Prze-skup, czyli: studencie, wzbogać się!

Akademickie życie nie jest proste. Niezależnie od roku studiów, wybranej uczelni i kierunku, większość studentów cierpi na to samo – ciągły brak pieniędzy. Z pomocą może przyjść nowy serwis Mooney.pl, gdzie można sprzedać dowolny przedmiot nawet za 90% jego wartości.

Mooney
Mooney.pl - skup przedmiotów

Kłopoty zaczynają się jeszcze przed rozpoczęciem nauki. Trzeba zadbać o wynajem mieszkania, a to kosztuje. I to niemało… Później nastrój pogorszy nam kupno miesięcznego biletu, codzienne wydatki na zakupy, od weekendu do weekendu fajnie byłoby wybrać się gdzieś ze znajomymi. Nawet gdy zasłużyliśmy na stypendium, to i tak zjawi się ono na koncie zapewne z niemałym opóźnieniem. Jeśli udało się nam znaleźć w miarę sensowną pracę, to owszem – odciąży nas ona finansowo, ale trudno będzie nam wygospodarować chwilę wolnego czasu.

Co więc robić?

Mooney.pl – pieniądz w pełni

Mooney.pl jest internetowym serwisem, który umożliwia studentom sprzedawanie zbędnych przedmiotów. Chcesz sprzedać laptopa? Smartfona? Konsolę? Książki? Ciuchy? Służy do tego usługa Prze-skup, dzięki której można w uczciwy i szybki sposób zarobić niemałą sumę. Został pomyślany tak, aby nie posiadał wad charakteryzujących np. internetowe aukcje czy też portale z drobnymi ogłoszeniami. Najważniejsza rzecz: sprzedawanie w Mooney.pl jest absolutnie darmowe. Nie ponosisz żadnych kosztów: nie płacisz ani za wycenę, ani za przesyłkę (Mooney.pl wysyła swojego kuriera bezpośrednio do nadawcy), ani za żadne ukryte koszty (jak np. prowizje). To właśnie m.in. dlatego serwis reklamuje się hasłem „pieniądz w pełni”. Kwota, którą otrzymuje sprzedający, nie jest w żaden sposób pomniejszana. Na konto trafia suma w pełnej umówionej wysokości.

Serwis, który Cię doceni

Umówionej, gdyż korzystający z Prze-skupu mogą negocjować cenę. Tego też nie mogą zaoferować ani aukcje internetowe, ani portale z ogłoszeniami, gdzie wysokość kwoty sprzedaży zależy od kupującego. W Mooney.pl procedura sprzedaży zaczyna się od wyceny. Student wysyła opis produktu, po czym ekspert ds. wyceny po kilku godzinach przedstawia konkretną propozycję kupna. Możesz ją zaakceptować, odrzucić lub negocjować. Jeśli Twoje argumenty będą uzasadnione, kwota kupna się zmieni zgodnie z Twoją sugestią.

Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że maksymalna kwota, jaką można otrzymać w Mooney.pl to aż 90% pierwotnej wartości przedmiotu.

Na raz, naraz i… narka

Samo sprzedawanie w Mooney.pl jest banalnie proste. Zaczynamy od wyceny, później wyrażamy zgodę na kwotę lub negocjujemy stawkę, po czym szykujemy paczkę, wręczamy ją kurierowi i cieszymy się gotówką. Ta błyskiem trafi na nasze konto zaraz po tym, jak przesyłka dotrze do Mooney.pl. W skrócie – wystarczy jedna sesja z Mooney.pl, by dopiąć transakcję.

Bardzo dużym udogodnieniem – którym znów nie mogą się pochwalić aukcje internetowe czy portale z ogłoszeniami – jest możliwość sprzedawania wielu przedmiotów naraz. W ramach jednej wyceny możemy wysłać opis i laptopa, i zegarka, i roweru. Każdy z nich zostanie wyceniony. Nie trzeba przygotowywać osobnych zgłoszeń i marnować czasu. Bez kłopotu można je też wysłać w jednej paczce.

I tak właściwie to na wysyłce paczki kończy się jakakolwiek aktywność użytkownika związana z Mooney.pl. Twórcy serwisu sami byli przecież studentami i wiedzą, jak wiele zajęć ma na głowie akademicka społeczność. Po co dokładać im jeszcze dodatkowych zajęć?

Przejdź na stronę skupu online Mooney.pl »

Jak to działa? Zobacz grafikę!

Mooney
Gotówka w 3,5 kroku, Mooney.pl

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

artykuł powstał przy współpracy z Mooney.pl,
ostatnia modyfikacja: 05.10.2016 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.