3,2% na lokacie i 50 zł premii w BGŻ Optima

Posiadasz przynajmniej 1 000 zł oszczędności? Jeśli tak, masz szansę zarobić aż 3,2% w skali roku na trzymiesięcznej lokacie oraz dodatkowe 50 zł premii! Jeśli nie masz jeszcze konta w BGŻ Optimie (które jest zupełnie bezpłatne), to teraz jest idealna okazja by zarobić premię i odsetki, nie wydając ani grosza.

BGŻ Optima 3,2% i 50 zł premii
50 zł premii, 3,2% na Lokacie Bezkarnej i 2,6% na koncie oszczędnościowym

3,2% na Lokacie bezkarnej i 2,6% na koncie oszczędnościowym

BGŻ Optima wprowadził nową promocję konta oszczędnościowego oraz tzw. Lokatę bezkarną, czyli lokatę, w której otrzymasz odsetki za każdy dzień przechowywania swoich oszczędności, nawet, jeśli zerwiesz ją przed terminem. Promocja obejmuje:

 • wysokie oprocentowanie trwającej 3 miesiące Lokaty bezkarnej, które wynosi aż 3,2% w skali roku,
 • dodatkową premię (oprócz odsetek standardowych z lokaty) w wysokości 50 zł, po spełnieniu warunku (utrzymania lokaty do określonego dnia).

Aby otrzymać dodatkowa premię w wysokości 50 zł należy:

 • założyć konto oszczędnościowe BGŻ Optima wraz z Lokatą bezkarną na kwotę minimum 1000 zł na specjalnej stronie promocji, najpóźniej do 7 czerwca 2016 r. Pamiętaj, aby zaznaczyć zgody na przekazanie przez bank informacji do organizatora promocji o spełnieniu przez Ciebie warunków promocyjnych.

Ważne: żeby aktywować opisane produkty wypełnij wniosek podając wymagane dane oraz prześlij wyraźny skan dowodu osobistego oraz przelew weryfikacyjny na kwotę lokaty (min. 1000 zł) najpóźniej do 13.06.2016 r. Wspomniany przelew zasili Twoją nową lokatę.

 • Utrzymać środki na nowej lokacie w wysokości min. 1000 zł przynajmniej do 1.08.2016 r. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, BGŻ Optima wypłaca odsetki nawet, jeśli wcześniej zerwiesz depozyt. Ze względu na premię oraz wysokie oprocentowanie, warto pozostawić środki w banku do końca trwania lokaty.

W promocji mogą wziąć udział tylko osoby, które nie posiadały rachunku oszczędnościowego w BGŻ Optima minimum rok przed przystąpieniem do opisywanej akcji (czyli w zależności od tego, kiedy wypełnisz wniosek, od około maja do czerwca 2015 r.). Jeśli masz już konto w Optimie, możesz założyć Lokatę bezkarną na wysoki procent, ale bez dodatkowej premii w wysokości 50 zł.

Kiedy otrzymam 50 zł premii?

Odbiór premii:

 1. Do 19 lipca 2016 r. otrzymasz e-maila od organizatora z linkiem, pod którym uzupełnisz swoje dane do wypłaty premii.
 2. Do 24 lipca 2016 r. masz czas na zalogowanie się w serwisie organizatora i uzupełnienie danych wraz z numerem konta BGŻ Optima, na które uzyskasz środki.
 3. Do 17 sierpnia 2016 r. dostaniesz e-maila z informacją o zakwalifikowaniu się do wypłaty premii, a do 30 sierpnia 2016 r. zostanie wysłany do Ciebie przelew.

Zwróć uwagę

 • Po złożeniu wniosku masz 5 dni na przelew środków przeznaczonych na lokatę.
 • Konto BGŻ Optima jest rachunkiem oszczędnościowym prowadzonym bez opłat. Nie ma również opłat za przelewy na rachunek powiązany (czyli Twoje konto osobiste, również w innym banku). W naszym rankingu kont studenckich sprawdzisz aktualne oferty kont młodzieżowych.
 • Należną premię otrzymasz do 30.08.2016 r.
 • Do promocji może przystąpić pierwsze 2000 uczestników, dlatego warto wypełnić wniosek jak najszybciej.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 18.05.2016 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.