo łączy zalety całkowicie konta internetowego z rachunkiem oszczędnościowym, a także z dostępem do nowoczesnych i szybkich metod płatności. Bank oferuje także dedykowane dla młodych produkty kredytowe w tym kartę z limitem i zniżką na karnet do Cinema City. W opisywanej akcji nowi klienci banku (czyli tacy, którzy po 15 sierpnia 2015 r. nie mieli założonego rachunku w BZ WBK) mogą dodatkowo zyskać aż 120 zł za założenie Konta Godnego Polecenia i aktywne zasilanie go. Wystarczy w kwietniu, maju i czerwcu zapewnić wpływ na nowo otwarty ROR w kwocie minimum 800 zł. To wszystko. Oczywiście środki, które tam otrzymasz będą podlegać promocyjnemu oprocentowaniu.

120 złotych za założenie Konta Godnego Polecenia

Co trzeba zrobić, by zgarnąć bonus? Aby skorzystać z opisywanej promocji i zyskać premię:

 • zarejestruj się na stronie promocji poprzez podanie swojego adresu e-mail najpóźniej 20 kwietnia 2016 r. Promocję organizuje Agora SA w partnerstwie z bankiem i tylko wnioski wysłane za pośrednictwem strony promocji biorą udział w akcji!
 • Załóż konto przez aplikację internetową, do której link otrzymasz w mailu zwrotnym.
 • Zaznacz wszelkie zgody marketingowe oraz związane z organizacją konkursu zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (chodzi o to, aby bank mógł przekazać organizatorowi informację, że konto zostało faktycznie założone w ramach promocji – tylko wtedy można wypłacić premię). Pamiętaj, że zgód nie możesz wycofać aż do końca promocji.
 • Podpisz umowę za pośrednictwem kuriera lub jeżeli posiadasz już konto w innym banku - poprzez przelew identyfikacyjny. Zrób to jak najszybciej, bo do końca kwietnia na rachunek musi wpłynąć min. 800 zł. Ważne! Do zawarcia umowy przelewem niezbędne są wyraźne skany dowodu osobistego, a do podpisania umowy przy kurierze potrzebne jest ksero tego dokumentu.
 • W kwietniu, maju i czerwcu zapewnij wpływ na nowe konto w kwocie min. 800 zł. Wspomniany przelew nie może pochodzić z twojego rachunku w BZ WBK. Ważne: 800 zł musi być zaksięgowane w danym miesiącu, jeśli dokonasz przelewu z innego banku w ostatnim dniu danego miesiąca, to może on nie dotrzeć w wyznaczonym czasie!
 • Wypełnij dane w formularzu zawartym w mailu potwierdzającym udział w promocji (wiadomość zostanie przesłana do końca 25 lipca 2016 r., czas na wypełnienie formularza mija 31 lipca 2016 r., do tego czasu promocyjnie założone konto osobiste musi być w pełni aktywne). Zwróć także uwagę, że uczestnikiem promocji może być tylko osoba, która podpisze umowę za pośrednictwem wspomnianej wyżej strony internetowej oraz nie była po 15 sierpnia 2015 r. klientem banku!

Po spełnieniu wszystkich warunków premię otrzymasz przelewem na założone konto do 24 sierpnia 2016 r.

Konto Godne Polecenia – najważniejsze zalety

Czy warto otworzyć konto w BZ WBK? Przyjrzyjmy się opłatom:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy złotowe zwykłe przez internet i aplikację mobilną,
 • 3 zł za przelew ekspresowy, 0 zł za przelew na numer telefonu BLIK do klientów BZ WBK, ING Banku Śląskiego i Millennium, 0 zł w ramach promocji trwającej do 30.06.2017 r. za kartę debetową Mastercard Omni lub Omni Payback (standardowa opłata to 7 zł miesięcznie),
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą karty Mastercard Omni/Omni Payback,
 • 0 zł za płatności mobilne smartfonem,
 • 0 zł za wpłaty gotówki w kasach i wpłatomatach banku.

Biorąc pod uwagę 120 złotych premii oraz to, że oszczędności do 4000 zł pracują na 4%, jest to oferta jak najbardziej godna uwagi.

Zwróć uwagę:

Karta Mastercard Omni jest prowadzona bezpłatnie do 30.06.2017 r. Po tym okresie będzie pobierana za nią opłata zgodnie z aktualną na ten dzień taryfą opłat i prowizji (dziś jest to 7 zł miesięcznie). Kartę można wymienić na inną i tańszą, ale wtedy klient traci dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce za darmo. Drugą możliwością (jeśli nie będziesz potrzebować kolejnego rachunku/karty) jest rezygnacja z karty albo zamknięcie całego konta po okresie promocji.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 23.03.2016 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.