Wymarzone Konto Osobiste z bonusem 50 zł i lokatą na 4%

Studenci posiadający oszczędności mogą skorzystać z najnowszej promocji Raiffeisen Polbanku, w ramach której za założenie Wymarzonego Konta Osobistego można otrzymać 50 zł premii i 4% w skali roku na Lokacie Mobilnej do kwoty 10 tys. zł. Warto zauważyć, że wspomniany rachunek jest prowadzony bez opłat i to z wieczystą gwarancją braku prowizji. Jedyną opłatą, którą poniesiesz, są 3 złote za kartę (po spełnieniu warunków promocji możesz z niej zrezygnować, jeśli nie będziesz jej potrzebował).

50 zł premii – Wymarzone Konto (Raiffeisen)

Uczestnikiem promocji (która jest organizowana przez Agorę we współpracy z bankiem) może być każdy pełnoletni klient, który po 01.01.2015 r. nie posiadał konta w Raiffeisen Polbanku.

Aby zdobyć premię i bonusowe oprocentowanie:

 • do 21 marca 2016 r. zarejestruj się na specjalnej stronie promocji (uwaga, tylko rachunki otwarte w ten sposób biorą udział w promocji).
 • Wypełnij udostępniony na stronie formularz przystąpienia do akcji, zaznaczając przy tym zgody marketingowe oraz pozwolenie na przekazanie przez bank informacji do organizatora o otworzeniu przez Ciebie rachunku.
 • Podpisz umowę o Wymarzone Konto Osobiste wraz z kartą debetową, za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku lub za pośrednictwem kuriera. Na zawarcie umowy masz czas do 15.04.2016 r.
 • Załóż (najpóźniej do 30 kwietnia 2016 roku) Lokatę Mobilną na kwotę min. 1000 zł.
 • W maju, czerwcu i lipcu dokonaj transakcji kartą za min. 100 zł (w każdym ze wspomnianych miesięcy).

Kiedy otrzymam premię 50 zł?

Informację mailową o otrzymaniu premii organizator wyśle do 17.08.2016 r., a Ty będziesz mieć jeszcze kolejne 7 dni na uzupełnienie swoich danych. Premię otrzymasz przelewem na konto do 14.09.2016 r.

Lepsze oprocentowanie

Jeśli spełnisz opisane powyżej warunki, bank podniesie oprocentowanie Twojej lokaty mobilnej ze standardowych 2,6% do 4% w skali roku. Co więcej, każdy uczestnik promocji może ulokować kolejne oszczędności (od 3 do 10 tys. zł) na lokacie otwieranej w oddziale banku w dniach od 29.03 do 30.04.2016 r., a oprocentowanej na 3% w skali roku. Maksymalna kwota lokaty mobilnej to 10 tys. zł.

Na co zwrócić uwagę?

Aby spełnić warunki promocji musisz aktywnie korzystać z karty debetowej, za którą poniesiesz opłatę w wysokości 3 zł miesięcznie (z tej opłaty nie można zostać zwolnionym, ale jest to jedyny koszt, jaki poniesiesz). Bezpłatny jest natomiast pakiet ubezpieczeń do niej dołączony, a sama karta umożliwia bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie.
Kwota środków ulokowanych na promocyjnych lokatach może zmieścić się w przedziałach odpowiednio:

 • 1-10 tys. zł dla Lokaty Mobilnej,
 • 3-10 tys. zł dla lokaty zakładanej w placówce banku.

Lokata Mobilna jest standardowo oprocentowana na 2,6%. Dopiero po spełnieniu warunków promocji bank dołoży dodatkowe 1,4% odsetek, co łącznie da 4% (oprocentowanie w skali roku).

Czy warto?

Promocja jest przeznaczona dla klientów posiadających oszczędności. Oprocentowanie lokat jest atrakcyjne, a samo Wymarzone Konto Osobiste ma w cenniku zawarty stały brak opłat za prowadzenie konta czy wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Bank nalicza jednak prowizję miesięczną za kartę debetową w wysokości 3 zł i nie można jej uniknąć.

Konto Wymarzone

Koszty wspomnianego rachunku to:

 • 0 za prowadzenie rachunku bez wymogu wpływów,
 • 0 za przelewy krajowe przez bankowość internetową i aplikację mobilną,
 • 0 za wypłaty środków ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 za pakiet funkcjonalnych ubezpieczeń dołączony do karty debetowej (w tym pomoc drogowa i medyczna),
 • 3 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową (opłata stała, bez możliwości zwolnienia).

Jeśli jesteś w stanie zaakceptować „trójkę” miesięcznie pobieraną z Twojego konta, to w zamian otrzymasz rachunek „all inclusive” – nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami oraz tym, że bank za miesiąc, czy dwa zmieni taryfę opłat i prowizji. Dokładając do tego bonus i podwyższone oprocentowanie – warto zainteresować się tą ofertą.

Przejdź na stronę promocji Konta Wymarzonego »

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

Rafał Bajkowski, redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 05.03.2016 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.