Konto muzyczne w Pekao SA, czyli 200 zł premii plus 100 zł na muzyczne nagrody

Konto Przekorzystne dla Młodych z pakietem muzycznym to nie lada gratka dla miłośników muzyki, ale nie tylko. Do zdobycia jest 200 zł premii w formie przelewu na konto oraz punkty o wartości 100 złotych, które wymienisz m.in. vouchery na bilety na koncerty i festiwale, subskrypcje serwisów streamingowych czy głośniki i słuchawki. Do tego Bank Pekao przygotował kartę płatniczą z oryginalnym, muzycznym wizerunkiem i oferuje 7% na koncie oszczędnościowym.

W tym artykule przestawiamy krok po kroku, jak zdobyć wszystkie bonusy.

Konto Przekorzystne - konto muzyczne

Jak zdobyć 200 zł premii?

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Pekao SA oraz masz ukończone 18 lat, bez przeszkód możesz skorzystać z aktualnej oferty, która trwa do 02.11.2023 r. Jak premia jest podzielona oraz co trzeba zrobić, by ją zdobyć?

  • 50 zł za otwarcie konta wraz z kartą debetową oraz aplikacją PeoPay poprzez wniosek na stronie Pekao lub za pośrednictwem aplikacji,
  • 150 zł za wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub apką PeoPay co miesiąc przez 3 miesiące od założenia konta (w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym konto zostało otwarte).

Co to znaczy „w pierwszym i kolejnym miesiącu kalendarzowym” po otwarciu konta i przystąpieniu do promocji? Jeśli złożysz wniosek o Konto Przekorzystne w sierpniu, po pięć transakcji bezgotówkowych musisz wykonać we wrześniu, październiku i listopadzie.

Mówiąc w skrócie: aby zgarnąć pełną premię (200 zł), otwierasz konto przez internet, a następnie wykonujesz przynajmniej pięć płatności bezgotówkowych kartą w każdym z trzech pełnych miesięcy po otwarciu konta.

Przejdź na stronę Konta Przekorzystnego z pakietem muzycznym »

Punkty o wartości 100 zł – wymienisz je m.in. na muzyczne bonusy

Słuchawki bezprzewodowe, kody do serwisu z biletami na koncerty Eventim, głośnik bluetooth – to tylko przykłady nagród, które można zyskać, wymieniając 8000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Właśnie tyle punktów, o wartości 100 zł, otrzymamy jako dodatkowy bonus za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao.

Jak zgarnąć 8000 punktów na start? Zapisz swoją kartę Mastercard do programu Bezcenne Chwile i zapłać tą kartą przynajmniej 5 razy w okresie 30 dni od przystąpienia do promocji.

Po zarejestrowaniu karty w bankowości Pekao24 lub w aplikacji PeoPay (zakładka „Dla Ciebie” > „Bonusy”) otrzymasz wiadomość w kodem, który wymienisz na promocyjne punkty.

Żeby je zrealizować, należy zalogować się na stronie bezcennechwile.mastercard.pl, wejść w zakładkę „Moje konto” a następnie „Kody promocyjne”. Znajdziesz tam pole, w które należy wpisać otrzymany od banku kod. Punkty będą ważne przez 6 miesięcy i możesz je wykorzystać między innymi na wspomniane wyżej nagrody dla miłośników muzyki.

Jak działa program Mastercard Bezcenne Chwile?

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy stworzony przez Mastercard. Możesz dzięki niemu zbierać punkty za płatności kartą tej firmy, które następnie wymienisz na wybrane przez Ciebie nagrody. Uczestnictwo w programie jest zupełnie bezpłatne, a punkty naliczają się automatycznie. Ich zbieranie jest jeszcze szybsze, jeśli robisz zakupy w sklepach/firmach będących partnerami programu (jest to w Polsce ponad 80 marek). Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz na wspomnianej wcześniej stronie programu.

Karty z muzycznym wizerunkiem

Kolejną nowością od Banku Pekao są niestandardowe karty płatnicze z muzycznym motywem przewodnim. Możesz zupełnie za darmo otrzymać kartę, której wizerunek odpowiada Twojej pasji. Ponadto, nie ma żadnej miesięcznej opłaty za korzystanie z karty (bez żadnych warunków).

Do tego możesz również spersonalizować swoją aplikację, bo tu również znajdziemy muzyczne akcenty. Jak określa to bank: „Twoja pasja zawsze z Tobą!”.

7% na koncie oszczędnościowym

Kolejnym aspektem, z którego będą zadowoleni oszczędzający, jest promocja oferująca 7% na koncie oszczędnościowym, do kwoty 100 000 zł, przez 5 miesięcy. Otwierając Konto Przekorzystne z kontem oszczędnościowym (jest bezpłatne) możesz wycisnąć jeszcze więcej odsetek ze swoich zaskórniaków.

Konto Przekorzystne dla Młodych – czy warto?

Konto muzyczne to oferta, która jest wyjątkowo ciekawa dla pasjonatów muzyki, ale wyboru Konta Przekorzystnego nie będą też żałować wszyscy inni! Dlaczego? Bo konto dla młodych w Pekao udostępnia bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, darmową kartę wielowalutową do płatności za granicą, BLIK, Apple Pay, Google Pay – wszystkie najpotrzebniejsze rozwiązania dla młodych, i to za 0 zł. Co ważne, nie musisz martwić się kosztami, ani spełniać żadnych warunków zwolnienia z opłat aż do ukończenia 26. roku życia.

Zobacz stronę Konta Przekorzystnego z pakietem muzycznym »

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 17.08.2023 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.