Bilety do kina za otwarcie darmowego Smart Konta

W najnowszej promocji Banku Smart możesz otworzyć konto z bonusem w postaci biletu do Multikina. Dodatkowo, za polecenie rachunku znajomemu można otrzymać… colę i popcorn. Ale umówmy się szczerze, popcorn za założenie konta bankowego brzmi śmiesznie, więc to akurat możecie sobie odpuścić. Najważniejsze jednak jest to, że Smart Konto pozostaje jednym z ostatnich bezwarunkowo darmowych rachunków bankowych.

Bilety do kina w Smart
Strona promocji w Banku Smart

Czy to się opłaca?

O promocji warto wspomnieć nie dlatego, że można zyskać jakieś ponadprzeciętne bonusy (bo bywały bardziej spektakularne oferty, niż jeden bilet do kina), ale przede wszystkim dlatego, że Konto Smart jest na swój sposób wyjątkowe. Dlaczego? Jego największą zaletą jest brak opłat za kartę płatniczą i za prowadzenie konta nawet, jeśli z niego nie korzystasz. Dodatkowo możesz wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce bez prowizji. W innych bankach podobną ofertę możesz otrzymać tylko wtedy, gdy aktywnie korzystasz z karty (wydajesz nią określoną sumę/wykonujesz określoną liczbę transakcji miesięcznie).

Dlatego promocja „Smart Kino” jest dobrą okazją, żeby przypomnieć Wam o tym koncie. Jest to opcja numer 1 dla tych, którzy zwracają uwagę przede wszystkim na brak kosztów, i nie oczekują od konta „fajerwerków”.

Żeby otrzymać bilet (właściwie voucher o wartości 21 zł uprawniający do obejrzenia dowolnego seansu w 2D w kinie Multikino) trzeba:

  1. Założyć konto na specjalnej stronie promocji (uwaga! Tylko wnioski złożone na tej stronie są brane pod uwagę).
  2. Zawrzeć umowę z bankiem (przez kuriera lub przelewem z innego banku).
  3. Zalogować się do bankowości internetowej zaraz po otrzymaniu dostępu (maks. 2 miesiące od złożenia wniosku).
  4. Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

W terminie do 15 dni roboczych od dnia spełnienia warunków promocji otrzymasz wspomniany voucher (który trzeba wykorzystać do końca roku). Regulamin znajdziecie tutaj.

Dodatkowy voucher, o wartości 19 zł uprawniający do odbioru średniego napoju oraz średniego popcornu w kinie Multikino przysługuje Ci, jeśli założysz konto w tej promocji i namówisz znajomego do zrobienia tego samego. Podstawą do otrzymania vouchera jest zarejestrowanie numerów wniosków (znajdziesz je w potwierdzeniu złożenia wniosku) na stronie promocji (w „kółku” numer 2)

Lepiej otworzyć dobre konto w średniej promocji, niż słabe konto z ekstra bonusem.

Jak otworzyć Smart Konto

Wszystkie informacje na temat procesu zakładania Smart Konta znajdziesz w naszym artykule Jak otworzyć konto w Banku Smart. Pamiętaj, że promocja trwa tylko do końca października.

Bank Smart będzie Nest Bankiem

Kolejna sprawa, o której warto pamiętać, to fakt łączenia dwóch banków w jeden. Niedługo BIZ Bank i Bank Smart będą występowały pod wspólnym szyldem Nest Bank. O tym też przeczytasz na naszej stronie.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 06.10.2016 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.